Když už si Arthur Bishop myslel, že nechal svou vražednou minulost daleko za sebou, unesl jeho nejobávanější nepřítel jeho životní lásku. Nyní je nucen cestovat po celém světě, aby spáchal tři naprosto nemožné atentáty a udělal to, co umí nejlépe: spáchat je tak, aby vypadaly jako nehody. (Freeman Ent.)

Paserak

Až na to rychlocestování po světě jsem to sežral...ostatně i já bych sejmul hodinky pro Jes.Albu v plavkách. A kdo z vás ne? ()

veverysiak

Klasická dvojka, sú tam badateľné určité originálne myšlienky, ale ako celok príliš nezaujme, Jason je síce spoľahlivý, ale čím ďalej, tým viac vykráda sám seba, takže 35%. ()

kaukola78

Tohle není Vskriseni Mechanika zabijáka. Já bych to nazval Pohřbení Jasona Stanhama alias Stevna Segala ve vrcholové formě. Příběh by se dal shrnout do půl hodiny filmu.Toto opravdu nemělo vůbec vzniknout. ()

brasek

Mechanik ako tajomný zabijak skončil, bohužiaľ. Tuctový akčný film s hlúpou romantickou pointou, akcia od začiatku prehnane zlá až smrdela béčkovitým neohrozeným hrdinstvom. ()

bonovox

Zo začiatku otravné ale nakoniec celkom stráviteľné. McGyver Statham v kombinácii s Ethanom Huntom vcelku zafungoval, hlavne scéna s bazénom je top. ()

otecBobby

Princ Jason musel splnit 3 úkoly, by princeznu Albu ze zajetí zlého kouzelníka vysvobodil. Pohádková forma byla naplněna. ()

raru

Pri všetkej úcte ku kritikom profesionálom(napr. Enšpígl),ktorí hodnotia tento film nadpriemerne,nemôžem s nimi súhlasiť.Nečakal som od Jasona oscarový scenár,ani herecký výkon,ale čistokrvný akčňák,no a bol som sklamaný.Príbeh bol navrhnutý tak,aby tu bolo čo najviac akcie,čo k Jasonovi sedí,ale dej je taký nepríjemne plytký,akčné scény super rýchlo zostrihané a zaváňajúce béčkom,milostný vzťah len ťažko uveriteľný,že to v konečnom dôsledku vyznieva pre mňa ako zbytočná blbosť. ()

leonskennedy

Dobrá akce sympatickej Statham,pěkná Jessica Alba + Tommy Lee Jones a zase spousta akce!Snad jen ten skok na rogalo z lanovky mohli vynechat. . . ()

Snakefinger

Jedna hvězda z milosti Boží, a to mám Jasona fakt rád, ale tohle bylo tvrdě přes čáru. Suma sumárum zbytečný film se vším všudy. ()

mr.linger

Slušné pokračování , Statham jako vždy velký tahoun filmu ale to je tak vše . Pro milovníky tohoto žánru to bude slušné porno , které se dá vidět maximálně jednou ()

Denzen

Dopredu som vedel, aký typ filmu si idem pozrieť, no to čo som dostal, bola neskutočná hovadina. Pripadalo mi, že tie akčné scény sa navzájom predbiehali v tom, ktorá z nich je najblbšia, mali sme tu skok na rogalo, útek z väzenia, Mission Impossible s bazénom, všetko doprevádzané Stathamom, ktorý za celý film vysúkal zo seba asi tak dve vety. Treba spomenúť aj nelogické momenty, otrasného záporáka a dĺžku (aj 98 minút môže byť niekedy moc). Dve hviezdy sú najviac, čo tomuto môžem dať, prvá je za Tommyho a druhá za exotické prostredia. ()

Mark1983

V tomhle případě se jedná shlédnutelný akční snímek pro nenáročné diváky, což i v něm se najde pár zaujatelných scén, kvůli kterým kouknout se na tento film stojí. ()

Dumaru

Mechanik 2 v skratke: Namakaný Statham je klasika a poslušne plní úlohy aby zachránil priateľku, nudný dej ale nezachránila ani kandidátka č.1 na moju budúcu manželku Jessica Alba :) Preto dávam max 2 hviezdičky,,, ()

Nathaniel8

Za mě ještě lepší než jednička a každopádně spokojenost... jako jediné mínus hodnotím skok na rogalo... to by bylo moc i na Jamese Bonda. ()

Al90 odpad!

Po scene skoku z lanovky na prave prolitajici rogalo uz jsem se citil trapne a chtel to hned vypnout,ale zkusil jsem tomu dat sanci,jenze kdyz moje oblibena herecka a sexica v jedno Alba se tam zacne pelesit s takovym namachrovanym hnusakem typu Stathama,to uz bylo na me moc a vypnul to...Akcni sceny by se stejne nejspise odehravali v duchu ,,skoku na rogalo,, tak si myslim ze o nic jsem neprisel...Hold Statham nebude nikdy muj oblibenec. ()

chosan

Film o poznání slabší než první díl. Každopádně kdyby to byl jiný příběh asi bych řekl jo je to super ale toto pokračování mechanika se zas tak nepovedlo, i když akce je dost ale ten příběh nějak zkomírá. Prakticky se oproti filmu číslo jedna nic nedozvíme najednou je tam nějaký nový Kápo a nevíme která bije. Za mě 60%. ()