Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý muž, kterého vylovili kolemjdoucí z Vltavy pod pražským železničním mostem, měl v břiše tři bodné rány. Šlo o náhodné napadení, nebo mají policisté 1. oddělení pátrat v mladíkově minulosti? (Česká televize)

Recenze (19)

kinderman

všechny recenze uživatele

Komentuji kvůli herecké účasti Kryštofa Grygara v roli pobodaného mladíka. V našem divadle hostoval loni v Rychlých šípech, letos jako d´Artagnan a od příští sezóny by měl nastoupit do stálého angažmá. Talentovaný mladík se v této epizodě mezi ostřílenými herci rozhodně neztratil. A jeho mladšímu bratrovi dělám třídního. Takže tak. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát zas trochu jiného, a zase bez vraždy. No ale vlastně to vražda mohla být, neobjasněná, a to by statistiky a ředitel nebyli rádi...Anděl tentokráte trochu za lajdáka, který se k práci moc nemá, a všechno řeší spíš lážo plážo, že se to vyřeši nějak samovolně.  Klukův motiv určitě neni ojedinělý, takových zhrzených platonických lásek by bylo nepočítaně, ale řešit to takhle? Nejvíc mě možná zaujala ta vsudka s tím psychoušem, co chodil s nožem po ulicích, a během pár minut pobodal několik lidí. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ty seš typickej operativec. Jakmile není pachatel na dohled, tak od toho dáváš ruce pryč." Tak to je hodně ze života. Navíc vyšetřovat pokus vraždy bez motivu, indicií, svědků a popisu pachatele je snem každého vyšetřovatele. Samozřejmě zlým snem. Klukům z 1. oddělení se splnil a mě to tentokrát dost bavilo. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kvůli ženské bych rozhodně sebevraždu nespáchal a už vůbec ne se bodal do břicha…chuj jeden! Za vůbec nejlepší považuji toho lodníka, jak mu asi třikrát překazili šoust na lodi – kalhotky dole a zas nesmočil…Jinak na začátku se objeví Štáfek – je rovněž dojemná „nenápadná“ pomoc reportérky Hřebíčkové…Jó výchovný podtext to mělo, ale jinak tento díl řadím mezi ty průměrné… ()

Galerie (27)

Zajímavosti (4)

  • Epizodní roli lodníka dostal Tomáš Kozák výměnou za to, že scenáristům propůjčil své jméno pro postavu vyšetřovatele (Ondřej Vetchý). Kozák byl spolužák scenáristy Josefa Mareše z gymnázia, a tak postava, kterou v krimiseriálu představuje, se jmenuje „Mareš“. (sator)
  • Lodník, u jehož lodi byl vytažen z Vltavy pobodaný mladík, se jmenuje stejně jako jeden ze scenáristů seriálu – Josef Mareš. (me116)

Reklama

Reklama