• Autogram
  ***

  Obával som sa „kvalít“ seriálu Modré stíny, ale nie, ide, aspoň pri prvej časti, o celkom normálnu spomalenú kriminálku. Spomalenú preto, lebo materiál na celovečerný film sa roztiahne na tri hodiny. S odretými ušami slabé tri hviezdy, Maruška tu má niekoľko slušných replík, čo sa nedá povedať o ostatných postavách.(4.6.2017)

 • IvcaSammet
  *

  Epizoda se sice ze začátku rozjela slušně, ale hned po nástupu této rádoby kriminálky šlo všechno do kopru. Vtip absolutně žádný, neuvěřitelně trapné dialogy, kterým žádný divák snad ani nemohl uvěřit, plus naprosto příšerné herecké výkony. Hvězdička za Kryštofa Hádka, který snad jako jediný v tomto paskvilu dokázal aspoň hrát.(30.9.2017)

 • Ozzy2
  odpad!

  Čistej odpad, tam není nic, za co by se měla udělit hvězda.Scénář, dialogy otřes, herecké výkony ještě horší, kompars..ten neexistoval,atmosféra vůbec žádná.......děs běs.A Melíšková, to je herečka?Vždy%t neumí vůbec mluvit.Každá její věta je na ránu, rve to úplně uši.Dnes může hrát v TV úplně každej(4.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace