Z "Babciova" zločineckého klanu přežili jenom "Strach" (Tomasz Oświeciński), který je ve vězení, a "Cukr" (Sebastian Fabijański), který hledá nový způsob uplatnění. Tím se mu stane nelegální obchod s LTO (lehké topné oleje), kdy okrádá stát na DPH, což mu vynáší miliony zlotých. Něco takového však nehodlají policejní vyšetřovatelé v čele s "Majamim" (Piotr Stramowski) tolerovat a připravují velký zátah. Netuší ale, že proti nim pracují zkorumpovaní policisté a právníci placení "Cukrem". Na "Majamiho" hlavu je dokonce vypsaná odměna za likvidaci jednoho člena motorkářského gangu. (C0r0ner)

Lukoboss

Tenhle díl (nevím, jestli je první, nebo druhej, ale vhodit do placu dva filmy za rok, to je teda věc) byl o něco horší než "druhej Pitbull". Je to hodně zmatený, nějaká posloupnost příběhu tady skoro není, občas to jakoby nedává smysl. A taky P. Stramowski tady hraje úplně vedlejší roli, což je škoda. V tomto filmu sice hrajou prim ženský, který se s tím taky nemažou a nějaká ta akce jim taky není cizí. Nejvíc stojí za pozornost J. Kulig, které si tam prostě všimnete, i kdybyste nechtěli (kdo to viděl, ví!). Ale to je všechno, žádnou další přidanou hodnotu to nemá, takže nechávám o hvězdu míň než dostal jeho filmovej bratr. ()

klukluka

Mám to za 70%. Ani za 69, ale ani za 71- je to za rovných 70 a to už jsou u mě 4 pecky. Slaboulinký, ale jsou. Obsahovalo to spoustu atraktivních atributů- ženský, auta, motorky, svaly, kérky, nechyběla tady akce ani humor. Byla to vlastně ohromně pestrá mozaika různých situací, který se podařilo poslepovat do stravitelného tvaru. Nelíbilo se mi vystupování Cukra, ten se choval už moc zvláštně, jakoby špatně vyhodnotil, co s člověkem dělá inzulin, kterej si píchal v rámci role. ()

Hanys_

Druhý pitbull už je přesně takový jak jsem čekal minule. Sbírka bizarních postav a příběhů s ne sice zrovna 2x uvěřitelným hlavním záporákem (smažka hlavou gangu kšeftícího s LTO?), ale vem to čert, když mě ty dvě hodiny Vega nenechal vůbec vydechnout. ()

mira007

Další polská gangsterka Patryka Vegy z řady Pitbull, spousta postav spousta akce na jednom metru čtvereční, klipovitý zkratkovitý způsob vyprávění sice nesedne každému, ale pokud ano, tak je to jedna velká jízda, kde 135 minut uteče jako voda. To co se v průměrném českém filmu odvypráví za třicet minut stihne Vega za pět. Možná to není stoprocentní, ale tenhle film o cukrovkáři, který převzal obchod s LTO a jde po něm policajt s čírem Miami je pro mne milé osvěžení, u kterého se zamýšlím jak to, že se u nás netočí filmy, kde padouši jezdí v rollsu a bentley, přestřelky jak z Ameriky, automobilové honičky, davové scény, ženský se svlíkaj raz dva ( nejhezčí je sexy policajtka Joanna Kulig ) a celkově ten vizuál je moderní a akce akční. ()

petikacka

Teda nevím jak se to stalo, ale nějak se mi tu poslední týden, sešly samé polské kriminálnicko-maniakálně-brutální filmy...Tenhle je víc o ženách na obou stranách spektra...A je to taky krutej svět...Nejvíc mě tu ovšem bavil "Strach", který v jedničce byl jenom debil, ale tady má přidanou hodnotu a tou je humor který nevědomky vytváří...A bavila jsem se královsky...Za mě 88% ()

Rockerman

V podstatě bych mohl opsat komentář z Kobiet mafii. Stejně rozvleklé, stejně chaotické a překombinované, jen méně vtipné a méně vulgární. Ještě zkusím pitbula v nových pořádcích, jestli pan režisér použije stejné šablony. Dobré, ale jako přes kopírák. ()

Shitonit

Inu, říká se , že cesty páně jsou nevyzpytatelné, a škoda rány která padne vedle. Proč mě pánbůh přiměl čumět na toto dílo nebeské nevím, potřeboval by za to nafackovat. Nevím kdo se utnul, snad mistr tesař, ale tvůrci tohoto holého nesmyslu by potřebovali pořádně nakopat do koulí. ()

XXXXXXXX

No newiem, terazku wie tento opus zhodnotiti. Mozno, ja miel kako prwni predeszly diel wiedeti. Nieczo se jisto pred kamerou odehrawalo, jen newiem sto eto bylo. Ono prumierne se tam soulozillo, wiediralo, a sem tam niekdo niekoho prowrtal kulkami pistolowimy. Koniec to ale tak podiwne dopiczil, ze ve finalowe variaczy ja wlastne neznaju, sto tam delo sze! ()

reno.d

Pro mě určitě lepší než Nové pořádky,ale i ty byly vynikající!Výbornej film o tom,že i naši pšonský sousedi měli velkej problém s kšeftováním s LTO a lidma,který se kolem tohodle kšeftu motali.Šlape to jak hodinky,bez problémů dávám 4 hvězdy a docela se těším na další filmeček od Patryka V. ()

solisoli

Svieža komediálne drastická, ako aj vulgárna fantazmagorická naivná podívaná. Slušne rozpracované divadlo s dobrým spádom, ponúka nespočetné zvraty, niekedy až nelogické so snahou nenudiť a čo najviac zaujať. Toľko udalostí potom predurčuje plochý dej, ktorý je temer bez pointy. To nemení na skutku, že Poľská kinematografia napreduje. ()

srolyma

Další solidní polská akcička. S prvním pitbulem si v ničem nezadá, teď staví do popředí dvě ženské hrdinky na opačných stranách zákona. Opět je to skvěle zahrané a perfektně to šlape. Jen mě udivilo, že LTO, ten hit českých podvodníků kraje 90.let, je v Polsku žhavým problémem až teď. No tak aspoň v něčem jsme napřed. ()

frenkie

Druhá část Pitbulla je jen o fous slabší než jeho bratříček, kterému zdatně ohryzává stehna, no možná i něco jiného. Zase je jedná o přehlidku všech možných dokurvených charakterů, smažek(protentokrát inzulínových), všelijakých plastikových kurev(viz ta kobieta z minulého dílu) a protentokrát se do všeobecného dění zamotá i mezinárodní motorkářský gang. Dlužno dodat, že se i tentokrát jedná o vysoce koukatelnou záležitost plnou testosteronu a ještě více estrogenu(K..wa, ty polský hérečky byly super). Jak praví Verbal, spoustu věcí si musí člověk tak nějak dovodit. Vega nás nevodí za ručíčku, ale pokud člověk není v rauši(třeba z inzulínu), nebo není úplně na plech, tak to není nic složitého. Opět se nám dostalo vrchovatou měrou porce všech možných hnusů, co může udělat jenom člověk, ale opět je to odlehčeno spoustou skvělého humoru, hlavně v podání vypatlance Marcinka. Co mě na obou dílech tohoto skvostného díla nesedělo byl věkový rozdíl Pitbulla a té jeho kobiety. No, řekněte, +15, braly byste to? :-D Jak jsem řekl, o fous slabší, pro starší ročníky to bylo o prsa Jarmily Kratochvílové. Silné 4*. Patryku, do pierdole, jdi do toho i napříště takhle naplno, tvoje filmy mě setsakra baví, no fakt! ()