Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí. Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně. Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí. Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát „svému" doktorovi kopačky. (Cinemart)

Mr. Monk odpad!

Koukal jsem 30 minut a víc jsem nedal..strašný film s americkou Ornelou Štikovou.. ta ženská je neuvěřitelně otravná, člověk ji má chuť kopnout do prdele ()

toffy odpad!

Nic horsie som tohto roku nevidel. Hned som to pre istotu zmazal z disku, aby som neinfikoval ostatne filmy. A za (o)h(l)avnu herecku som ubral aj tu 1*...fuj ()

sedm.1

Vykolejená má jeden zásadní, ale opravdu zásadní problém, a to bez ohledu na vše ostatní vyskytující se v této podívané, Amy Schumer. Podle její filmografie jsem se s ní tedy ve filmech už setkal, zřejmě představitelka nějakých vedlejších štěků, neboť jsem jí nikdy ani nezaznamenal, ovšem zde jsem jí jako hlavní postavu již ignorovat nemohl a musím bez přehánění konstatovat, že takhle protivnou, odpudivou a nesympatickou ženštinu v ústřední roli ani nepamatuji, naštěstí tedy, a k tomu je ještě navíc i nehorázné herecké poleno, takže musím opakovat, bez ohledu na kvalitu všeho ostatního, tato atrapa svou přítomností celý film stejně totálně likviduje. Bohužel jí to ale ani nedalo příliš práce, neboť ono ani to ostatní nestojí dvakrát za řeč. Toto více než dvouhodinové romantické drama se totiž stejně jen dost předvídatelně táhne k již předem jasnému happyendu, a to bez zábavných momentů, bez jiskry a bez koulí, s nudnými a příšerně obsazenými postavami, s marnými pokusy o vyvolání emocí a v závěru samozřejmě s typickým moralizováním a ponaučením, to už ale nemůže snad ani nikoho překvapit, či ho to snad dokonce nasrat, neboť tuto neřest a zlozvyk americkým filmařům už asi stejně nikdo již neodpáře. Vykolejenou zkrátka nepovažuji za dobrý film, je nezáživný, je nefunkční, je strašně zdlouhavý a opakuji, má především tak strašné obsazení, že už jen kvůli tomu nestojí ani trochu za pozornost. ()

Purrrfect

Monogamy isn't realistic! :-) You dress him like that just so no one else wants to have sex with him? That's cool :-) Dokonale hlasky, pojate v jakoze v realnem pribehu bez pozlatka. Par hercu v trochu jinych rolich a Amy Schumer si to opravdu napsala skvele na telo, lec druha pulka filmu "jiz ve vztahu" trochu upadla tak byl zaver presto roztomily :-) ()

charlie_ando

Vykolejená mě sice úplně nevykolejila, ale na druhou stranu jsem dostal to, co jsem od nového filmu Judda Apatowa očekával. Přisprostlou politicky nekorektní komedii, která se občas nebojí zabrnkat na vážnější strunu, ale zároveň dokáže být chytrá i citlivá, ale jen v mezích možností svých tvůrců. Amy je emancipovaná mladá žena a k tomu patří i to, že kouří jak fabrika vše od nikotinu až po trávu, chlastá jak Dán a chlapy prohání bez předsudků. Má však svoje přesná vnitřní pravidla, aby se nemusela citově vázat, těžce jí totiž v mládí poznamenal rozchod jejich rodičů. Práce reportérky pro pánský časopis ji navede na mušku nadaného a ostýchavého doktora Aarona (Bill Hader), který je velké zvíře ve sportovní medicíně. Dva tak naprosto rozdílní lidé jsou k sobě silně přitahováni a co začalo jako nevinná pracovní schůzka se vyvine ve vztah zodpovědného muže a nedospělé ženy. Na této jednoduché zápletce je celý dvouhodinový film postavený. Scénář si přímo na tělo napsala sama představitelka hlavní role v naších luzích a hájích téměř neznámá americká komička Amy Schumer a je to spíš slet méně či více komických scének, kde vládne upřímnost až na kost. Amy prakticky nesleze z plátna a bourá vše svojí živelností a přirozenou improvizací, ale nebojí se ani odhalit svoje citlivější stránky vůči mladší sestře a vážně nemocnému otci. Její New York je zalidněn spoustou svérázných figurek, z kterých výrazně vyčnívá její afektovaná šéfová Dianna (Tilda Swinton) a spousta známých osobností si zde střihla malé role či úsměvná kamea. Překvapivě chytrá "romantická" jednohubka, která se snaží být netradičně tradiční a zvlášť je to vidět na povedeném závěru. ()

Lukoboss

Nejlepší na tomhle filmu je neherec LeBron James, což je teda politováníhodný, takže v podstatě za něj a pár (opravdu málo) vtipných scén jsou ty dvě hvězdy. Ostatní jsou nemastní neslaní, bohužel mám pocit, že hlavní představitelka A. Schumer je vlastně nejhorší - pravda je, že mně absolutně nesedla a úplně příšerně mně lezla na nervy. No, co říct k filmu, kterej se nenápadně točí okolo Deníku Bridget Jonesové, ale zároveň se snaží být drsnější a dramatičtější, jenže se mu to nedaří. Vtipu je žalostně málo, drama (umístění vážně nemocného tatínka do ústavu a situace s tím spojený) je zase ve filmu označeným "romantická komedie" úplně zbytečný a nějak to celý víceméně postrádá smysl. Největším vrcholem pak bylo, že jsem u toho usnul. P.S.: A. Schumer opravdu nemůže hrát jakože sexy ženskou, která balí chlapy na potkání, protože o tu bych si skoro ani kolo neopřel (subjektivní názor, vím, ale musel jsem!). ()

KoRner

Opäť raz ďalšia predlhá "apatowovka", ktorá občasným grobianskym vtipom pobaví, avšak väčšinu času len nudí. Extrémne škaredá ženská strieda chlapov, ktorí po ničom inom netúžia ako po nej a dlhodobom vzťahu, zatiaľ čo ona by len rada striedala bohatých, vysokých a úspešných borcov na jednu noc. Najvtipnejší z filmu bol určite Cena, zatiaľ čo Hader ma prekvapil v úlohe normálneho chlapa. ()

klukluka

Kudla, první scéna s panenkou mě navnadila, ale tohle je ve skutečnosti tak strašně slabý… Apatowovy autorský filmy, ke kterým si sám píše i scénáře, mě většinou baví a někdy fakt hodně, ale tenhle žánrově neukotvenej blábol Amy Schumer o neodolatelné jí je v celuloidové podobě zločinem na soudných divácích. Tohle ti nebaštím, ty buchto. ()

Ledkodlaq

Velice divné, trapné a nevhodné, dalo by se říct ještě ubohé. Třikrát jsem se zasmál, což tak tak stačí na jednu *. ()

farfalla

Amy Schumer je v Americe slavná stand-up komička, která má i svůj televizní program. Její oblíbenost asi měla zaručit i úspěch filmu. Tak jako všichni komici jejího typu mluví pořád, sprostě a stále o těch samých věcech. Jako herečka i scénáristka ve velkém filmu je průměrná. Například příběh o ztraceném kondomu byl už ve filmu ´Love, Rosie´ (2014), ale Amy ho zpracovala jednodušším a hrubším způsobem. Podobně všechno ostatní, o čem tady mluví, už někde bylo, jenom Amy to proložila spoustou sprostých slov. Od režiséra Judda Apatowa jsem už viděla ´The 40 Year Old Virgin´ (2005) a ´Knocked Up´ (2007) a zdá se, že ve své tvorbě přitvrzuje. Amy je obyčejné děvče, které se chce prosadit v New Yorku, ale také si to užít. Má spoustu kluků, spoustu sexu, bere drogy, pije. V rodině má napjaté vztahy, které komplikuje také ona sama. Ve všem, co dělá, přehání, a tak nakonec je tuctovou dívkou, která to samozřejmě doklepe do happyendu. Kolem Amy je spousta vedlejších postav, které se objevují a ztrácejí a do kterých byli obsazeni známí herci, ale i sportovci slavní především v Americe. ()

tom.nosek

Když je na filmu nejvtipnější mini-film, na který se postavy dívají, je něco špatně. (O to větší plus Marise Tomei a Frodovi.) Opravdu vtipnou (a snad i jinak nejvtipnější) vedlejší postavu tu hraje LeBron James. Tak hodnotím i přesto, že basketbal je jeden z mnou nejméně oblíbených sportů. Jeho postava je opravdu dobře napsaná. Zbytek je ale docela dost nuda. Mimochodem, nečekal bych, že zrovna Bill Hader bude hrát víceméně vážnou postavu v celém filmu. ()

dopita

Já mám filmy Judda Apatowa hodně rád, ale tohle je strašná srágora. To se mu hodně nepovedlo. Ale je fakt, že velký díl na tom má především Amy Schumerová, což je nejhnusnější a nejnesympatičtější hlavní postava v dějinách filmu. ()

Hanys_

Vykolejená sice mohla být o nějakou tu desetiminutovku kratší a tím pádem i svižnější. Ale tím u mě výčet záporů končí, protože většinu času je to fakt luxusní zábava. ()

Giggs

Mladeži pristupna Amy Schumer. Jej kuzlo je v jej nevymachanej hube, tu to kuzlo vďaka cenzure ale vyprchalo. Tych par nekorektnych hlašok, film nezachrani. ()

F.W.Colqhoun

Máloco chybí americkým filmům více, než (posuzováno pochybnými trendovými měřítky) šeredné herečky. Angažmá Amy Schumer nutno považovat za čůrání proti větru... Nezlobte se na mě, Glenn Close a třeba Tilda Swinton (která ve filmu notabene válí) jsou fantastické ženské. Asi bych nebyl tak jízlivý, kdyby si Amy Schumer postavu Amy (!) nenapsala jako alfa samici, o níž se nepřetržitě ucházejí modelové - takoví, kteří (by) si o někoho s lookem Amy Schumer ve skutečnosti ani neopřeli segway. Už pro tenhle bizár, dvouhodinové nahánění ošklivky, stojí zato Vykolejenou vidět. Moc dalších důvodů není. I když Schumer jako Will Ferrell vypadá, vtipná jako on není, ačkoliv světlé momenty má (ikonický záběr Manhattanu: tady potkal Woody Allen Soon-Yi). Když se rozezní psychologická struna, je to trapas. Holce, které nevěříme, že prochází ložnicemi modelů, nelze věřit ani to, jak je ze zhůvěřilého, povrchního života vyprázdněná, a ani to, jak se brání nabytí skromného štěstí pravidelným obcováním s nerďáckým filantropickým chirurgem. Jakmile se komedie a existenciální zpověď protnou v romantice, zbývá trpělivě vyčkat osvěžujícího matrixovského deště závěrečných titulků. ()

lucijelucije

Amy Schumer byla tak fascinující, že jsem se prostě pekelně bavila. Ze začátku mi sice moc sympatická nebyla, ale po pár minutách to pěkně rozjede a troufám si říct, že je to trošku jinak postavená komedie, než jaké známe. Ano, místy je také Trainwreck trapná americká klasika, ale celkově vzato, bavila jsem se. 55 % ()

Mimomisu

Inside Amy Schumer je muj oblibenej serial a jeji stand-up vystoupeni maj svih a vtip, ale Apatow opet dokazal natocit film, ve kterym je 90 % scen natazenych na dvakrat delsi dobu, nez by mely byt a kdyz uz vtipne nejsou. Prislo mi to nekonecny, 125 minut je tragedie a promarnena prilezitost. Ale aspon se ukazalo, ze Amy umi docela obstojne hrat, tak ji to treba v budoucnu pomuze k nejaky lepsi roli. S touhle rezii a bez dramaturgie to nefunguje skoro vubec. Za me bohuzel ne. Neznát kvality jejho standupu a Inside Amy Schumer, tak by to chytlo i tri hvezdy, ale znam a je to tim padem osobni. Priste lip, jinak a hlavne ne e s Apatowem ()

Zemřel herec Norman Lloyd

03.12.2016

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (více)