Myčka

• Austrálie

Komedie

USA, 2001, 96 min

• xander

Rapperský film ktorých v poslednom čase vzniká stále viac. Hlavnú úlohu hrajú rappery, ktorý hrať príliš nevedia, ale Dr. Dreje celkom znesiteľný. V takýchto filmoch sa väčšinou iba hulí a počúva hip hop. A tento nieje výnimkou. Humor je väčšinou nudný, pokus o dramatickú zápletku v ktorej sa mihne Eminem je vyslovene odfláknutý. Podpriemerná a vcelku nudná komédia.(12.7.2004)

• FFilipCZ

Někdo tu napsal, že "Koho baví hip hop, toho bude bavit i film". S tím teda musím dosti nesouhlasit. Samozřejmě jména jako Snoop Dogg, Dr.Dre, Kurupt, Xzibit, Ludacris a další znám moc dobře, ale takhle sestava by se hodila spíše na natočení nového klipu k písničce a ne na natočení celovečerního filmu, kterej je tupej jak lesní trol. Možná bych i nějakou tu hvězdu dal, ale už mě unavují ty tuny hustonigga komedií, kde si tvůrci najmou pár hvězd, který jim tam budou hulit trávu a udělaj pár songů do sountracků, herecky předvedou velký kulový a všichni budou čekat, že tímto film vydělá prachy.(9.8.2013)

• kelet

Bohužiaľ, totálny krok vedľa a strašné sklamanie. Kto by čakal komédiu plnú zábavy a hlášok, tak bude maximálne znechutený. Filmu absentuje hocijaký príbeh, sranda a nápad. Film ma krátku minutáž, no aj tak sa zdá byť nekonečne dlhý. Škoda, dúfal som, že to dr. dre a snoop dogg rozbalia. Hodnotenie: 0%(10.8.2013)

Jedním slovem nehoráznost! Dr. Dre vynikající, Dogg zhulenej, až ke konci se mi zalíbil, ale největší zážitek je určitě Eminem :D Nehorázný telefonáty, skákání po posteli, střelba z AK47 - "Mám AK, a sejmu každýho, kdo se kolem mně fláká!" Skvělá hudba, po Slima Shadyho, po Dreho, ale co mně nejvíc rozsekalo: "Volají lidi, ze společnosti čítání LIHU!" To mně dostalo do kolen. Fandy Hip Hopu/Rapu ocení, nemusí se líbit každýmu, já si to zamiloval, na chill akorát. Za mně 85% :)(16.3.2013)

Film nabitý hvězdami, ne ovšem stříbrného plátna, ale rappové scény. Hlavními postavami Dr.Dre a Snoop Dogg, ve snímku se ale ještě v průběhu děje objeví Xzibit, Ludacris a také Eminem a upřímně vám povim, že koukat na Eminema, jak střílí s kalacha, je fakt sranda. Celkem žádný, vlastně vůbec žádný, děj, jen hodně pěknejch černošek, doprovázený hip-hopem. Všeho všudy slušná oddechovka. A čtyři hvězdičky?? Jsem fanda rapu, tak hraju za tým...(2.2.2007)

• - Eminem nebol v titulkoch uvedený zámerne kvôli tomu, aby na poli celovečerných filmov debutoval až so snímkou 8. míľa (2002). (m.a.t.o.)

• - Snoop Dogg vo filme povie vetu: "I paid the cost to be the boss", čo znamená "Zaplatil som náklady, aby som bol šéf." Paid Tha Cost To Be Tha Boss je názov jedného zo Snoop Doggových albumov. (m.a.t.o.)