Já, padouch 3

Ja, zloduch 3

• Austrálie

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 89 min

Není to už tak povedené jako druhý díl, ale má to nápad, novou postavu, která je docela dobrá, a hlavně dobrý osmdesátkový look, který se mi zamlouval, a to i díky tomu, že ve filmu zazněly opět docela pěkné hudební fláky. Pobavil jsem se navíc, jsem už dlouho nebyl v letním kině, tak tohle byl fajn příležitost.(9.7.2017)

Přišlo mi to těžkopádnější než předchozí dva díly. V některých monentech to jakoby příliš sklouzávalo k pitvoření pro dětské publikum. Rozumim tomu, že já nejsem cílová skupina, ale v predchozich dvou dílech to nebylo až tak cítit. Přesto pobavil sem se a smál se, sice možná méně než dřív, ale co na tom. Jsou to Mimoni:-)(27.8.2017)

• javak810i

Přiznávám se, že první dva díly (ani samostatné Minions) jsem zatím neviděl, měl jsem je ale zafixované jako fajn a vtipné animáky pro celou rodinu a proto jsem se na projekci nové trojky celkem těšil. Ovšem po odchodu z kina musím říct, že jsem zklamán. Nevím čím to je, jestli jsem šel na film se špatnou náladou a nebo jsem na tenhle typ animáků už moc starý, ale Despicable Me 3 mi nepřišel ani moc zábavný, ani moc vtipný. Třeba v porovnání s jiným animovaným filmem pro děti - Zootopia, který jsem viděl nedávno, se to kvalitou nedá srovnat. Celkově lepší 2* a popravdě moc motivace zhlédnout první dva díly po tomto ani nemám.(27.6.2017)

Druhé pokračování animovaného snímku Já, padouch se nese ve stejném duchu jako předešlé díly. Nechybí tu bláznivé skopičiny Mimoňů, které potěší hlavně malé ratolesti, jednoduchá zápletka, ale také svižné tempo a vydařená animace. Série filmů Já, padouch se ani náhodou nepřibližuje těm nejlepším snímkům od Pixaru, nicméně všechny díly včetně spioffu Mimoňů si na nic nehrají a servírují dobré příběhy, které děti zaručeně pobaví a dospělé neurazí. Což se cení.(27.6.2017)

Už dvojka byla slabota a tak sem se na trojku ani nijak netěšil. Celé mi to přišlo takové prázdné a nezábavné. Dabing Lucy mě pořád nehorázně vytáčel a byl nepříjemný, mimoni kupodivu docela ušli, taky to bylo asi tím, že tam většinu času ani nejsou. Jediný co, tak záporák mě bavil a měl slušný výběr hudby. Celkově jsem v hodnocení někde mezi 2*-3*. Doufám, že už další díl nevznikne, radši bych uvítal, kdyby Megamysl dostal pokračování.(8.7.2017)

• - Nev Scharel nahradila Elsie Fisher s hlasom pre dievčatko Agnes. Je to preto, že Fisher prechádzala pubertou a tak bola už "stará" pre túto úlohu. (LuiCJ)

• - Jediný film ze série Já, padouch v širokoúhlém poměru stran 2.35:1. (filmsim)

• - Film mal premiéru na Annecy International Animated Film Festival vo Francúzsku 14. júna 2017. (LuiCJ)