Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Marrty3

Před pár dny jsem to shlédnul na HBO a byl jsem dost znechucen. Naprosto nudná a neoriginální "komedie", která mě nijak neoslovila. Popravdě ani nevím, proč jsem to celé shlédnul. Vlastně vím, kvůli Cameron. Já tu ženskou zbožňuju, ale tady to ani ona nezachránila. Měla tu pár dobrých scén, ale nic co by stálo za větší zmínku. Snad se příště polepší, protože tohle je opravdu nuda. ()

Patrik256

Rozpočet_ 40 miliónov dolárov // Tržby_ 126 miliónov dolárov // Tržby v ČR_ 10 593 293 Kč // Diváci v ČR_ 77 512 // Tržby v USA_ 38.5 milióna dolárov ()

Ollie235

Potenciálně zajímavý nápad, bohužel naprosto pohřbený trapným zpracováním. Párkrát jsem se pousmál, ale jinak je těžké tento film označit za komedii, spíše se jedná o silně přetaženou reklamu na Apple. Cameron Diaz už se do podobných filmů jednoduše nehodí, Segela mám poměrně rád, ale zde vypadal naprosto znuděně a těžko se mu divit. Možná škoda, že se tento nápad nedostal do rukou Francouzů či Britů, věřím totiž, že by jejich zpracování tuhle americkou zbytečnost bez problémů převálcovalo. ()

Milky.

První polovina skvělá, zábavná, nenudil jsem se. U druhé už se nějak vytratil ten správný drajv a malý pitomý vyděrač společně s Jackem Blackem to začali pohřbívat. Každopádně Cameron je brutálně sexy. ()

H4ku11

Na to ako mám rád Jasona to bolo dosť chabé. Čakal som omnoho väčší a vtipnejší maratón na ceste k nájdeniu inkriminovaného videa. ()

peto580

ja si zasa myslím že to bola v pohode a svižne natočená komédia ktorá perfektne splnila svoj účel. PS: ta Cameron je neskutočna ale neskutočna kosť :) ()

ac3r

Prdelka Cameron luxusní, ale to je asi tak vše zajímavý co tenhle film (záměrně nepíšu komedie) může nabídnout, momenty k zasmání asi celkově dva. A to mám Cameron i Jasona celkem rád, škoda. ()

mira007

Honba za jednou uniklou nahrávkou soukromého intimního rázu. Naprosto asexuální nudné bez vtipu. Ukázka toho jak hluboko lze klesnout v případě bohyně svého času Cameron . Navzdory názvu je to naprosto impotentní a ten kdo zahlédne aspoň bradavku Diazové vyhrává psa Nováka. ()

Marys

Em, hm, jediný skutočne vtipný moment nastane pri páde Jasona Segela na stôl s notebookom. Popritom tomu chýba šťava, scenár, trošku hereckého umu a najmä načo točiť erotický film, kde vlastne žiadna erotika nie je. Náhodný okoloidúci vidí spleť tiel a myslí si o vás, že ste prasa, ktoré pozerá porno. V skutočností tá spleť tiel je viac nechutná, než pútavá a ani side-boobs Cameron Diaz to nezachránia. V porovnaní napríklad s Zack and Miri Make a Porno, filmom na podobnú nôtu snímku Sex Tape toho chýbalo nesmierne veľa. A že to ale nemalo zlú myšlienku. ()

embecka

Skoro dvojhodinový reklamný spot na produkty Apple s jednoduchým humorom. Pár momentov ušlo a pár momentov tvorcovia extrémne prestrelili. ()

pytrisss odpad!

Bohužel to potvrzuje úpadek americké komedie po Millerovych. Neexistuje stopáz která by udělala tenhle film snesitelnym. ()

kristynca

Jeden iPad vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny synchronizuje, video ukáže? Upřímně... Nečekala jsem, že to nebude tak hrozný. ()

Illy

Myslel jsem že půjdu proti proudu a bude se mi to líbit. Mám rád většinu debilních komedií, nad kterými se většina honiartů ušklíbá. Ale tohle ne. Tady se vlastně vůbec NIC neděje a to je strašně ubíjející. ()

maty39

50%. Nějaké bodíky byly přidány navíc za odhalenou Cameron Diaz (v rámci povolenému mainsteamovému filmu). Samozřejmě se mi chce napsat, že na svůj věk vypadá parádně, ale uvědomuji si, že to mohl být pouze klasický holywoodský trik, kdy za ní zaskakovala nějaká mladší naděje. Nicměně to je asi to jediné, co jsem si z tohoto filmu odnesl. ()

Stanley619

Tohle byla nuda. Poměrně stupidní zápletka, která je tak akorát dobře placenou reklamou na elektroniku od Applu. Ale ani ta možná nebude úplně fungovat, protože se určitě najde pár vidláků, kteří si právě kvůli tomuhle ten jejich Ipad nekoupí. 50% ()

Raimok

Film úplně o ničem. Jediná zábavná scéna byla s čoklem v baráku. Diaz a Segel se k sobě ani nijak zvlášť nehodili. Dívat se na to ale dalo, zas taková katastrofa to nebyla. 48 % ()