Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

figliar

Jason Segel, podobne ako v HIMYMku, vlastne v každom filme v ktorom som ho videl, hrajúci s bolesťami v bruchu, ako panák držiac reklamný billboard a Cameron Diaz, ujačaná a miestami neznesiteľná, neuvedomujúc si, že už nie je hollywoodska kráska, snažiaci sa zachrániť pred totálnym ztrápnením. Po zhliadnutí filmu na isto viem, že nech už dej končí hociako, tak sa im to nepodarilo. Jedna hviezda za Roba Loweho a druhá patrí Robovi Corddrymu. Tí dokázali film dotiahnuť na znesiteľnú hranicu. ()

KNTRFKT odpad!

Naprosto odporná vyumělkovaná HUMUSÁRNA, která má tu drzost vydávat se za film. Segel by se měl svlíkat maximálně tak před obvodním lékařem, nebo při laparoskopických vyšetřeních. Nedokážu pochopit, že se Cameron upsala k takovéhle bezduché blbovině, ještě s příslibem Džejsnových slipů před nosem. Celý příběh je tak málo uvěřitelný, že bych jim snad spíš věřil ten styk. ()

pilarius

Z velké části velmi trapná reklama na Apple. Své momenty to ale mělo a Cameron Diaz je prostě i po čtyřicítce stále k sežrání, kdykoliv se zaksichtí. Celkem příjemný mírný podprůměr. ()

Dementra

Vcelku dobrý náběh, přestane to být zábava hned jak začne hon po sex videu. Rob Lowe to v roli dalšího z dlouhé řady ujetých bláznů naštěstí trochu oživil. ()

Alice02

Vtipné, svižné, hřejivé a milé :) Potěšilo mě to a rozesmálo, nevidím důvod k nízkému hodnocení! PS: Uživatel xxmartinxx nejspíš nemá oči, že nevidí, co na té Cameron je.. :D ()

Automaniak

Film jako takový nezklamal, všichni uznáte, že se od toho filmu nedalo čekat něco extra. Ve filmu byla spousta nedotažených, zdlouhavých a bezhumorných scén. A myslím si, že na tento film jedině do kina!!! Doma by Vás to na 100% nechytalo vůbec. Viděno v kině 60%. ()

bararich8

Diazko už přestaň, jeden propadák střídá druhý. Ač je to komedie, opravdu vtipných momentů (kdy se pousmějete) je vážně jenom pár, jinak je to přehlídka trapnosti. Navrch se to příliš okatě snaží zavděčit početnému stádu applefags. 1,5*. ()

Jakubik

Tohle se fakt nedalo. Zajímalo by mě kolik Apple platí za reklamu ve filmech protože tohle je další hodinu a půl dlouhá nudná a křečovitá reklama na Apple a jeho funkce. Takže pakliže jste jablíčkový honiči dejte hned 5 hvězd. Pakliže jste film viděli, protože jste chtěli vidět komedii tak váhejte mezi jednou a odpadem. Toto se fakt nedalo. Nesympatickej Segel to všechno podtrhnul. Jo a pakliže sháníte nějaký free porno tak si počkejte na konec filmu kde vám Jack Black vyjmenuje pár serverů… ()

Hpatrik

Okolo domácího porno videa by se nechal postavit daleko lepší a zábavnější zápletka, jinak to není tak trapné jak by se zdálo, a sem tam to i neúmyslně pobaví. Jinak ale velice podprůměrná komedie - ruce pryč! PS: Jack Black rules! ()

Harry_

Jedna hvězda za Cameron a jedna za Jasona, ale jinak je tato reklama na Apple moc dlouhá a plná klišé.. Pár vtípků a hodně trapnosti. Cameron má na svůj věk dobrou postavu a na americkou komedii docela odvážné scény. ()

Stíba

Ukázková americká blbina pubertálního stylu s hlavní cílovkou na třicátníky plus. Místy to jde, místy míň, jako celek je to ve finále ale celkem v pohodě stravitelná blbůstka aniž by se za ní člověk cítil příliš trapně. ()

Nocturno culto

Ze začátku musím říct, že jako pár mi Cameron s Jasonem sedli..Zápletka je jednoduchá ale to ději nijak nevadí a místy jsou to vážně bláznivé scény..Cordry s Kemperovou to zahráli možná lépe než ústřední dvojice ..Rob Lowe má dobrý hudební vkus.. Slayer nejsou zrovna nejčastější hudební náplní holywoodských bijáků, potěšili ..zrovna tak jako minirole Jacka Blacka ..pobavil jsem se dobře, byť to bylo místy trochu infantilní .. 80% ()

Aresse odpad!

Cely film byl jeden velky product placement pro Apple, bohuzel strasne spatny a stupidni. Film jsem nedokoukala. Cas je mi cennejsi nez prestarla Diaz, ktera je na svuj vek sice hot ale na dvacitku, do ktere se stylizuje nevypada. Pusobi jednoduse trapne. Jako cely film. Bez napadu, bez vtipu, bez jedine hvezdicky. Hruza. ()