Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Před časem jsem viděl mini sérii Vodník a řekl jsem si, že bych měl zkouknout i předchozí případy této policejní skupiny. První díl Případu pro exorcistu mě ale nemile překvapil. Na to, že je mezi tvůrci tolik známých jmen, jsem byl z výsledku silně zklamaný. Kromě slabých hereckých výkonů, bídných dialogů a nepřesvědčivého scénáře mi nejvíc vadilo místy až legrační policejní vyšetřování. ()

Autogram

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obával som sa „kvalít“ seriálu Modré stíny, ale nie, ide, aspoň pri prvej časti, o celkom normálnu spomalenú kriminálku. Spomalenú preto, lebo materiál na celovečerný film sa roztiahne na tri hodiny. S odretými ušami slabé tri hviezdy, Maruška tu má niekoľko slušných replík, čo sa nedá povedať o ostatných postavách. ()

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čistej odpad, tam není nic, za co by se měla udělit hvězda.Scénář, dialogy otřes, herecké výkony ještě horší, kompars..ten neexistoval,atmosféra vůbec žádná.......děs běs.A Melíšková, to je herečka?Vždy%t neumí vůbec mluvit.Každá její věta je na ránu, rve to úplně uši.Dnes může hrát v TV úplně každej ()

rt12

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co to zde hraje pan Krobot za podivnou figuru ? Možná na pobavení, ale u policie by asi dlouho neobstál, A do kriminálky, která se tváří jako temná se podle mne vůbec nehodí. Jinak uvidím kam se vše posune. ()

IvcaSammet

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda se sice ze začátku rozjela slušně, ale hned po nástupu této rádoby kriminálky šlo všechno do kopru. Vtip absolutně žádný, neuvěřitelně trapné dialogy, kterým žádný divák snad ani nemohl uvěřit, plus naprosto příšerné herecké výkony. Hvězdička za Kryštofa Hádka, který snad jako jediný v tomto paskvilu dokázal aspoň hrát. ()