poster

Já, padouch 3

 • USA

  Despicable Me 3

 • Slovensko

  Ja, zloduch 3

 • Austrálie

  Despicable Me 3

 • Velká Británie

  Despicable Me 3

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 89 min

Externí recenze k filmu (8)

 • CinemaView.sk (Petra Adamková) ***

  "Príjemným prekvapením je, že všetky ústredné postavy dostanú priestor, ich dejové línie sa prirodzene pretínajú a vlastný, dokonca zmysluplný, dramaturgický oblúk dostali aj mimoni, ktorí doposiaľ slúžili len ako slepá ulička na pobavenie. Humoru ťaží často z nepekných ľudských vlastností a…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "Mimoni jsou stejně praštění jako vždy, jen jim tentokrát trochu povyrostlo sebevědomí a ukáží, jak ostré mají lokty. O velkou část zábavy a atraktivity se postaral Heitor Pereira, který je podepsán pod hudební složkou, kterou vybral opravdu pečlivě. Dokonce se nezapomněly zdůraznit ani rodinné…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Já, padouch 3 není špatný film. Je vlastně dost podobný svým dvěma předchůdcům, a to se všemi klady i zápory, které to přináší. Některé (nažloutlé) formule se za ty roky samozřejmě ošoupaly, jiné kresleňák zvládá vcelku obstojně aktualizovat. 75 %." (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ***

  "Již čtvrtý díl mimoňské série, který i přes svou tvůrčí vyčerpanost dokáže bavit jak ty nejmenší, tak i odrostlejší diváky. Pro fanoušky série nutnost, pro ostatní naprostá zbytečnost, která nenadchne a nepřekvapí, ale dokáže na hodinu a půl pobavit a rozesmát. Nic víc, nic míň." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Tím pádem je zajištěno, že se Já, padouch 3 bude dětem líbit, ostatně se příliš neliší od předchozích dílů, a ty měly u dětí nebývalý úspěch. Jen mi připadá, že komu je víc než deset let, tak už asi i v animovaných filmech hledá o něco sofistikovanější zábavu, než je prdění do ksichtu nebo padání…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) **

  "Uteklo dalších pár let a komerční králové z Illumination servírují třetí část ságy o (bývalém) padouchovi jménem Gru. Z obou regulérních dílů (a především loňského spin-offu Mimoni) byly drtivé kasovní trháky, a tak jsou u trojky očekávání velmi vysoko. Tahle série nikoho z nás z hlediska kvality…" (více)

 • NaFilmu.cz (Lukáš Vaněk) ***

  "Druhé pokračování animovaného snímku Já, padouch se nese ve stejném duchu jako předešlé díly. Nechybí tu bláznivé skopičiny Mimoňů, které potěší hlavně malé ratolesti, jednoduchá zápletka, ale také svižné tempo a vydařená animace. Série filmů Já, padouch se ani náhodou nepřibližuje těm nejlepším…" (více)

 • TotalFilm.cz (Petr Račko)

  "Samotná zápletka kolem Padoucha a jeho dvojčete taktéž neurazí, i když zhruba ve 3/4 filmu jsou jejich scénky občas nudné. S pomalým rozjezdem finále se ale i oni dva vzchopí a začnou nakonec bavit. Důležitý je samosebou i osmdesátkový záporák, který přináší osvěžení v podobě soundtracku ze stejné…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace