Myčka

• Austrálie

Komedie

USA, 2001, 96 min

• Bauer

Super zhulenej bullshit absolutně o ničem!!Taková blbost, až je to neuvěřitelné!!!Ovšem na druhou stranu, ty 2* si to zaslouží už jen kvůli sympaťákovi Dr.Dre , pár vtipných scének a hlavně scény kdy anonymně Eminem volá šefovi myčky....to sem se opravdu smál až nahlas.A taky úplně super hip hopová hudba.Ale to je asi tak vše.Po druhý to vidět nemusím!!!(9.10.2006)

• kelet

Bohužiaľ, totálny krok vedľa a strašné sklamanie. Kto by čakal komédiu plnú zábavy a hlášok, tak bude maximálne znechutený. Filmu absentuje hocijaký príbeh, sranda a nápad. Film ma krátku minutáž, no aj tak sa zdá byť nekonečne dlhý. Škoda, dúfal som, že to dr. dre a snoop dogg rozbalia. Hodnotenie: 0%(10.8.2013)

Film nabitý hvězdami, ne ovšem stříbrného plátna, ale rappové scény. Hlavními postavami Dr.Dre a Snoop Dogg, ve snímku se ale ještě v průběhu děje objeví Xzibit, Ludacris a také Eminem a upřímně vám povim, že koukat na Eminema, jak střílí s kalacha, je fakt sranda. Celkem žádný, vlastně vůbec žádný, děj, jen hodně pěknejch černošek, doprovázený hip-hopem. Všeho všudy slušná oddechovka. A čtyři hvězdičky?? Jsem fanda rapu, tak hraju za tým...(2.2.2007)

Dokonce jsem chvíli uvažoval o čtyřech. Je to amatérismus typu „smažky smažkám“ se spoustou hluchých momentů, ale zároveň to má jakýsi těžko definovatelný šmrnc a je tam nemálo míst, u kterých jsem se válel smíchy po zemi (jen si nejsem jistý, zda některá z nich nebyla myšlena vážně). Hey bro, this black-on-black violence must stop!(26.10.2010)

Jedním slovem nehoráznost! Dr. Dre vynikající, Dogg zhulenej, až ke konci se mi zalíbil, ale největší zážitek je určitě Eminem :D Nehorázný telefonáty, skákání po posteli, střelba z AK47 - "Mám AK, a sejmu každýho, kdo se kolem mně fláká!" Skvělá hudba, po Slima Shadyho, po Dreho, ale co mně nejvíc rozsekalo: "Volají lidi, ze společnosti čítání LIHU!" To mně dostalo do kolen. Fandy Hip Hopu/Rapu ocení, nemusí se líbit každýmu, já si to zamiloval, na chill akorát. Za mně 85% :)(16.3.2013)

• - Eminem nebol v titulkoch uvedený zámerne kvôli tomu, aby na poli celovečerných filmov debutoval až so snímkou 8. míľa (2002). (m.a.t.o.)

• - Snoop Dogg vo filme povie vetu: "I paid the cost to be the boss", čo znamená "Zaplatil som náklady, aby som bol šéf." Paid Tha Cost To Be Tha Boss je názov jedného zo Snoop Doggových albumov. (m.a.t.o.)