Superhrdinovia (TV seriál)

Povídkový / Rodinný / Drama / Komedie

Slovensko, 2014, 6 h 9 min (Minutáž: 28–33 min)

Peter Begányi

Norbert Hudec

Martin Hasák

Matej Landl, Eva Landlová, Richard Labuda, Milo Kráľ, Mirka Gális Partlová, Zuzana Tlučková, Táňa Kulíšková, Róbert Jakab, Martin Mňahončák, Braňo Deák, Gregor Hološka, Miroslav Šatan, Zuzana Kanócz, Marek Majeský, Gabriela Dolná, Michal Kubovčík, Viktor Korgo, Marián Miezga, Karin Haydu, Ľubomír Bukový, Táňa Pauhofová, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Michal Ďuriš st., Alena Ďuránová, Martin Nahálka, Milan Ondrík, Pavol Višňovský, Eva Pavlíková, Ľubo Roman, Michal Režný, Dana Košická, Vladimír Jedľovský, Peter Oszlík, Lukáš Dóza, Vladimír Kobielský, Alfréd Swan, Alexandra Palatinusová, Marcel Merčiak, Marián Pálka, Oliver Oswald, Petr Varga, Martin Meľo, Peter Begányi, Naďa Uličná, Miroslav Kasprzyk, Martin Hrevuš, Marián Slovák, Jevgenij Libezňuk, Stano Král, Adriana Totíková, Viktória Belayová, Milada Rajzíková, Matúš Kvietik, Mátyás Dráfi, Adam Kubala, Natália Ondrejmišková, Gregor Miler, David Krajčík, Max Bolf, Timur Kamenský, Martin Schill, Nikolas Šenšel, Erik Aláč, Radoslav Heriban, Dawid Sieczko, Alison Swan, Sára Vyszkoková, Petra Dubayová, Jasmína Jakalová, Rebecca Kalmárová, Tereza Romanová, Lucia Lichvárová, Tereza Bizíková, Samuel Šlesar, Kristián Druga, Áron Erdélyi, Jakub Ševčík, Peter Čambor, Matúš Kačeňák, Jan Koláček, Tomáš Tatar, Andrej Sekera, Alek Binder, Matúš Červenák, Pavol Pacal, Samuel Roy, Viktor Dóka, Štefan Dóka, Mária Kašiarová, Karolína Kováčová, Denisa Lišková, František Csandál, Viktor Vrbiar, Jaroslav Pásler, Margita Totíková, Lukáš Herc, Ludovít Balog, Tomáš Grega, Filip Polc, Erika Milovčiková, Barbora Zamišková, Tobias Kozák, Michal Gallo, Martin Mikloš, Adriana Žilová, Dorota Miklošová, Gabika Dujavová, Simona Hrušovská, Miklós Marczell, Ľubomír Burgr, Dominik Souhrada, Denis Seliak, Marián Mojžiš, Jakub Halgoš, Samuel Štulpa, Milan Gregor, Adriana Habrdová

Príjemné prekvapenie...seriál ktorý sa venuje prevažne deťom, sprevádzaný takými harcovníkmi ako je Matej Landl, Martin Mnahončák, Brano Deák ale aj Miroslav šatan, ktorý sa zrejme po tom čo ukončil kariéru hokejistu vrhol na hereckú dráhu- a ide mu to priam excelentne...dnes som sledoval časť kde šatan inšpiroval mladých hokejistov..tak nech je to pre nich inšpirácia v ich budúcich karierách(20.9.2014)

• Havenohome

Audiovizuálny pravek............Štvrtý diel je zatiaľ najmenšie utrpenie. Nie je to až taký teror ako prvé tri. No aj tak sa veľmi nevymýka nemotornej snahe napodobniť zahraničné žánrovky. Ako pastiš na komixy to vôbec nefunguje. Navyše vidno, že scenárista počul o komixoch len tak z rýchliku, ale tvári sa ako by bol nejaký extra odborník. Všetky žánrové prvky povrchovo odkopíroval a zlepil do nefungujúceho celku, ktorý nespasia ako tak dobre natočené naháňačky, keď sú tam zas tony megaotravných dialógov a totálne nesympatické postavy.(19.9.2014)

Videné síce iba dva diely, ale myslím, že poniektoré odpadové hodnotenia sú tu skôr do počtu, upozorňovaniu na seba a hlavne bez toho, aby to tí machri vôbec videli. Je to pre deti a dospievajúcich tínedžerov, takže v tom netreba hľadať Transformerov alebo Ironmana. Čítajte o čom a pre koho to je a predídete tak sklamaniu. Ja to tak tragicky nevidím, mnohé z príbehov vyzerajú poučné, čo je v dnešnom rozmaznanom svete dosť potrebné. Čím viac takýchto možno i priemerných projektov vzniká, tým viac je tu skúseností a odvahy natočiť skôr či neskôr celovečerný film a zapchať ústa všetkým, čo tak radi hádžu odpad len preto, aby boli zaujímavý. 60%.(27.9.2014)

1diel vcelku super, 2diel sa mi takmer vobec nepacil od dialogovm po pribeh, cele zle. 3diel uz bolo cosi lepsi, ale dalo sa z toho aj viac vytazit, zaverecna pointa a vyjadrenia hokejitov v titulkoch fajn, len pre deti nic zaujimave a ci nato pozeraju dospely som si uplne neni isty. Taky fajn premier zatial v zaplave Burcakov, Pandrlakov a podobnych sraciek co mi uz absolutne lezu na nervy neviem tusim 6diel ci siedmy o MTB pretekoch ma konecne zase nadchol ze v tom projekte su aj svetle stranky(20.9.2014)

• tommy187

Superhrdinov možno charakterizovať ako pozitívny projekt verejnoprávnej televízie, ktorý je daný do hlavného času len preto, aby si zachovala tvár televízie, ktorá podporuje mladé herecké talenty, a príbehy s pekným koncom. Jedná sa však o podarený seriál plný rôznych zvratov, ktorý si zaslúži svoju pozornosť. Prvých osem častí: 4/10(28.10.2014)

• - Počas nakrúcania sa vypilo cca 4428 litrov vody. (DaviD3141)

• - Nakrúcalo sa na cca 70-tich miestach v rámci Slovenska (okolie Liptovského Mikuláša, Dubnica nad Váhom, Považská Bystrica, Bratislava, Stupava, aquapark Tatralandia, Nákupné centrum AVION, športový areál v Závažnej Porube, Štadión v Hamuljakove, ale aj v Liptovskej Mare vo vode, ktorá mala 12 stupňov). (DaviD3141)

• - Vo vode sa nakrúcalo 5 hodín, pričom v neopréne pod vodu bola vedúca výroby Ctibora Bley. (DaviD3141)