Já, padouch 3

• Austrálie

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2017, 90 min

• malylada

První dva filmy byla příjemná, zábavná podívaná pro celou rodinu, které trojka nesahá ani po kotníky a spíše navazuje na podprůměrné Mimoně. Zápletka je stupidní slepenec nahodilých scének, nikterak originální a jedná se vyloženě o bezduché ždímání značky. Veškeré dialogy mezi bratry a postavičkami jsou minimálně vtipné, cílí jen na ty nejmenší a jednotlivé skeče působily mnohdy až trapně. Celovečerní Mimoni nudili, ale zde si překvapivě kradou veškerou pozornost pro sebe a jejich scény film drží nad vodou. Jen díky výbornému záporákovi je trojka o něco lepší než Mimoni, nicméně celkově převládá obrovské zklamání a zatím nejhorší animák roku.......4/10(27.6.2017)

Už dvojka byla slabota a tak sem se na trojku ani nijak netěšil. Celé mi to přišlo takové prázdné a nezábavné. Dabing Lucy mě pořád nehorázně vytáčel a byl nepříjemný, mimoni kupodivu docela ušli, taky to bylo asi tím, že tam většinu času ani nejsou. Jediný co, tak záporák mě bavil a měl slušný výběr hudby. Celkově jsem v hodnocení někde mezi 2*-3*. Doufám, že už další díl nevznikne, radši bych uvítal, kdyby Megamysl dostal pokračování.(8.7.2017)

Možná nedosahuje kvalit dvojky, ale i tak mi tady přijde Já, padouch 3 trochu podhodnocený. Já jsem se opravdu bavila. Hlavně nový záporák "Evil Bratt" byl s těmi svými tanečními pohyby v rytmu osmdesátek naprosto k popukání. A do toho ještě nově nalezný brácha Grua... zkrátka nové postavy jsou na jedničku, každá má něco do sebe svým vlastním originálním chováním. Mimoni jsou samozřejmě kapitolou samou pro sebe a nutno říct, že ve filmu s "padouchem" Gruem jim to přece jenom sluší víc, než když byli odkázání na svůj vlastní (nepříliš úspěšný) film. Podařilo se z nich opět vytěžit další dávku komiky. Za mě proto nadprůměrné hodnocení - není to zbytečné pokračování, ale příjemný a vtipný animovaný film. ~(3,8)~(27.7.2017)

• campix

Tragédie. Animovaná nastavovaná kaše, která už dávno nemá co říci. Klidně bych dokázal žít bez vývoje Gruovi postavy, nejlepší momenty byly vždy když byl ''záporák''. Bohužel tady se projevuje to, že ne vždy stačí implementovat momentálně cool oldschool věci do filmu (viz záporák a dance fight). Největší ostuda je, že nejlepší momenty filmu jsou ty s Mimoni.(2.10.2017)

Není to už tak povedené jako druhý díl, ale má to nápad, novou postavu, která je docela dobrá, a hlavně dobrý osmdesátkový look, který se mi zamlouval, a to i díky tomu, že ve filmu zazněly opět docela pěkné hudební fláky. Pobavil jsem se navíc, jsem už dlouho nebyl v letním kině, tak tohle byl fajn příležitost.(9.7.2017)

• - Steve Carell řekl, že Já, padouch 3 může být jeho poslední film jako hlas Gru. Nicméně také uvedl, že kdyby byl požádán o pokračování v Mimoňích s nějakou menší rolí, s radostí ji přijme. (MessiM)

• - Nev Scharel nahradila Elsie Fisher s hlasom pre dievčatko Agnes. Je to preto, že Fisher prechádzala pubertou a tak bola už "stará" pre túto úlohu. (LuiCJ)

• - Jediný film ze série Já, padouch v širokoúhlém poměru stran 2.35:1. (filmsim)