Film natočený podle slavného bestselleru Simony Monyové. Dva muži a jedna žena v komediálně laděném příběhu mileneckého trojúhelníku, kde muži rozhodně nevyhrávají. Ústředním tématem filmu jsou komplikované vztahy mezi lidmi, sobectví a posedlost. Hlavním hrdinou je úspěšný psycholog uprostřed krize středních let. Jeho příběh je ironickou až bizarní ukázkou toho, jak může člověku zkomplikovat život tajná milenka jeho nejlepšího kamaráda. Ve snaze pomoci příteli ve vztahových potížích rozpoutá hlavní hrdina takový příval událostí, po kterém už v jeho životě nezůstane kámen na kameni. Jiřího Dvořáka v hlavní roli doplňuje Nela Boudová jako jeho manželka a Milan Šteindler. V dalších rolích se představí Klára Krejsová, Jiří Vyorálek a další. (Česká televize)

Salvator

Naivní příběh plný rádoby vtipných situací uspokojí snad jen specifickou cílovou skupinu a to ještě pouze při žehlení.Ocenit lze tak pouze snahu Jiřího Dvořáka za snahu skutečně hrát. ()

Igy007

Takovej ten televizní průměr, lehce zapomenutelná věcička. Budu ale doufat, že má skleróza zapracuje natolik, aby mi z hlavy zmizely záběry na Šteindlera - playboye. To bylo vskutku nechutné :-( ()

Andy.222

Bylo tam pár vtipných scén, to nepopírám (např. sezení s opilým psychologem). Ale u hlavního protagonisty jsem se celou dobu nemohl zbavit dojmu, že 'takového debila už jsem dlouho neviděl'. Jedinou výjimkou bylo, jak se krásně vymotal z průšvihu v restauraci, klobouk dolů, to bylo hodně kreativní, ale také to bylo vše. Šteindler - proti kterému jinak nic moc nemám - na mě taky více než vtipně působil hodně trapně. A tak bych mohl pokračovat. Zkrátka docela slabota. ()

Chlo0opek

Až překvapivě dobré. Společně s manželkou jsme se u toho báječně bavili. Herecky také dobře zvládnuté. Trošku slabší, ale za tu dobře strávenou hodinku si to plný počet zaslouží. A to, že je to místy trochu přitažené za vlasy, mně vůbec nevadí;) ()

Mistr119

Film se mi líbil do chvíle, kdy se Dvořák nechal svést tou Slovenkou a stalo se z toho milostné klišé. :-/ Škoda. Film měl dobrý náběh na 4* s těmi paralelními prostřihy z Jamese Bonda... ()

teckax

Super mega blbá pejčovima na entou! Já vlastně doteď přemýšlím, proč jsem nedala odpad?! Co je na tom vtipného, co je na tom ze života? Jakože manželka ti sežere, že nemáš kalhoty, protože ta holka, co ji načapala pod stolem je po prstýnku pátrající kleptomanka, která ti je ukradla!? Jako vážně? Fuj, to bylo pitomé.... ale občas není na škodu si zasebemrskačit idiotským filmem. ()

BlackMolla

Film o tom, co všechno dokáže mladá milenka - to možná je k zamyšlení, ale jinak mě to vůbec neoslovilo, nebavilo.. a nezachránili to ani výborní herci jako Jiří Dvořák, Milan Šteindler a Nela Boudová. ()

Sa.sa

Super komedie na odreagování a pobavení plná hlášek a zajímavých scén... Njn prostě tak to je když se zralý muž zamiluje do mladé holky tak to nikdy nedopadne dobře 😀😀😀😀 Jinak Šteindler si aspoň užil v nemocnici 😎😎😎 No naštěstí mě to nepotkalo ()

pidla

Typická českotelevizní bžunda. Opravdu svěží vítr zavál nejen do pražského, ale i do brněnského studia... ()

A.ZziK

Jak je možný, že na něco takovýho jdou veřejný peníze, to fakt nechápu. Opravdu slabá musela být už předloha (i když jsem ji nečetl, třeba se pletu :)) a ještě to převádět na film.. Opravdu neexistuje dostatek kvalitních předloh? Zbytek nemá cenu moc řešit, protože to obávám se vychází z knihy, ale tak jako tak se ani nikdo ze zúčastněných moc nepředvedl. Takže tak maximálně jedna * za nahej zadek slečny sledující fotbal s lahváčem v ruce. Ach jo. ()

Necrophobic

Na truc všem odpadkářům dám plný počet. Za svůj život jsem už toho viděl spoustu ,ale tohle že je odpad? Příjemná oddechovka ,žádný velký umění pro pokrytce . Objektivně za 3. ()

mzop

Nízké hodnocení mě mrzí. Monyovou mám ráda a televizní zpracování jejích knížek se mi též líbí. V tomto případě jsme se dočkali povedené komedie, ačkoli psala spíše propracovanou psychologickou prózu. Ústřední dvojice Dvořák - Boudová zahráli skvěle, inscenace byla protkána vtipnými dialogy. Nečekala jsem, že těch 70 minut bude tak příjemných. ()

BigJohn02

Tupá srágora o dvou blbcích a jedné kurvičce. Co má jako bejt? Jestli ta Monyová psala všechno v tomhle stylu a ženský z toho byly hin, tak potěš Pánbůh... Bod za Dvořáka a Boudovou, dělají, co v rámci pitomého scénáře mohou. ()

io.

Velmi lehká úsměvná parodie na milostné pletky. Žádné "megakino" jsem nečekal a ani to nejspíš nebylo úmyslem tvůrců, každopádně mě to pobavilo. ()

jarmar odpad!

Stačila jedna minuta a víc jsem vidět nechtěl. Dva "herci" házeli šipky na nějakou kresbu ženského obličeje. Trapné odříkávání ještě trapnějšího textu a marná snaha zahrát opilost. ()