Já, padouch 3

Ja Zloduch 3

• Austrálie

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2017, 90 min

Možná nedosahuje kvalit dvojky, ale i tak mi tady přijde Já, padouch 3 trochu podhodnocený. Já jsem se opravdu bavila. Hlavně nový záporák "Evil Bratt" byl s těmi svými tanečními pohyby v rytmu osmdesátek naprosto k popukání. A do toho ještě nově nalezný brácha Grua... zkrátka nové postavy jsou na jedničku, každá má něco do sebe svým vlastním originálním chováním. Mimoni jsou samozřejmě kapitolou samou pro sebe a nutno říct, že ve filmu s "padouchem" Gruem jim to přece jenom sluší víc, než když byli odkázání na svůj vlastní (nepříliš úspěšný) film. Podařilo se z nich opět vytěžit další dávku komiky. Za mě proto nadprůměrné hodnocení - není to zbytečné pokračování, ale příjemný a vtipný animovaný film. ~(3,8)~(27.7.2017)

Zatím si to tu moc dobře nevede ohledně hodnocení, ale dejme tomu. Třetí padouch se ani nesnaží o emocionální náboj a myslím si, že je to tak lepší. Není to nebezpečně infantilní, je tam mnoho narážek pro starší, některé i výborné a i ti Mimoni se tu využili víc než dobře. Děti to pobaví hodně a dospělé příliš neurazí, pokud mají aspoň menší smysl pro humor. Já jsem si to překvapivě užil.(27.6.2017)

Třetí pokračování padoucha už nemá takový drive jako první dva díly, ale pořád je tu slušná porce zábavy, ačkoliv už tam není tolik funny scén jako předtím - highlighty jsou určitě Mimoni ve vězení a talentová soutěž a to zrovna teď jsem chtěl, ať mají větší prostor, takže si budu muset počkat na pokračování jejich sólovky, která snad bude lepší než ta první. Záporák se povedl a 80tkový feel tomu rozhodně seděl. Kdybych to měl shrnout, tak to byla povedená záležitost a doufám, že už Grua a spol. nechají uzavřeného. Maximálně sequel o Druovi a jeho zločinecké kariéře! Trsnem si ! (14.7.2017)

Pro mě zatím neslabší z prvních třech dílů. Děj není to hlavní lákadlo, ani není nikterak podařený. Na druhou stranu, i když Gru je více přemýšlivý, jeho bratr je o to větší kolík a filmu dodal další humor. I hezké prostranství luxusu a velké scény mě bavily. A ještě více mě bavil známý soundtrack, kde postavy reagovaly na onen hit. Viz Michael Jackson apod. Celkově to pro mě nebylo tak vtipné, jak předchozí dva díly, ale děty se určitě zasmějí.(27.7.2017)

Celé je to postavené na mimoních... Bohužel, scén kde se objeví není zas tolik. Po skvělém prvním a druhém dílu, se tato značka začíná utápět.Hlavnímu hrdinovi kabátek vzorňáčka prostě nesluší. Dříve se tomu smáli i dospělí. Nyní však zůstává cílovka této značky pouze na dětech. NIkdo jiný už o to stát nebude. Těžký průměr. 55%(4.7.2017)

• - Steve Carell řekl, že Já, padouch 3 může být jeho poslední film jako hlas Gru. Nicméně také uvedl, že kdyby byl požádán o pokračování v Mimoňích s nějakou menší rolí, s radostí ji přijme. (MessiM)

• - Jediný film ze série Já, padouch v širokoúhlém poměru stran 2.35:1. (filmsim)