Mladý muž, kterého vylovili kolemjdoucí z Vltavy pod pražským železničním mostem, měl v břiše tři bodné rány. Šlo o náhodné napadení, nebo mají policisté 1. oddělení pátrat v mladíkově minulosti? (Česká televize)

fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát zas trochu jiného, a zase bez vraždy. No ale vlastně to vražda mohla být, neobjasněná, a to by statistiky a ředitel nebyli rádi...Anděl tentokráte trochu za lajdáka, který se k práci moc nemá, a všechno řeší spíš lážo plážo, že se to vyřeši nějak samovolně.  Klukův motiv určitě neni ojedinělý, takových zhrzených platonických lásek by bylo nepočítaně, ale řešit to takhle? Nejvíc mě možná zaujala ta vsudka s tím psychoušem, co chodil s nožem po ulicích, a během pár minut pobodal několik lidí. ()

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ty seš typickej operativec. Jakmile není pachatel na dohled, tak od toho dáváš ruce pryč." Tak to je hodně ze života. Navíc vyšetřovat pokus vraždy bez motivu, indicií, svědků a popisu pachatele je snem každého vyšetřovatele. Samozřejmě zlým snem. Klukům z 1. oddělení se splnil a mě to tentokrát dost bavilo. ()

Jurkodak1

Oproti ostatním hodnotícím nebudu škarohlíd, chytlo mě to za srdce a opravdu jsem se dojal, což bych u kriminálky (která mi ještě pár dní zpátky způsobila depresi z toho, že jsou nějaký hovada vůbec schopný okrást bezbranný důchodce) fakt nečekal. ČT se fakt povedl majstrštyk, jak s tímto seriálem, tak s Devadesátkami, a to jsem doteď měl za jejich nejlepší současnej seriál Svět pod hlavou. ()

kinderman

Komentuji kvůli herecké účasti Kryštofa Grygara v roli pobodaného mladíka. V našem divadle hostoval loni v Rychlých šípech, letos jako d´Artagnan a od příští sezóny by měl nastoupit do stálého angažmá. Talentovaný mladík se v této epizodě mezi ostřílenými herci rozhodně neztratil. A jeho mladšímu bratrovi dělám třídního. Takže tak. ()

• V tomto díle máme několikrát možnost zahlédnout spořič obrazovky kapitána Anděla (Petr Stach): na pozadí černé obrazovky běží nápis velkými žlutými písmeny: „SUPER POLICAJT!“ (PenelopaW)