Pro mě velice příjemné překvapení. Doufal jsem, že pro mě Blended bude alespoň guilty pleasure, ale velice mě překvapilo, jak dobře jsem se bavil. Drew Barrymore mám rád a celkem nechápu obecné přirovnávní Sandlerových filmů či přímo Adama Sandlera k Troškovi nebo Magnuskovi. Jistě, ne všechny jeho filmy jsou dobré či vtipné, ale většina z těch, co jsem viděl mě bavila a ačkoli se i v Blended objevuje nemálo rádobyvtipných a přehaných situací (typu někdo něco řekne a vzápětí kouká na pářící se nosorožce), pozitivní atmosféra převažuje a mě zkrátka bavilo na to koukat...a co víc, občas jsem se i pousmál a ke konci měl radost, že jsem si pustil skvělý feel good film. Spokojenost. PS : Skvělý twist k jejich staršímu společnému filmu :) PPS : Naprosto bezkonkurenční Terry Crews bavil pokaždé, co se ukázal..nebo spíš jeho tělo :) ... 70%(15.1.2015)

Jsou i lepší Sandlerovky, nicméně se na to bez problémů kukat dá a občas se i slušně zasmějete. Kdo má rád Sandlera, tak by to měla být jeho povinnost. Já toho herce docela uznávám, (blázen do něj nejsem) a až na začátek jsem se vskutku docela dobře bavil. A jak to dopadne, to je snad každému jasné hned ze začátku. Adam Sandler je dobrý herec a má dobré komedie. Tahle se řadí pod ty lepší.(24.1.2019)

Adam Sandler se opět vrátil a v celé své síle. Takto by měly vypadat romantické komedie. Romantika nebyla takřka vidět a když byla tak něják mi nevadila byla spíš jako doplněk. Komedie tu byla na prvním místě. A Drew Barrymorre po boku Adama Sandlera jen zářila, zpočátku vypadala nevýrazně, ale později v roli matky příjemně překvapila. Celkové to působilo jako Zkus mě rozmát, ale bylo to podáno odlišným způsobem. ( 30.7.14/MAC )(30.7.2014)

Vedel som že Sandler nikdy nesklame, ale že budem až takto nadšený som nečakal. Po celú domu som mal pri sledovaní blažený úsmev natvári, sem-tam nejaky ten hlasitý smiech, romantika nebola ako skopírovaná z romantického filmu, herecké obsadenie bolo skvelé, (až na masturbátora, ktorý mi pil krv celý film) krásna afrika a za Terryho Crewsa musím dať hviezdičku navyše. Ano je to iba ďaľšia tuctová Sandlerovka, no jedna z tých lepších. 4* a za Terryho som chcel aj pridať, to by už však nebolo objektívne hodnotenie.(18.9.2014)

Ondro mal pravdu, že po trafke, dám tomuto Sandlerovi vysoké hodnotenie. Ja som mal pravdu tiež, bola to sračka. Iná než som čakal, taká tá pozitívna, pohodová sračka, nebál by som sa až použiť zdrobneniny. Minimum fekalizmu, Drew ňuňu, Wesley Crews (trafka) .. Sandler s Coracim zabodovali, navodili mi dobrú náladu a z rodinného filmu nemám ani chuť vracať. Našli mieru(18.11.2014)

• - The Thatoo Harmony, skupina, ktorá vystupuje vo filme, je preslávená juhoafrická acappella známa ako Junior Mambazo. Skupina Hot Water z Kapského mesta a ich pieseň "Wamkelekile" je však jedinou juhoafrickou piesňou, ktorá sa objavila na soundtracku. (figliar)

• - Vo filme si zahrala celá rada známych juhoafrických tvárí, najznámejšia z nich je Josette Eales. Cameo si strihol aj juhoafrický hráč kriketu a jeden z najlepších nadhadzovačov Dale Steyn. (Dr Lizal)

• - Ve scéně, kdy se Lauren (Drew Barrymore) baví o změně účesu mladé Hilary (Bella Thorne), je vidět, jak její ofina několikrát změní svůj tvar. (juta)