Vedel som že Sandler nikdy nesklame, ale že budem až takto nadšený som nečakal. Po celú domu som mal pri sledovaní blažený úsmev natvári, sem-tam nejaky ten hlasitý smiech, romantika nebola ako skopírovaná z romantického filmu, herecké obsadenie bolo skvelé, (až na masturbátora, ktorý mi pil krv celý film) krásna afrika a za Terryho Crewsa musím dať hviezdičku navyše. Ano je to iba ďaľšia tuctová Sandlerovka, no jedna z tých lepších. 4* a za Terryho som chcel aj pridať, to by už však nebolo objektívne hodnotenie.(18.9.2014)

Klasická Sandlerovka kde nechybí děti se super hyperaktivitou, nějaká ta romance a konec předvídatelný už od 5. minuty. Dalo se na to koukat, ale považuji to za druhou slabší komedii od Sandlera vůbec. Ta první jsou Machři 2. Průměrná komedie, kde jsou některé vtípky ok, ty další se snaží, ale nezasmál bych se ani zhulený po 4 gramech a ostatní vyloženě zbytečné. Drew je pořád kočka a chemie mezi ní a Adame je fajn. Na jedno zkouknutí ok, ale další už prosím ne. Ps. Poslední půlhodina byla neskutečně ubíjející a tak bych to o těch 30 minutek zkrátil. Taková stopáž je přepálená a zbytečná na takový typ filmu.(10.8.2014)

• Sarkastic

„Tohle v New Jersey neuvidíte.“ Před projekcí jsem měl ta nejnižší očekávání. A ta byla také (víceméně) naplněna. Blended představuje přesně ten typ americké rodino-romanticko-komediální jednohubky, který ze srdce nesnáším (ale jednou za čas chci dávat těmto žánrovkám šanci, zda mě třeba nějaká z nich něčím neosloví). Film je plný scén dojímavých, klišovitých, předvídatelných, rádoby roztomilých, stejné vtipy opakujících (v tomto případě až recyklujících) či prostě „jen“ trapných (u nichž se stydíte za postavy/jejich představitele). Humor, kterým vládne, je zas místy až obdivuhodně jednoduchý (v tom nejnenegativnějším slova smyslu). Na druhou stranu, musím uznat, že sem tam jsem se dokonce zasmál a kupodivu nejen nechtěnému (což mě překvapilo). A vzhledem k tomuto „sympatickému“ faktu (že mi komedie dokázala nabídnout i něco zábavného, ehm) dávám ještě 2*.(21.11.2014)

Strašně příjemná podívaná. Vždy milá a kouzelná Drew a Adam opět společně na scéně. Bez problémů, bez potíží prostě jednoduchá příjemná komedie s prázdninovou atmosférou. Ano jsou tam scény, které jsou totálně nesmyslné a hloupé, ale je to bláznivá komedie. Bonusové body za překvapivé cameo Toma. :)(4.9.2014)

• TeeAge

|| Scenár: Clare Sera, Ivan Menchell | Hudba: Rupert Gregson-Williams | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: Happy Madison, Gulfstream Pictures, Karz Entertainment | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 126,8 miliónov $ | Ocenenia: - || Má to svoje svetlé chvýle, tak isto ako fakt, že si ďalšiu Sandlerovku už na vlastnú zodpovednosť nepustím. Jedine v prípade, že o nej búdú všetci spievať oslavné ódy. A to asi veru nehrozí. 45% | Blu-Ray, THX, EN DTS |(5.10.2014)

• - Natáčalo sa prevažne v Juhoafrickej republike, ako napríklad v rezervácii Pilanesberg Game či v Národnom parku Kruger, ďalej potom tiež v Miami na Floride. (rafix)

• - Po filmoch Pieseň pre nevestu (1998) a 50x a stále po prvý raz (2004) ide o tretiu romantickú komédiu, kde si spoločne zahrali Adam Sandler a Drew Barrymore. Prvú z menovaných snímok taktiež režíroval Frank Coraci. (kacer4)

• - Stejně jako ve filmu Zkus mě rozesmát (2011) si i zde zahrála malou rodi Sandlerova manželka Jacqueline. Mohli jsme ji spatřit ve scéně, kdy jedna z matek v kroužku kreslení říká, že jí její dítě pořád tak trošku nenávidí, a Jacqueline jí na to odpoví, že se ráno probudila s polštářem u obličeje. (Tessx)