Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (Cinemart)

Bifftekk

Před filmem jsem se trochu "sjel", říkal jsem si, že to bude pak lepší zábava a taky, že jo. Bavil jsem se od začátku až do konce. Jen když na oko zemřel Johnny, tak jsem bulel, jak želva. ()

angel.CZ

Na revoluční a již několikrát shlédnutý první díl to nemá a to ani z daleka, ale tak je to vcelku povedené pokračování s většinou hlavních protagonistů. 60% ()

MartinTerran

Přísloví: "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš", platí pro pokračování komedií poslední doby pořád. Bohužel ani zde se nepovedlo zopakovat úspěch prvního dílu, ale i přesto je to oproti jiným sériím dost dobré. Sice se i zde začal moc řešit příběh a láska, ale i přesto ve filmu docela dost vtípků, hlášek a popkulturních odkazů, ale nejdůležitější je, že vtipy jsou opravdu vtipné, i když se většinou omezují jen na sex nebo drogy, ale na to jsem u Médi zvyklý. Pro mě nadprůměrný film. Hodnocení: 62/100. ()

Mire

Tak ako to pri dvojkách u komédií býva, ani táto (minimálne) nedosiahla úrovne jednotky. Ale zase, zábava to bola stále celkom slušná. Uvidíme či sa tvorcovia rozhodnú natočiť aj trojku. ()

offlineman

Pobavil sem se, je to lepší než 1. díl, který sem, žel, viděl s titulkama! Moc díky za český dabing! Jen té trávy tam mohlo být míň! :-) ()

helrohir

Málokedy sa stane, že pokračovanie úspešnej komédie dokáže svojho predchodcu napodobniť, či dokonca prekonať a Ted 2 nanešťastie toto tvrdenie potvrdzuje. Ten priamočiary humor z jednotky tu už proste tak nefunguje, a tak vzniká priveľa prázdnych miest, ktoré určite nezachráni dvojnásobný príval nadávok alebo pár prepísknutých fekalít. Ono aj ten pokus udrieť v príbehu na vážnejšiu strunu zrovna nevyšiel, a tak sa scény v súdnej sieni zdajú až príliš zdĺhavé. Ale aby som nebol len negatívny, je tu aj dosť scén, pri ktorých som neudržal smiech, takže ako komédia to u mňa ako tak obstálo. Nuž a prítomnosť Amandy je pre mňa celkom potešujúca. 60%. ()

Kimkong

Dost dlouhý a dost nudný. Někdo měl velkou snahu natlačit do filmu spoustu známých herců, z nichž většina dostala maximálně deseti minutový štěk. ()

subic

Jednička to rozjela do mnohem vtipnější a zábavnější dvojky, zejména odběr sperma, navíc s ještě hustějším obsazením těch vedlejších roliček a rolí. 75% ()

mrclTV

Bohužiaľ, Ted 2 je to, čo sa často u pokračovaní stáva - slabšie v každom ohľade. Pridalo sa na primitívnostiach a fekálnostiach a kvalita humoru išla dole. A príbeh je ešte slabučkejší ako v jednotke - pseudo poučný príbeh o ľudských právach (tu už samotná téma nemá s humorom nič spoločné). Ale kto pozerá prízemné komédie kvôli deju, že? Ale keď to porovnám s jednotkou, je tu výrazný posun dole. PS: Cameo s Liamom Neesonom bolo mega! ()

PlayEasy

Tak Seth MacFarlane nám po třech letech čekání předvedl pokračování Teda a to se teda povedlo :-)! Prostě opět to Seth napumpoval ultra vulgárním scénářem, ale děj už není tak zajímavý, jako býval. Škodou také zůstává to, že se Mila Kunis, která se nám v prvním díle zamlouvala nemohla vrátit, ale tím nechceme říci, že sem Amanda nezapadla. Dále si zde třeba střihl roli i legendární Morgan Freeman, ovšem nejvíce pobavilo ultra zábavné cameo Liam Neesona, který nás fakt dostal do kolen. Jinak bychom filmu asi zkrátili minutáž a byť jsou některé scény fakt nabité, tak to má i svá hluchá místa, ale jinak opět podařená řež! 75% ()

PlysovyMacko

Podobné ako prvý diel, film nestojí na nosnom deji ako sa Ted snaží získať "obcianstvo", ale na situačnom humore, priateľstve Teda a Johna a hláškach. Niektoré fory sú luxusne. Marky Mark vyzerá, že je za každú srandu. ()

Kamy

V podstate to isté ako minule. Je to o trochu dlhšie ako by bolo vhodné, ale nič čo by vyslovene vadilo. Komu sa páčil prvý diel, tomu sa bude páčiť aj toto. ()

Schmitke69

Stopáži by bývala neuškodila lehčí dietka - asi tak 30ti minutová, humor se snaží držet se nastolených pravidel, ale stejně mi přišel dost vynucenej, respektive u jedničky se člověk dokázal řezat půlku filmu, tady bohužel ne... Na druhou stranu to mohlo dopadnout klidně i hůř... Slušnej průměr 5/10 ()

sterovsky

Mnohem, ale mnohem vtipnější než jednička (a současně i vulgárnější, což jde ale v případě Teda tak nějak ruku v ruce). Skvělý cameo Neesona, škoda nadbytečnýho konce s očekávanou pointou. Ani ta ale nemůže zhatit předchozí dvě hodiny doslova nadupaný humorem. Nepamatuju si, kdy jsem se naposledy – jestli vůbec – v kině takhle bavil (a nebyl jsem sám). Plnej počet, příjemný překvapení. ()

Wurths

Má to pár hluchých pasáží, ale ty vtipné o moc převažují. A u některých scén jsem se doslova kroutil smíchy, a to mi u komedie tohoto typu bohatě stačí. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015