Reklama

Reklama

Já, padouch 3

  • USA Despicable Me 3 (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné. Až na ty vlasy. Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ. O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější. (CinemArt)

(více)

Videa (15)

Trailer 8

Recenze (261)

Sammya 

všechny recenze uživatele

Každý z předchozích dílů jsem viděla asi jen jednou, ale bavilo mě to, takže trojka byla jasná. Nečekala jsem nic, ale opravdu jsem se zasmála. Děj je jednoduchý a zapomenete ho, stejně tak jako většinu fórů, ale to mi v tu chvíli bylo opravdu jedno. A dokonce mě bavili i Mimoni, které normálně nemůžu ani vystát. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Holt nejsem cílovka, děti naopak nadšeným jekotem šetřit nebudou. Protože těm přece stačí, že je to pestrobarevné a zběsile se to hýbe, což tady zakopávající a pitvořící se postavičky naplňují do puntíku. Ale budu hodný, přestože mě ohraná špiónská x "ztraceno-bratrská" zápletka uvrhla do mírné letargie (zejména v povinně megalomansky akčním + sbližovacím finále), pořád zůstala tak nějak kompaktně milá, s výborným "80's disco" přitepleným zlosynem. Ani Mimoni se tentokrát příliš nepředvedli (i když nejlepší - pěvecké a vězeňské - scény patřily jim); zase jsem se mohl neustále kochat nádherným technickým zpracováním. 5/10 ()

Reklama

P1tr 

všechny recenze uživatele

Padouší trilogie byla završena se ctí a i když jde stále o zábavný animák, nelze si nevšimnout, že jde již o méně nápadité a méně hravé pokračování, než v minulých případech a chvílemi film vypadá unaveně a nápadově vyčerpaně, skoro až prázdně, ale naštěstí na každý takový moment následuje povedený vtip, který situaci zachrání, ale přesto nedokáže tyto slabiny z paměti zcela vymazat. I přes rozpaky převládají pozitivní dojmy, které jsou umocněny tím, že jde o třetí díl v sérii, které u jiných značek dopadají znatelně hůře. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Gru se nám konečně po 4 letech vrátil, jeho neodmyslitelní pomocníci po dvou od vlastní cesty taktéž. Ve filmu se tedy míjejí, jako bysme dostali ještě doznění předloňských Mimoňů. Ale to je právě ten nejzábavnější faktor na celém snímku. Mimoni ve vězení byla opět ta správná bláznivá zábava, kdy se v jakkémkoliv věku popadáte za břicho u bizarních příhod těhle malých potvor. Jinak životní příběh samotného Grua a jeho roztomilé rodinky už nám trochu chřadne. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Nevěřila bych tomu, ale nejvíc mě bavilo padouch z 80tých let, jelikož oblečení, tancování a celá zaujatost tímto obdobím byla pro mě tak praštěná, že to pro mě byla největší zábava. Na dalším místě byl bratr Dru a teprve poté až všichni ostatní. Bavila jsem se, splnilo to účel a jen se bojím, že se budou točit další a další díl a ztratí to to kouzlo. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (11)

  • Na začátku filmu, když chce Bratt ukrást diamant, hraje písnička „Bad“ od Michaela Jacksona, a předtím, když jsou na lodi, zazní „Take My Breath Away“ od Berlin. (SONY_)
  • Steve Carell řekl, že Já, padouch 3 může být jeho poslední film jako hlas Gru. Nicméně také uvedl, že kdyby byl požádán o pokračování v Mimoňích s nějakou menší rolí, s radostí ji přijme. (MessiM)

Související novinky

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (více)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Oblíbené filmové postavy zažívají v posledních měsících hned několikanásobné návraty. Roztomilí mimoňové opět potěšili (nejen) dětské diváky ve třetím dílu Já, padouch. Jason Bourne skládal další… (více)

Reklama

Reklama