Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (Cinemart)

pesmol

Pár hluchých míst Ted2 má, ale vyvažuje to spoustou vtipných scén u kterých sem brečel smíchy. Podle mě 2.díl absolutně převršil ten 1. Škoda zbytečné délky.. 4/5 ()

soarer

Pripadá mi to príliš pretiahnuté, prvý diel sa mi páčil o niečo viac. Veľmi som sa natom nenasmial ale boli tam aj super scény napríklad hádzanie jablk zo strechy či liam neesom v supermarkete, herecké výkony boli skvelé no ako som už povedal chýba mi tu viac vtipných scén preto je to hodnotenie aj také, aké je. ()

neo101

nářez. Ted 2 ostudu jedničce rozhodně neudělal. Scéna s pokusem o odběr , sklad kelímků, glum, bitka na comicconu, ribisi jako raffael, Jurský park , Liam Neeson , stand up komedie.... místy mě to fakt smíchy rozbrečelo. ()

andydufrsn

Zatím co Méďa byl krásně drsnej a přisprostlej tak tohle už je jenom sprostý. Pravda, že je pár dobrej frků, který člověka rozesmějou se ve filmu vyskytne, ale jako celek je to hodně křečovitý a na míle to smrdí snahou bejt vtipnej za každou cenu ..... ()

BR23

Dalo to prácu, neľahká úloha a je vidno že sa scenáristi a vlastne aj ostatní snažil, uznanlivo prikyvujem hlavou. Oni to dokázali. Amanda podala super herecký výkon, Morgan Freeman už len ako príjemné pohladenie na záver. Malo to dej, malo to myšlienku, malo to emócie, malo to hercov a fekálneho humoru bolo našťastie málo pomerne :D ()

ma2sko

Zasmiať sa na tom dá, tento typ humoru je pre mňa vyhľadávaný najmenej. Oproti prvému dielu citeľne slabšie, má ale viacero svetlých chvíľok. ()

Googooplexer

Dvojhodinový hraný family guy. FG je ok, pozerám pravidelne, ale natiahnuť tie ftípky skoro na 2 hodiny, to je už utrpenie, Niektoré scény sú tu, v celovečernom filme, úplne trápne, v 20 minútovom animovanom seriáli ich len ticho prehliadnete a zabudnete, ale tento film je "škoda roboty". ()

daetoxx

Docela mě překvapilo velké hodnocení, které tady vidím až po mém zhlédnutí filmu (naštěstí), protože by mě to určitě naladilo a pak bych byl zklamanej. Nevim, jestli je to tim, že jsem vyrostl ale tak padesát procent vtipů na mě působí jak hrozně by chtěli, jak se snaží být vtipné a přiznám se, že třeba před třemi lety bych z nich možná v píči byl, jenže teď to na mě působí spíš směšně a na místo scéně se musím smát té klišoitodě v ní. Hodně se tady hulí tráva a neříkám nic, já jí taky hulim, ale podle mě se tady hulí moc. Jinak do Amandy Seyfried sem se zamiloval. 60% ()

Bajerys

80% Určitě to není bůhví jak dokonalý film, ale mě se to zkrátka líbilo. Ano líbilo. Dokonce se mi to víc líbilo jak první díl a to je opravdu co říct. Film má velice podobný příběh jako první, ale jeho jednotlivé scény jsou o dost vtipnější než v prvním díle. Milu Kunis skvěle nahradila sexy kost Amanda Seyfried. Neeson a jeho krabice s cereáliemi pobavili. Až tak povedenou komedii jsem dlouho neviděl, sice film má pár hluchým míst, ale já jsem nadšený. ()

Sbisa22

Velice povedená komedie, která nezklamala, ale přesto ubírám hvězdu za černý humor (11.září,Hebdo,Germanwings atd.), v čemž si Američané libují a toto není můj šálek kávy. ()

mad.dog

Jak byla jednička skvělá, dvojka je slabší, přesto je to jedna z nejsvěžejších komedií co jsem v nedávné době viděl. Vtipy jsou slabší, nahlas jsem se zasmál jen u jednoho, ale nejsou křečovitě použity. Vtipy a komické situace tu jsou přirozené a to samé platí o hercích. Za mě palec nahoru, sice WOW efekt se neopakoval, ale zklamaný rozhodně nejsem. ()

mcac88

100x lepší než jednička, dlouho jsem se v kině takhle nezasmál. Sice jsem viděl česky ale myslím, že ten dabing byl celkem dobrej a nijak se nemazali s nadávkama. Některý scény mě opravdu dostali a věřím, že půjde o jednu z nejlepších komedií tohoto roku. ()

Fixas

Dlouho jsem se tak ze srdce nezasmál jako u tohohle snímku. Byla místa, bez kterých by se film mohl obejít a byl by přímočarý a asi i lepší, ale humor na špičkové úrovni. :) ()

verbal_cohle

Prilis dlouhe. Kupodivu filmu skodi celistvy dej, ktery naopak v jednicce nebyl tolik pritomny. Pro priste bych opet radsi volil kombinaci nekolika zabijackych vtipku jakz takz spojenych dohromady nez celistvy dej s par vlozenyma zabijakama. ()

mr.free

Pokud jsem dal čtyři hvězdy jedničce, tady musím dát pět, protože sem se fakt zasmál a myslím, že tento díl jedničku ještě překonal. ()

Mr.Dude

O něco slabší než první díl, avšak úsměvných gagů je opět habaděj. Ztráta času to rozhodně není a jakožto dvojka uspěla víc než dobře, protože ústřední dvojka pořád funguje. Navíc mini role Flashe Gordona zase pobavila a pro mě je borec a přál bych mu jestli bude trojka větší prostor. PS: Freeman už mě pomalu ale jistě začíná srát jak je v každým druhým filmu. ()

KubaST

Rozhodně povedenější a jasně překonává "jedničku". Opravdu jsem se bavil mnohem více, jak u předešlého...! ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015