Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře. (Bontonfilm)

Mr.Dude odpad!

Hrozný! Moc, moc, moc, moc hrozný! Vážně. Tohle je ostuda jako hrom. Být tvůrci, styděl bych se za tak nepovedenou sračku. Taková zbytečnost. Postavy jsou nesympatický, jsou Vám u prdele, děj je k smíchu a bez pořádné pointy, pokud tam tedy vůbec nějaká byla. Vypadá to akorát jak nějakej dokument o adrenalinových sportech, prostě smutný, bez duše, prázdný a tupý, z původním bodem zlomu to nemá nic společného jen ukradený název. Nedokáží v tomhle filmu vyzdvihnout žádné klady, odpad moc často nedávám, ale k tomuto ho přiřadím rád a omlouvat se nebudu. Film bez vkusu. Jako kdyby to bylo natočeno pro MTV mladež nebo tak něco. ()

Googooplexer

Kompilácia niekoľkých adrenalínových videí. To medzi tým bolo zbytočné ako vzduchová bublina v prdeli. Roky idú, kopirajty sa uvoľňujú a nové generácie sú rýchlejšie, tlstejšie, blbšie a vraj ich mozog zvládne viac dát než ten môj zo starej školy. No lenže tu nebolo ani čo zvládať. Chudák Keanu, že sa toho dožil. ()

Cezar209

Myslim, ze tato snimka je ucebnicovy priklad toho ako sa uz vopred prehrava boj s originalom. Latka je nastavena prilis vysoko a pre tento film plati, ze jednoduchsie bolo elegantne podliezt ako sa pokusit preskocit. Dej mi trochu pripominal "sekanu" - rozumej low cost pre masovy vyrobok. posekane, pomlete, jedno s druhym a vysledok - zjest sa to da, ale nechuti to a ani nevyzera tak, ze by na to niekto mal chut. Hviezdy som dal staff-u v pozadi : kaskaderi a akcna kamera urobila osobne na mna dobry dojem. Trochu mam z toho pocit, ze myslienka bola o tom, ze si chlapci natocia par velmi peknych zaberov akcnou kamerou ...a kedze sa im to podarilo, prilepili k tomu pokus o film. Takze kto ma rad adrenalin, sport...par zaberov si urcite vychutna (2,5) ()

s0re

skvele scenerie, dych vyražajuce zabery no slaba charakteristika postav a nejasny dej, no napriek tomu stoji za pozretie pretože tento film ma niečo do seba ()

RaBer

Film, který možná ani neměl vzniknout, nebo alespoň ne pod názvem Bod zlomu. Původní film s P. Swayzem a K. Reevesem z roku 1991 byla bomba, tenhle remake nestojí za moc. Dvě hvězdy za krásnou přírodu. ()

Crux

Na tento film jsem tak dlouho čekala! A stálo to za to. Mám pocit, že jak si našetřím, rozhodně půjdu zkusit nějakou tu akčňárnu z filmu (třeba sky-diving). Nevím, co se na tomto filmu lidem nelíbí, ale u mě má rozhodně palec nahoru. S napětím jsem sledovala a modlila se, aby to všichni přežili. Přišel čas i na smutnější scénky, ale nikdo není dokonalý.. (A Ozakiho osmičku chci taky splnit!) ()

Denzen

Nemôžete dávať tomuto filmu nejaké extra nízke hodnotenia, lebo jediné na čo sa zameriava sú adrenalínové kúsky a to mne napríklad vyhovuje. Nulový príbeh, nudné strieľačky a dialógy, zato ale lietanie, skákanie, lezenie a jazdenie v krásnych záberoch na prírodu. Čo viac si priať? ()

krasava

"Bohužel" jsem viděla původní film.... Ten byl postavený na adrenalinu a nevázané touze po svobodě, na vnitřním boji hlavního hrdiny dostát své povinnosti nebo nechat se tou nevázaností strhnout. V téhle nové verzi mohly zaujmout přírodní scenérie a mužné kouzlo Edgara Ramireze. Ostatní nefungovalo. ()

Keywee

"Neni to jako jednicka", "na original to nema", "Keanu byl lepsi"....no jo no jo. Tady se tvůrcům označení filmu za remake vymstilo, protože původní film i obsazení byly zkrátka bomba. Ale ruku na srdce, kdyby se to jmenovalo třeba Ozakiho osmička, půlka recenzentů by hodnocení zaručeně zvedla. Proč? Je tam akce, je tam krásná příroda, dobrá hudba (soundtrack Still Breathing je pecka!) a obsazení taky není nejhorší. Luke mi v jiných filmech sedl mnohem víc. Na to, že v rozhovorech uvedl, že točit PB pro něj je splněný sen, tak nějak jsem mu to nevěřila. Navíc ta nepřirozeně vypadající tetování...achjo. Na druhou stranu Edgarovo charisma může zpochybnit jen slepec. Neviděla jsem jediný film, kde by nebyl famózní. Děj nebyl nějak závratný, ale to nebyl ani u jedničky. Navíc - nešla jsem do kina na film podle Hemingwayovy předlohy. Příroda ve filmu mi místy bráa dech, byla trochu přibarvená, ale majestátní. Když to vezmu kolem a kolem, s klidem dávám 4* :) ()

somme

O filmu se tu moc mluvit neda a uz vubec ne porovnavat s originalem. Kdyz to vezmu kolem a kolem tak 1* za horolezeni, 2*za surfing a 3*za snowboard aneb 3moje oblibeny sporty,bohuzel ()

doom.cz

Banda nekonzistentních ekoteroristů na adrenalinovém tahu. Na jedné straně mají kýbl kydů, ze kterých by Gréta slintala blahem, v horách sbírají pohozené plechovky, na druhé straně jezdí na motokroskách přírodou, lítají vrtulníkem a shazují nákladní auta ze srázu. Pak jim ty vznešené kydy věř. Dějově slaboučké, špatně uvěřitelné, nesympatický hlavní klaďas vs. charismatický záporák a jeho relativně sympatický geng. Vizuální stránka celý filmek dost zachraňuje. Ale to se můžeme dívat i na Redbullí videa a bude to bez aktivistických keců. ()

MatyRock

Adrenalinová limonáda. Scénáristicky vymletá a divácky předvídatelná pohádka o „agentovi z YouTube“. Nicméně několikrát jsem se upřímně zasmál, ne však rádoby vtipům, nýbrž vážně míněným scénám, které byly mnohdy velmi groteskní. Jako katalog a výčet adrenalinových sportů to beru, jinak ne. 5/10. JO a jinak, kluci tam dávali pěkný dynama při tom sólu na konci :) ()