Já, padouch 3

Ja, zloduch 3

• Austrálie

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 89 min

A máme tu vaření z vody. Třetí díl je rodinná podívaná se vším všudy - Lucy se snaží zvládnout roli mámy, dcerka touží po jednorožci, Gru ztrácí práci a sbližuje se s bratrem, Mimoni odchází protože chtějí páchat zlo, ale stýská se jim. A řešení toho všeho zabere většinu filmu. Zbytek tvoří bývalá dětská hvězda 80. let, obklopená vším možným včetně hudby z osmdesátek, která se chce pomstít světu. A tak krade diamant a v obřím robotovi chce zničit město. Finální akce působí jak z komixovek a je suprová, stejně jako těch pár 80´s hitů, ale jinak je to dost nastavovaná kaše.(25.7.2018)

• Necrotongue

Třetí pokus se tvůrcům opravdu nepovedl. Jednu hvězdičku jsem filmu udělil za výbornou animaci, druhou jsem přidal za osmdesátkový soundtrack, ale faktem je, že jsem se tentokrát nejen nebavil, ale chvílemi jsem se otevřeně nudil. Je možné, že bych si snímek užil, pokud bych byl dítětem, ale na dospělého diváka se tentokrát vcelku kašlalo. Mimoni byli v předchozích dílech roztomile ujetí, tentokrát byli jen nudní, většinou jsem měl dojem, že už jsem to někdy viděl a ani BatGru a SpermDru mě příliš nenadchli.(1.2.2018)

• stration

Nechtěl jsem být zklamaný, a tak jsem nic nečekal. A udělal jsem dobře. Třetí pokračování Padoucha je nudné, nápady okoukané a celé je to hlavně úplně zbytečné. Oživení nepřichází ani s novou postavou (Dru, bratr Grua), která děj nikam moc neposouvá a je taktéž k uzoufání nezajímavá. Kdybych šel do kina, byl bych hodně nasraný, tak jsem jenom zabil nedělní odpoledne, které jsem mohl strávit třeba u Vražd v Midsomeru, které se mi neomrzí ani na poosmé. Já padouch 3 se mně omrzel napoprvé.(6.11.2017)

Očakávane som neočakával nijaký umelecký upgrade v tejto sérii, dokonca po iba priemerných MIMOŇOCH (2015 ) by sa skôr dal čakať ďalší mierny (s)pád. Ani tak, ani tak. Drží sa to svojej predpísanej kvality zubami nechtami, útočí sa hlavne na mozgy 10 a nižšie ( aj keď pochybujem, že osemdesiatkové popové songy im niečo povedia ), čím je cieľ dosiahnutý a tým pádom sú tržby zaručené. Minimálne na ešte jedno pokračovanie a státisíc Mimoňovských spin-offov.(1.7.2017)

Nevěřila bych tomu, ale nejvíc mě bavilo padouch z 80tých let, jelikož oblečení, tancování a celá zaujatost tímto obdobím byla pro mě tak praštěná, že to pro mě byla největší zábava. Na dalším místě byl bratr Dru a teprve poté až všichni ostatní. Bavila jsem se, splnilo to účel a jen se bojím, že se budou točit další a další díl a ztratí to to kouzlo.(12.11.2017)

• - Nev Scharel nahradila Elsie Fisher s hlasom pre dievčatko Agnes. Je to preto, že Fisher prechádzala pubertou a tak bola už "stará" pre túto úlohu. (LuiCJ)

• - Jediný film ze série Já, padouch v širokoúhlém poměru stran 2.35:1. (filmsim)

• - Steve Carell řekl, že Já, padouch 3 může být jeho poslední film jako hlas Gru. Nicméně také uvedl, že kdyby byl požádán o pokračování v Mimoňích s nějakou menší rolí, s radostí ji přijme. (MessiM)