Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné. Až na ty vlasy. Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ. O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější. (CinemArt)

(více)

Videa (15)

Trailer 7

Recenze (261)

malylada 

všechny recenze uživatele

První dva filmy byla příjemná, zábavná podívaná pro celou rodinu, které trojka nesahá ani po kotníky a spíše navazuje na podprůměrné Mimoně. Zápletka je stupidní slepenec nahodilých scének, nikterak originální a jedná se vyloženě o bezduché ždímání značky. Veškeré dialogy mezi bratry a postavičkami jsou minimálně vtipné, cílí jen na ty nejmenší a jednotlivé skeče působily mnohdy až trapně. Celovečerní Mimoni nudili, ale zde si překvapivě kradou veškerou pozornost pro sebe a jejich scény film drží nad vodou. Jen díky výbornému záporákovi je trojka o něco lepší než Mimoni, nicméně celkově převládá obrovské zklamání a zatím nejhorší animák roku.......4/10 ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Bohužel nejslabší díl ze série. Vtipy už moc nefungují (v podstatě pusťte si všechny trailery a tam je máte narvané) a i postavy moc nenabídnou. Čekal jsem aspoň humor od Gruova bratra bohužel to je tak blbá postava, že ani moc nepobaví a kromě přízvuku nemá co nabídnout (navíc proč by chlápek, který má všechno a žije kdesi v prdeli světa potřeboval krást to moc smysl nedává). Zamrzí i absence doktora Nefaria a absolutní nevyužití holek (nemluvě o tom, že mě nepříjde moc logické, aby Agnes nepoznala jednorožce od kozla,když tím v podstatě žije). Vše tak zachraňují jen Mimoni ve vězení a záporák jehož závěrečný plán se nápadně podobá závěrečné scéně v Avengers 2 Dny Ultrona. Doufám, že nebude další díl s Gruovým bratrem jelikož tam postavě je pro mě osobně absolutně nezajímavá. ()

Reklama

Nevka 

všechny recenze uživatele

Rozhodně nesouhlasím s místním obyvatelstvem, že trojka Padoucha je oproti druhému dílu strmým propadem dolů. Já si tento díl užil stejně, jako ten minulý a možná se i bavil o trochu více. Záporák tradiční, nicméně nyní staví na hitech minulého století, na což momentálně diváci slyší (Guardians of Galaxy a mnoho trailerů včetně Suicide Squad...). Mimoni odvádějí svůj standart, Agnes je klasicky roztomilá a rodina se rozrůstá. Hlášky luxusní. Kvantita byla nahrazena kvalitou - pouze jsem místy bádal nad tím, jestli tvůrci některé věci opravdu mysleli tak perverzně. Finále ničím nepřekvapí - Měsíc z jedničky je nepřekonatelný - ale ani neurazí. Padouchovskou sérii bych ukončil smysluplnými Mimoni a šel dál. Ždímat značku do nekonečna v tomto případě nemá cenu... Pořád ale 4 hvězdičky. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

U dvojky jsem se smál celou dobu, zde je těch opravdu vtipných momentů podstatně méně. Přijde mi, jakoby v Illumination podstatně omladili fórky, což se jim osvědčilo u Mimoňů a Zpívej. Doufám ale, že se z tohoto studia nestane fabrika na hity podobně jako Pixar a zašlou slávu z počátku svých úspěchů se ještě podaří najít. V příběhu na mě překvapivě fungovalo nově objevené bratrské duo Dru-Gru, o němž jsem nečekal, že může přinést nějaký svěží vítr do série. Dál už tu máme jenom tradičního záporáka, co se chce pomstít za staré křivdy a koná tak v zájmu efektivních výstřelů žvýkaček a převlíkání se za ženský, a k tomu všemu má v oblibě raného Michalea. Když jsme u soundtracku, tak to bude opět hit na streamovacích službách jako blázen, ale musím uznat, že to ve filmu funguje a ne vždy je třeba nových neozkoušených skladeb, když se ty staré a mírně vyšumělé stále dobře poslouchají. Pro mě Já, padouch 3 stejně menší zklamání, i když úplně chápu, že já už nejsem cílovka a je třeba omlazování ve všech směrech. Stále mě ale Mimoni neomrzeli, takže se snad ještě sejdeme někdy příště, ač s výstražným prstem...7/10 ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele

Bolo to fajn, len možno mohli už nechať tie dievčatká trošku povyrásť, vekovo by sa zároveň priblížili tým divákom, ktorí začali prvý film Despicable Me pozerať v detskom veku. A Gru by musel napríklad odháňať nápadníkov :-). Každopádne ma to bavilo, atmosféra 80's bola príjemným crazy prekvapením, ale ten zloduch ma nebavil, mal až priveľa priestoru. Naopak, Lucy mohla dostať viac priestoru. Viem si dokonca predstaviť samostatný film o nej. Milý bol aj celý ten výlet za Druom. Možno trošku slabšie, ale 4* a rada si pozriem aj prípadné pokračovanie a možno dajú na moje slová😁. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (11)

  • Ve scéně, kdy Balthazar Bratt odlétá s nepořízenou poražený Gruem na své žvýkačkové bublině, v níž vyřkne větu: „Proklínám tě Gru!“, tak na levé straně můžeme vidět billboard s reklamou na film „Onions“. Jedná se o odkaz na film Mimoni (2015). (Petr.Penicka)

Související novinky

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (více)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Oblíbené filmové postavy zažívají v posledních měsících hned několikanásobné návraty. Roztomilí mimoňové opět potěšili (nejen) dětské diváky ve třetím dílu Já, padouch. Jason Bourne skládal další… (více)

Reklama

Reklama