Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bez práce nejsou koláče. A bez práce není ani auto, zvláště v případě, že za něj neplatíte splátky. Sean takhle o svého čtyřkolého miláčka přišel a uvědomil si, že je nejvyšší čas přestat se flákat a najít si nějaké zaměstnání. Kdo jiný by v tu chvíli měl přijít s nápadem než nejlepší kámoš Dee Loc. Právě v jeho hlavě se zrodí nápad uvrtat zlenivělého Seana do bublin nedaleké myčky aut patřící panu Washingtonovi. A pro jistotu nastoupí s ním. Jednoho dne však je pan Washington unesen a neznámý hlas z telefonu žádá o výkupné. Čas vtípků skončil. Myčka je jejich druhý domov...a ten je nutné si chránit. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (39)

kelet odpad!

všechny recenze uživatele

Bohužiaľ, totálny krok vedľa a strašné sklamanie. Kto by čakal komédiu plnú zábavy a hlášok, tak bude maximálne znechutený. Filmu absentuje hocijaký príbeh, sranda a nápad. Film ma krátku minutáž, no aj tak sa zdá byť nekonečne dlhý. Škoda, dúfal som, že to dr. dre a snoop dogg rozbalia. Hodnotenie: 0% ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Jedním slovem nehoráznost! Dr. Dre vynikající, Dogg zhulenej, až ke konci se mi zalíbil, ale největší zážitek je určitě Eminem :D Nehorázný telefonáty, skákání po posteli, střelba z AK47 - "Mám AK, a sejmu každýho, kdo se kolem mně fláká!" Skvělá hudba, po Slima Shadyho, po Dreho, ale co mně nejvíc rozsekalo: "Volají lidi, ze společnosti čítání LIHU!" To mně dostalo do kolen. Fandy Hip Hopu/Rapu ocení, nemusí se líbit každýmu, já si to zamiloval, na chill akorát. Za mně 85% :) ()

Reklama

wipeout odpad!

všechny recenze uživatele

Tak teda toto s komédiou malo pramálo spoločné. Po polhodine hroyivej nudi som to už nebol ochotný ďalej znášať. Fekálny humor(teda v tomto prípade bez humoru), tzv. krásky ktoré všetky vykonávajú vo voľnom čase to anjstaršie povolanie, hudba ktorá je úplne mimo môjho uhla záberu. Dej ak sa tak vôbec dá nazvať nestojí vôbec za zmienku.Absolútna strata času, komédia s 0% obsahom humoru. ()

marshall 

všechny recenze uživatele

Film nabitý hvězdami, ne ovšem stříbrného plátna, ale rappové scény. Hlavními postavami Dr.Dre a Snoop Dogg, ve snímku se ale ještě v průběhu děje objeví Xzibit, Ludacris a také Eminem a upřímně vám povim, že koukat na Eminema, jak střílí s kalacha, je fakt sranda. Celkem žádný, vlastně vůbec žádný, děj, jen hodně pěknejch černošek, doprovázený hip-hopem. Všeho všudy slušná oddechovka. A čtyři hvězdičky?? Jsem fanda rapu, tak hraju za tým... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Tohle byla komedie, které někam utekly vtipy, nebo lépe řečeno, vyhulily se neznámo kam. Zní to neuvěřitelně, ale v celém filmu je jedna jediná vtipná replika, a tu pronese Snoop Dogg. Je vidět, že dostaveníčko si zde dali přední hip hopeři a myslel jsem si, že to s nimi bude odvaz, jak to kolikrát dokáží rozbalit ve svých klipech, ale vše probíhalo téměř až v korektním stylu. Pořádně nevím, ani o čem to bylo, a bez pořádné zápletky a hlavně vtipu, nelze natočit pořádnou komedii. 20% ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Snoop Dogg vo filme povie vetu: "I paid the cost to be the boss," čo v preklade znamená: "Zaplatil som náklady, aby som bol šéf." Paid Tha Cost To Be Tha Boss je názov jedného zo Snoop Doggových albumov. (m.a.t.o.)
  • Eminem nebol v titulkoch uvedený zámerne kvôli tomu, aby na poli celovečerných filmov debutoval až so snímkou 8. míľa (2002). (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama