Reklama

Reklama

Já, padouch 3

  • USA Despicable Me 3 (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné. Až na ty vlasy. Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ. O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější. (CinemArt)

(více)

Videa (15)

Trailer 6

Recenze (260)

Nevka 

všechny recenze uživatele

Rozhodně nesouhlasím s místním obyvatelstvem, že trojka Padoucha je oproti druhému dílu strmým propadem dolů. Já si tento díl užil stejně, jako ten minulý a možná se i bavil o trochu více. Záporák tradiční, nicméně nyní staví na hitech minulého století, na což momentálně diváci slyší (Guardians of Galaxy a mnoho trailerů včetně Suicide Squad...). Mimoni odvádějí svůj standart, Agnes je klasicky roztomilá a rodina se rozrůstá. Hlášky luxusní. Kvantita byla nahrazena kvalitou - pouze jsem místy bádal nad tím, jestli tvůrci některé věci opravdu mysleli tak perverzně. Finále ničím nepřekvapí - Měsíc z jedničky je nepřekonatelný - ale ani neurazí. Padouchovskou sérii bych ukončil smysluplnými Mimoni a šel dál. Ždímat značku do nekonečna v tomto případě nemá cenu... Pořád ale 4 hvězdičky. ()

venison 

všechny recenze uživatele

Trojka animované komedie „Já, padouch“ nefunguje stejně dobře jako jednička nebo dvojka, které si obě zachovaly svůj standard. Kvalita upadá.. Předchozí díly si dokázaly udržet celkem snadno mou pozornost a po celou dobu jsem se více či méně bavila.. Trojka už více vaří z vody.. Mimoně odstřihla téměř úplně, vyčlenila jim mnohem méně prostoru.. Hodně fórků se opakuje a ty nové moc nefungují.. Příběh už je na můj vkus moc překombinovaný.. Jediné pozitivum bych viděla ve skvělé volbě hlavního padoucha Balthazara Bratta, který skvěle odkazuje na pop kulturu 80. let.. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Je mi to ľúto, ale na prvé dva diely sa toto jednoducho už akosi nechytalo. Áno, stále tam bolo kopu dobrého dôvtipu s viacerými dvojzmyslami a niektoré scénky skutočne pobavili, ale ten samotný príbeh a zápletka ma nijakým spôsobom neuchvátili. Žuvačkový ukrivdený zloduch z 80tych rokov ma proste nebavil, ale tak ono už je asi ťažko vymyslieť niečo nové. Snaha bola, len niekedy je fakt zbytočné tlačiť na pílu a za každú cenu produkovať ďalšie a ďalšie pokračovania úspešných filmov. No napriek tejto mojej kritike, stále si to držalo aspoň ten priemerný štandard, čiže 3*. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Nevěřila bych tomu, ale nejvíc mě bavilo padouch z 80tých let, jelikož oblečení, tancování a celá zaujatost tímto obdobím byla pro mě tak praštěná, že to pro mě byla největší zábava. Na dalším místě byl bratr Dru a teprve poté až všichni ostatní. Bavila jsem se, splnilo to účel a jen se bojím, že se budou točit další a další díl a ztratí to to kouzlo. ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Zatím si to tu moc dobře nevede ohledně hodnocení, ale dejme tomu. Třetí padouch se ani nesnaží o emocionální náboj a myslím si, že je to tak lepší. Není to nebezpečně infantilní, je tam mnoho narážek pro starší, některé i výborné a i ti Mimoni se tu využili víc než dobře. Děti to pobaví hodně a dospělé příliš neurazí, pokud mají aspoň menší smysl pro humor. Já jsem si to překvapivě užil. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (11)

  • Ve scéně, kdy Balthazar Bratt odlétá s nepořízenou poražený Gruem na své žvýkačkové bublině, v níž vyřkne větu: „Proklínám tě Gru!“, tak na levé straně můžeme vidět billboard s reklamou na film „Onions“. Jedná se o odkaz na film Mimoni (2015). (Petr.Penicka)
  • Nev Scharel nahradila Elsie Fisher s hlasom pre dievčatko Agnes. Je to preto, že Fisher prechádzala pubertou a tak bola už "stará" pre túto úlohu. (LuiCJ)

Související novinky

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (více)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Oblíbené filmové postavy zažívají v posledních měsících hned několikanásobné návraty. Roztomilí mimoňové opět potěšili (nejen) dětské diváky ve třetím dílu Já, padouch. Jason Bourne skládal další… (více)

Reklama

Reklama