Před dvaceti lety byla Země zničena nukleární apokalypsou. To, co zbylo z lidstva, se ukrývá na Měsíci - který se ale rozpadá úplně stejně. Jedinou nadějí lidstva je vyslat malý tým do středu Země a získat mýtický svatý grál. Vše, co jim stojí v cestě, je starověká rasa ještěrovitých humanoidů a armáda dinosaurů. (valmez79)

vikino1

Tak tohle je podstatně slabší než první díl. Jednička byla překvapivá, zábavná se zajímavým příběhem, co měl hlavu a patu. Tohle je spíš trapné, nezajímavé a celkově úplně blbé. Jediné zajímavé je Adolf na T-Rrexovi, ale ani TOTO není žádná bomba. ()

Knor

Šílenější, ujetější a výpravnější, což ale neznamená lepší. Jednička byla zábavná originální šílenost, v tomto pokračování už platí, že všeho moc škodí a místo aby to to bylo vtipný, tak to bylo už jen převážně přehnaně ujetý. Určitě se tu najdou super vtípky, jako třeba Jobstiáni nebo humanoidní Hitler na ochočeným Tyranosaurovi, to se asi jen tak někde nevidí :-). Očekával jsem drsnější a lepší zábavu, jednička byla rozhodně lepší. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Snad více ulítlejší než jednička. Hitler na T-Rexovi, Apple náboženství a efekty o třídu víš. Pořád ale kravina, která se dá vydržet. ()

GameboyNES

Pár narážek ušlo ale celé se to neskutečně vleče. Vyměnit docela pěknou blondýnu za škaredýho obamu do hlavní role byl blbej nápad. ()

MartinTerran

Přehlídka nejlepších konspiračních "teorií" pokračuje druhým dílem, který je ještě šílenější, ale podle mého také horší. Oproti jedničce je to méně vtipné, což je u komedie/parodie to zásadní. Nějaký klasický příběh zde je, ale to pro mě u filmu takové ražení moc podstatné není. Mezititulková scéna mě pobavila - ta byla super. hodnocení: 53/100. ()

Blazkowicz

Cože? Už žádní nacisti? Tak to je nicht gut. Místo nich nějací ještěři ze středu Země a v čele s Hitlerem na dinosaurovi. To fakt ne. Hovadina. 1+* ()

cernakus

Nechápu, co se místním Mutter fickerům nelíbí. Zřejmě je zasáhla Jobsí linka, anžto to budou iOvce a těm se na Boha nesahá. Já se bavil snad více nežli u prvního dílu, který byl spíše slepenec skečů navíc natočený v různé doby a bez možností dotáček. Takže vypadal jako amatérské dílko kde vyprávění příběhu (o čemž by celovečeráky měly být, scénky patří do telky) těžce drhlo. Tady byl naopak scénář velmi dobrý, příběh sice není kdovíjak komplikovaný, ale to nám u holywoodských spektáklů přece nevadí. Ostatně Vuorensola a jeho kamarád Torssonen spíše uměli spektakulární vesmírné bitky a černý humor. Bitky tu sice moc nejsou, ale černý humor nechybí. Politická satira, jako byl první díl to už není, ale co byste taky čekali, když planeta už není. Pár scének s ním tam však také chlapci finští vpašovali. Jediné co mně překvapilo, bylo, že na to že to mělo rozpočet dvakrát větší než první Iron Sky, tak na tricích to moc vidět nebylo. Asi se už konečně rozhodli za svou práci nechat si taky řádné zaplatit :-) Co mně potěšilo byla dvojice hlavních hrdinů, kteří byli nejen sympatičtí, ale fungovala mezi nimi dobře i chemie. Celkově jsem spokojen a váhal jsem, jestli nedat pět hvězd na truc zdejším odpadářům, ale nakonec odhonotím jak to cítím. Takže "Sieg Heil, Mutterfickers!" ()

jokino

Z úcty k prvému filmu, dám tomu tú 1*. Ale oproti predošlému "Iron Sky", ktoré už samo o sebe bolo riadne pritiahnuté za vlasy, no malo to pre mňa nejaké to svoje čaro, bol to riadny úlet a videl som to dokonca niekoľko krát, no toto "pokračovanie" bolo už proste až moc prestrelené, trápne a celé zle.. Prvý snímok mal aspoň nejakú úroveň, či sa o ňu aspoň snažil, no toto bol už skutočne čistý BRAK.. ()

benny159

Na prvý pohľad možno úplná blbosť, ako aj prvý diel, ale rovnako geniálne zábavná ako prvý diel :D paradoxne si dovolím tvrdiť, že je tento film napriek svojej jednoduchosti určený pre vnímavého diváka, ktorý dokáže nazrieť pod povrch tejto satiry. ()

cerdax2

Vyrazne slabsi nez jednicka, zbytecne prekombinovano triky na ukor postav ci nevysvetlenych zapletek. 45% (nevim jestli s takovou tendenci budu mit silu na pripadny treti dil) ()

Sharlis

Tak nahodou to bolo dost zabavne, mozno netreba vsetko brat prilis vazne a uzit si humor, ktori tvorcovia pripravili. Jedna sa o sci-fi komediu a nevidim trebars rozdiel medzi Vesmirnou prdou, Hitchhikers guide a tymto. Kreativitu v sci-fi treba ocenit, hocjako blazniva je. Nie je potreba hladat skatulkovo presny satiricky humor, prave naopak vyblaznit sa. Ved takto sa predsa vydaril i Kung Fury... ()

BlackAdder87

Čistokrevný guilty pleasure. Film, který je tak blbý až je naprosto geniální. Pokud máte rádi ptákoviny typu Kung Fury, jste tu správně. Jen tady Hitler neumí kugn-fu, ale zato jezdí na T-Rexovi. Ve filmu je spousta odkazů, od Hvězdných válek, po Indiana Jonese, parodie na náboženství, fanoušky appelu a dozvíte, že Nokia přežije i atomovou apokalypsu. Škoda jen, že se film místy začíná brát vážně a v téhle poloze mu to moc nesluší. Celkově jsem ale spokojen a doufám, že natočí další díl z tuplovaně rudé planety. PS: Nevím, jestli je to jen můj pocit, náhoda, nebo záměr, ale přijde mi, že Lara Rossi a Kit Dale defakto hrají postavy z expanse Naomi Nagatu a Amose Burtona. ()

Franki69

Strašně nudná infantilní trapárna. Ani se mi nechce věřit, že to natáčel stejný režisér jako jedničku. Přiznám že jsem nedokoukal, ale jsem přesvědčenej, že těch 20 minut, který mi chyběj do titulků nemůže tu ubohost spasit. Dávám 20% a to jen za Steva Jobse a kompas v Nokii. K Hitlerovi na rexovi jsem nedospěl a je mi to jedno. ()

Scaevola

Vzdor bizarnosti nápadů a řešení zápletek (bohužel ve většině případů založených na poznatcích, které lidé v určitém bodě historie mysleli zcela vážně) je komediální stránka snímku plochá a nezáživná a nic jiného příběh nenabízí. Triky se sice povedly a herci se snaží, jenže když nemáte po ruce lepší scénář, nic vás nezachrání, a mám obavu, že stupňování šíleností už vůbec ne. ()

Kalda69

No puvodne jsem chtel dat za 2* kvuli takovymu vysumelymu konci (tedy krome titulku s Marsem) ale pak jsem si precetl par komentaru a uvedomil si ze to memovani soucasnych trendu ci z 80.-90. (apple, nokia) let dost lidem slaplo na bebicko a diky tomu hodnotej nizko, tak jsem si prece jenom prisadil, protoze cca do pulky jsem se skoro kralovsky bavil a pak uz tam zustal jen nesmrtelnej Udo Kier s jeste nesmrtelnejsim Kitem Dalem. Mutterfickers. ()

Yamatosan odpad!

Takových let to trvalo a... a tak strašně se to nepovedlo. Jo, je to tak smutně trapné, že si to nic než odpad nezaslouží... ()