Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Paolo123 odpad!

Znovu absolutní průšvih. Chápu, že parta kámošů se sejde po osmi letech, zavzpomíná a řekne si : ,,Dáme další film, atˇ je zase prdča...", ale PROČ má na to koukat divák v kině za prachy, potažmo za to zaplatí objednavatelé reklamy, až půjde tohle neštěstí na NOVě. Jediné pozitivum - pár roštěnek ve sprše - to nezachrání. Už aby byly volby! Proč ? Protože na podobné paskvily prostě nepatří z Fondu státní kinematografie ani koruna. Být producent, dost by mne štvalo, že zrovna z tohoto filmu jde na Fond koruna z lístku z kina. ()

DOBRMAN odpad!

Zbytečně protahující se série - každý díl končí odpadem. Tak nevím, jestli jsou tvůrci tupý, nebo naivní. ()

vhorky

Ach, jak hluboko může ještě klesnout úroveň českého filmu, jaká ubohost a jak nízká úroveň.... Ale kino bylo vyprodané a všichni se smáli jako po 10 pivech a lidé odcházeli z kina spokojení. Mnozí dokonce tvrdili, že se v kině takhle nepobavili víc jak 3 roky. Film sice neoplývá uměleckou hodnotou a některé dialogy by lépe udělal student 1. ročníku DAMU, ale přesto má Kameňák něco do sebe. Asi to není na 5 hvězd, ale musím trochu provětrat tu kritickou atmosféru. Podle mě to byl nejlepší díl série hned po jedničce. Úplným dnem české kinematografie bych spíš označil třetí díl a Babovřesky. ()

TOMIK007

Nějak nechápu někoho kdo jde na film když ví že to bude ,,odpad" a to třeba po čtvrtý. Proč tam leze když je to taková ,,blbost"? Je to prostě oddychovej film jako díly předchozí. Lidi se krásně baví, smějou, že člověk některý repliky v tom hluku neslyší. Byla to sranda jako vždycky. Od smíchu si člověk prodloužil život aspoň o 3 roky. 50% ()

Mzetko odpad!

Musím svým hodnocením vypomoci. Kameňák 4 rozhodně není druhý nejlepší díl. Potřebujeme méně procent! Nebo záporná hodnocení! ()

O.P. odpad!

Byl jsem na tom v kině... Myslel jsem, že to bude alespoň trochu vtipné. Bohužel... Většina lidí kolem mě se smála, asi nedokážu ocenit tento humor nebo děj, pokud tam nějaký je... ()

CampaHD odpad!

Uživateľ Tosim sa v K3 tešil, do tretice a koniec. Bohužiaľ, nesklamal sa iba on. Už to fakt prosím nerobte. 0% ()

martin46 odpad!

Scénář ušitý horkou jehlou někde z best of klepů z hospod, herecké obsazení vybrané z "úspěšných" českých producentů (Jirka Pomeje) nebo tuctových "nováckých" a "primáckých" céčkových seriálů. Úroveň filmu je ještě horší než nízká. Doufám, že tuhle laťku nikdo z českých filmů v nedohledné době nepodleze. ()

GATTO

Ale no tak, nahodou , ja som sa dobre zabaval tak ako aj cele kino v KE. Mozno je to tym ze nasi susedia v cesku vsetky tie vtipy poznaju a nepride im to smiesne. Ja osobne som sa zabaval skoro na kazdej scenke. Stalo sa ze som niekore vtipy poznal ale to mi nevadilo. Urcite by som to nehodnotil ako odpad. Poznam omnoho horsie filmy ktore su vazne odpad. ()

buks11 odpad!

Nejhorší film na kterém jsem kdy byl v kině,vydržel jsem to až do konce,ale bylo to peklo a to jsem nebyl žádnej odpůrce kamenáku,ale tohle je nehorázná ko....tina!! ()

Herrydos odpad!

Vím tato filmová série se nikdy nevyznačovala nijak kvalitním námětem ani řemeslnou filmařinou ale i přesto pod taktovkou Trošky to bylo koukatelný a člověk se zasmál a byla to příjemná oddychovka ale tohle je bída a utrpení nejvyššího kalibru vtipů kterým se člověk může zasmát je jak šafránu a zbytek je vysloveně násilně naroubovaný vtip který sám o sobě ani k smíchu není spíše k pláči tohle prostě bez Trošky nemělo pra žádnou šanci a já doufám že kameňák se už rači nikdy nevrátí a pokud jo tak ať rači zase pod Troškovou režií ()

batuzekk odpad!

Většinou dávám filmům minimálně jednu *... snažím se najít alespoň něco, za co by si ji zasloužil. Bohužel, zde je to snaha jen a jen marná. Film nezachraňují ani grotesky, ani herecké obsazení. ()

roman4794

Nech si každý hovorí čo chce,nech je hodnotenie nízke,pre mňa je toto TOP komédia.Ten humor a tie vtipy,to je haluz.Milujem kameňák :-) ()

bengelis

Všetci odborníci a všeznalci filmov, ja neviem či to tu hodnotia iba nudné povahy ktoré sa hrajú na kritikov, alebo naozaj nemáte žiaden skutočný život, pretože mňa doteraz rozosmial každý Kameňák.. Samozrejme nejaké vtipy z tejto štvorky sú trošku trápne preto dávam len 4 hviezdičky, ale príjemne som sa zasmial na niektorých scénach a niektorých vtipoch. Navačšia škoda však je záver filmu, nepochopitelný nedotiahnutý, proste nedokončený to je jediné veľké mínus filmu. Preto v žiadnom prípade s vaším hodnotením nesúhlasím. Ale je vidieť že sa proste chcete hrať príliš na odborníkov. ()

Gmisiycs

Dostal jsem víceméně to, co jsem čekal. Takže kritéria žánru to splňuje. To je jedna *. Bavil jsem se. Neboť sbírka vtipů přetransformovaná do příběhu (víceméně) je zvláštní počin. To je druhá *. Rejžu a rádoby cikánský dialekt bych kopl do čehokoliv, co by bolelo. to je * dolů. Dokoukal jsem to do konce, to je hvězda plus. Čtvrtá hvězda je za pobavení nad místními komentáři. Zase jste si šli pro duševní výživu, i když se to jmenuje Kameňák? Jste trotli! Prostě na to nečumte, když vám to nevyhovuje. Vaše komenty jsou trapně jalové, když se snažíte hrát na Tosim, POMO a další. ()

Jirik95

Už ze zvědavosti jsem se podíval na tento film, kterému dělali předskokany Kameňáky 1,2,3 od režiséra Zdeňka Trošky. Jak jistě víte tento film není už počinem pana režiséra Trošky a je to na něm celkem dost poznat. Celý film se převážně odehrával na radnici, škole a vězení... Děj filmu mi nepřišel s prominutím žádný. Scénu ve škole, kde byl řečen jeden vtip (bohužel vtip, který je už starý a není už moc vtipný) přebije scéna na radnici, kde je řečen další vtip, který ale opět není nový ani vtipný. A takhle děj pokračuje dále, neviděl jsem ve filmu snad žádný záběr, který by byl delší a navazoval na předchozí. Herecké obsazení jako Václav Vydra, Josef Laufer, Martin Dejdar atd.. mi sice udělalo radost, ale filmu to moc k lepšímu hodnocení nepřidalo. Hodnotím jednou hvězdičkou pouze za scénu s Lubomírem Lipským st. a Janem Skopečkem, která mi jediná udělala radost a myslím si, že doopravdy stála za to. ()

schuby252

Řeknu to takhle, kdybych u sledování tohodle dílu nebyl trošku opilej a nedíval se na to s kámoškou :D tak bych řekl, že je to jasnej odpad, ale když vypnete mozek tak se i přijemně zasmějete... ()