poster

Já, padouch 3

 • USA

  Despicable Me 3

 • Slovensko

  Ja, zloduch 3

 • Austrálie

  Despicable Me 3

 • Velká Británie

  Despicable Me 3

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Není to už tak povedené jako druhý díl, ale má to nápad, novou postavu, která je docela dobrá, a hlavně dobrý osmdesátkový look, který se mi zamlouval, a to i díky tomu, že ve filmu zazněly opět docela pěkné hudební fláky. Pobavil jsem se navíc, jsem už dlouho nebyl v letním kině, tak tohle byl fajn příležitost.(9.7.2017)

 • Wishkah
  ***

  Přišlo mi to těžkopádnější než předchozí dva díly. V některých monentech to jakoby příliš sklouzávalo k pitvoření pro dětské publikum. Rozumim tomu, že já nejsem cílová skupina, ale v predchozich dvou dílech to nebylo až tak cítit. Přesto pobavil sem se a smál se, sice možná méně než dřív, ale co na tom. Jsou to Mimoni:-)(27.8.2017)

 • javak810i
  **

  Přiznávám se, že první dva díly (ani samostatné Minions) jsem zatím neviděl, měl jsem je ale zafixované jako fajn a vtipné animáky pro celou rodinu a proto jsem se na projekci nové trojky celkem těšil. Ovšem po odchodu z kina musím říct, že jsem zklamán. Nevím čím to je, jestli jsem šel na film se špatnou náladou a nebo jsem na tenhle typ animáků už moc starý, ale Despicable Me 3 mi nepřišel ani moc zábavný, ani moc vtipný. Třeba v porovnání s jiným animovaným filmem pro děti - Zootopia, který jsem viděl nedávno, se to kvalitou nedá srovnat. Celkově lepší 2* a popravdě moc motivace zhlédnout první dva díly po tomto ani nemám.(27.6.2017)

 • Lukyn007
  ***

  Druhé pokračování animovaného snímku Já, padouch se nese ve stejném duchu jako předešlé díly. Nechybí tu bláznivé skopičiny Mimoňů, které potěší hlavně malé ratolesti, jednoduchá zápletka, ale také svižné tempo a vydařená animace. Série filmů Já, padouch se ani náhodou nepřibližuje těm nejlepším snímkům od Pixaru, nicméně všechny díly včetně spioffu Mimoňů si na nic nehrají a servírují dobré příběhy, které děti zaručeně pobaví a dospělé neurazí. Což se cení.(27.6.2017)

 • Gogo333
  ***

  Už dvojka byla slabota a tak sem se na trojku ani nijak netěšil. Celé mi to přišlo takové prázdné a nezábavné. Dabing Lucy mě pořád nehorázně vytáčel a byl nepříjemný, mimoni kupodivu docela ušli, taky to bylo asi tím, že tam většinu času ani nejsou. Jediný co, tak záporák mě bavil a měl slušný výběr hudby. Celkově jsem v hodnocení někde mezi 2*-3*. Doufám, že už další díl nevznikne, radši bych uvítal, kdyby Megamysl dostal pokračování.(8.7.2017)

 • - Nev Scharel nahradila Elsie Fisher s hlasom pre dievčatko Agnes. Je to preto, že Fisher prechádzala pubertou a tak bola už "stará" pre túto úlohu. (LuiCJ)

 • - Jediný film ze série Já, padouch v širokoúhlém poměru stran 2.35:1. (filmsim)

 • - Film mal premiéru na Annecy International Animated Film Festival vo Francúzsku 14. júna 2017. (LuiCJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace