poster

Myčka

 • USA

  The Wash

 • Austrálie

  The Wash

 • Velká Británie

  The Wash

Komedie

USA, 2001, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • walkingdead
  ****

  Typická nigga-komedie plná černých flákačů se slovníkem plným vulgarit, trávy a holek s velkým zadkem. V podstatě nepřináší nic nového, hodnotil bych jako průměr, ale hvězdu navíc dávám za únos Mr.Washe provedený totálními vymašťenci a vrcholící tím, že Eminem s AKčkem rozstřílí myčku... Btw jak tak čtu hodnocení, nějak nechápu, z jakého důvodu si tenhle film vůbec pustí člověk, který nesnáší hip-hop:-)(30.4.2010)

 • marshall
  ****

  Film nabitý hvězdami, ne ovšem stříbrného plátna, ale rappové scény. Hlavními postavami Dr.Dre a Snoop Dogg, ve snímku se ale ještě v průběhu děje objeví Xzibit, Ludacris a také Eminem a upřímně vám povim, že koukat na Eminema, jak střílí s kalacha, je fakt sranda. Celkem žádný, vlastně vůbec žádný, děj, jen hodně pěknejch černošek, doprovázený hip-hopem. Všeho všudy slušná oddechovka. A čtyři hvězdičky?? Jsem fanda rapu, tak hraju za tým...(2.2.2007)

 • FFilipCZ
  odpad!

  Někdo tu napsal, že "Koho baví hip hop, toho bude bavit i film". S tím teda musím dosti nesouhlasit. Samozřejmě jména jako Snoop Dogg, Dr.Dre, Kurupt, Xzibit, Ludacris a další znám moc dobře, ale takhle sestava by se hodila spíše na natočení nového klipu k písničce a ne na natočení celovečerního filmu, kterej je tupej jak lesní trol. Možná bych i nějakou tu hvězdu dal, ale už mě unavují ty tuny hustonigga komedií, kde si tvůrci najmou pár hvězd, který jim tam budou hulit trávu a udělaj pár songů do sountracků, herecky předvedou velký kulový a všichni budou čekat, že tímto film vydělá prachy.(9.8.2013)

 • Bauer
  **

  Super zhulenej bullshit absolutně o ničem!!Taková blbost, až je to neuvěřitelné!!!Ovšem na druhou stranu, ty 2* si to zaslouží už jen kvůli sympaťákovi Dr.Dre , pár vtipných scének a hlavně scény kdy anonymně Eminem volá šefovi myčky....to sem se opravdu smál až nahlas.A taky úplně super hip hopová hudba.Ale to je asi tak vše.Po druhý to vidět nemusím!!!(9.10.2006)

 • xander
  **

  Rapperský film ktorých v poslednom čase vzniká stále viac. Hlavnú úlohu hrajú rappery, ktorý hrať príliš nevedia, ale Dr. Dreje celkom znesiteľný. V takýchto filmoch sa väčšinou iba hulí a počúva hip hop. A tento nieje výnimkou. Humor je väčšinou nudný, pokus o dramatickú zápletku v ktorej sa mihne Eminem je vyslovene odfláknutý. Podpriemerná a vcelku nudná komédia.(12.7.2004)

 • - Snoop Dogg vo filme povie vetu: "I paid the cost to be the boss", čo znamená "Zaplatil som náklady, aby som bol šéf." Paid Tha Cost To Be Tha Boss je názov jedného zo Snoop Doggových albumov. (m.a.t.o.)

 • - Eminem nebol v titulkoch uvedený zámerne kvôli tomu, aby na poli celovečerných filmov debutoval až so snímkou 8. míľa (2002). (m.a.t.o.)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace