poster

Já, padouch 3

 • USA

  Despicable Me 3

 • Slovensko

  Ja, zloduch 3

 • Austrálie

  Despicable Me 3

 • Velká Británie

  Despicable Me 3

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  ***

  Holt nejsem cílovka, děti naopak nadšeným jekotem šetřit nebudou. Protože těm přece stačí, že je to pestrobarevné a zběsile se to hýbe, což tady zakopávající a pitvořící se postavičky naplňují do puntíku. Ale budu hodný, přestože mě ohraná špiónská x "ztraceno-bratrská" zápletka uvrhla do mírné letargie (zejména v povinně megalomansky akčním + sbližovacím finále), pořád zůstala tak nějak kompaktně milá, s výborným "80's disco" přitepleným zlosynem. Ani Mimoni se tentokrát příliš nepředvedli (i když nejlepší - pěvecké a vězeňské - scény patřily jim); zase jsem se mohl neustále kochat nádherným technickým zpracováním. 5/10(3.10.2017)

 • ScarPoul
  ***

  Už samostatný film s Mimoňmi pre mňa nefungoval. A toto je už číra obludnosť. Zaujímavé nápady aj zloduch, ale v úplne nezaujímavom podaní. Všetky ústredné dejové línie ( brat, jednorožec, mama) sú strašne nedotiahnuté a je ich tu toľko, že sa ani nedá všetkým dostačujúco venovať. Skvelých vtipov a hlášok je tu strašne málo ( dokonca aj zo strany Mimoňov, ktorý to humorom často zachraňovali). Tri dávam kvôli postavičkám, ktoré mám rád. Inak je to čistá zloba, ktorá nesiaha prvým dvom filmom ani po členky.(3.9.2017)

 • Stanislaus
  ***

  (UCI Kinowelt, Potsdam, Deutschland, 08.07.2017) První dva díly "Já, padouch" byly znatelně a kvalitově lepší, o tom (alespoň pro mě) není pochyb. Jako některým zdejším uživatelům tak i mně vadil fakt, že Gru už není čistý záporák, a že se ve filmu až příliš řeší rodinné záležitosti, které jakýmsi způsobem zabíjí kouzlo jedničky a dvojky. Dokonce už ani "malí žluťásci" nejsou tak vtipní jako dřív. Musím sice uznat, že jsem se párkrát zasmál, a vedle toho se mi opravdu líbil soundtrack, ale i tak na mě trojka zapůsobila silně průměrným dojmem, což nezachránila ani přítomnost dvojčete Drua ani nápaditá osobitost záporáka Balthazara Bratta. Zkrátka film, který se v dnešním přehršli animáků lehko ztratí.(1.9.2017)

 • eraserhead666
  ***

  Zápach vyčpelosti je již nevyvětratelný. Mimoni jsou zde prostě jen do počtu, jako by si tvůrci už nevěděli co s nimi ale bylo jim jasné, že by tam být měli. Prostě zbyteční. Hodně jsem oceňoval úlitbu rodičům v podobě osmdesátkového záporáka, ten pobavil, včetně hudebního doprovodu. Jako děti to asi pobaví a i dospělý se tu a tam zasměje, ale už se to prostě svíjí v křečích.(24.7.2017)

 • oveckaoa
  ***

  Bohužel nejslabší díl ze série. Vtipy už moc nefungují (v podstatě pusťte si všechny trailery a tam je máte narvané) a i postavy moc nenabídnou. Čekal jsem aspoň humor od Gruova bratra bohužel to je tak blbá postava, že ani moc nepobaví a kromě přízvuku nemá co nabídnout (navíc proč by chlápek, který má všechno a žije kdesi v prdeli světa potřeboval krást to moc smysl nedává). Zamrzí i absence doktora Nefaria a absolutní nevyužití holek (nemluvě o tom, že mě nepříjde moc logické, aby Agnes nepoznala jednorožce od kozla,když tím v podstatě žije). Vše tak zachraňují jen Mimoni ve vězení a záporák jehož závěrečný plán se nápadně podobá závěrečné scéně v Avengers 2 Dny Ultrona. Doufám, že nebude další díl s Gruovým bratrem jelikož tam postavě je pro mě osobně absolutně nezajímavá.(4.9.2017)

 • - Steve Carell řekl, že Já, padouch 3 může být jeho poslední film jako hlas Gru. Nicméně také uvedl, že kdyby byl požádán o pokračování v Mimoňích s nějakou menší rolí, s radostí ji přijme. (MessiM)

 • - Nev Scharel nahradila Elsie Fisher s hlasom pre dievčatko Agnes. Je to preto, že Fisher prechádzala pubertou a tak bola už "stará" pre túto úlohu. (LuiCJ)

 • - Film mal premiéru na Annecy International Animated Film Festival vo Francúzsku 14. júna 2017. (LuiCJ)