poster

Já, padouch 3

 • USA

  Despicable Me 3

 • Slovensko

  Ja, zloduch 3

 • Austrálie

  Despicable Me 3

 • Velká Británie

  Despicable Me 3

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ****

  Možná nedosahuje kvalit dvojky, ale i tak mi tady přijde Já, padouch 3 trochu podhodnocený. Já jsem se opravdu bavila. Hlavně nový záporák "Evil Bratt" byl s těmi svými tanečními pohyby v rytmu osmdesátek naprosto k popukání. A do toho ještě nově nalezný brácha Grua... zkrátka nové postavy jsou na jedničku, každá má něco do sebe svým vlastním originálním chováním. Mimoni jsou samozřejmě kapitolou samou pro sebe a nutno říct, že ve filmu s "padouchem" Gruem jim to přece jenom sluší víc, než když byli odkázání na svůj vlastní (nepříliš úspěšný) film. Podařilo se z nich opět vytěžit další dávku komiky. Za mě proto nadprůměrné hodnocení - není to zbytečné pokračování, ale příjemný a vtipný animovaný film. ~(3,8)~(27.7.2017)

 • Sammya
  ****

  Každý z předchozích dílů jsem viděla asi jen jednou, ale bavilo mě to, takže trojka byla jasná. Nečekala jsem nic, ale opravdu jsem se zasmála. Děj je jednoduchý a zapomenete ho, stejně tak jako většinu fórů, ale to mi v tu chvíli bylo opravdu jedno. A dokonce mě bavili i Mimoni, které normálně nemůžu ani vystát.(12.7.2017)

 • Torgal
  **

  Plusové body za retro záporáka a málo mimoňov (ale o to pekelnejších, s muzikálovými výstupmi). Scenáristicky sa ale už začína variť z vody, inak sa nástup Gruovho dvojčaťa na scénu vysvetliť nedá. Snaha o humor sa filmu každopádne uprieť nedá, no únavu materiálu je cítiť a namiesto deja je to skôr zlepenec vtipných scénok, ktorý zrazu po pol druhej hodine skončí. 5-/10(9.10.2017)

 • ScarPoul
  ***

  Už samostatný film s Mimoňmi pre mňa nefungoval. A toto je už číra obludnosť. Zaujímavé nápady aj zloduch, ale v úplne nezaujímavom podaní. Všetky ústredné dejové línie ( brat, jednorožec, mama) sú strašne nedotiahnuté a je ich tu toľko, že sa ani nedá všetkým dostačujúco venovať. Skvelých vtipov a hlášok je tu strašne málo ( dokonca aj zo strany Mimoňov, ktorý to humorom často zachraňovali). Tri dávam kvôli postavičkám, ktoré mám rád. Inak je to čistá zloba, ktorá nesiaha prvým dvom filmom ani po členky.(3.9.2017)

 • kenkaku
  ***

  Film trpí klasickým "Já padouch syndromem" - je třeba si na něj zvyknout. Na první dojem působí děsně debilně a přehnaně groteskně (ono to bylo vždy takové, ale tady se jede už dost přes závit - stejně jako debilní třetí Madagaskar). Díky tomu jde o nejslabší díl série (jdeme tedy dolů a já doufám, že žádné #4 nikdy nebude). Humor je občas povedený, ale pochopí ho jen dospělí (to samé narážky na jiné filmy). Za sebe tedy spíš rozpačité...(4.9.2017)

 • - Steve Carell v tomto snímku nadaboval rovnou dvě postavy a to postavu Feloniuse Gru a jeho bratra Dru Gru. Zajímavostí téže je, že v dabingu tyto postavy také nadaboval jeden herec a to Jiří Lábus. (P. J. D.)

 • - Steve Carell řekl, že Já, padouch 3 může být jeho poslední film jako hlas Gru. Nicméně také uvedl, že kdyby byl požádán o pokračování v Mimoňích s nějakou menší rolí, s radostí ji přijme. (MessiM)

 • - Jediný film ze série Já, padouch v širokoúhlém poměru stran 2.35:1. (filmsim)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace