Neranditelní

• USA Undateable
Z natáčení  - Chris D'Elia, Brent Morin, Eva Amurri Martino, Rick Glassman, Ron Funches
USA, (2014–2016), 12 h 34 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

Adam Sztykiel

Předloha:

Ellen Rakieten (kniha), Anne Coyle (kniha)

Kamera:

Gregg Heschong

Hudba:

Jamie Jackson

Chris D'Elia, Brent Morin, Bianca Kajlich, Ron Funches, David Fynn, Rick Glassman, Bridgit Mendler, Eva Amurri Martino, Briga Heelan, Mia Serafino (více)

Série(3) / Epizody(36)

Příběh seriálu se točí kolem dvou spolubydlících, kteří jsou jako noc a den. Danny Burton (komik Chris D'Elia) je sebevědomý, přitažlivý a nedá na názor nikoho jiného. Justin Kearney (komik Brent Morin) vlastní krachující bar a nad vším trochu moc přemýšlí. Jejich kámoši jsou parta mimoňů, co tráví většinu času v Justinově baru a splachují problémy pivem. Rádi si jeden z druhého pořádně vystřelí, ale když jde do tuhého, vědí, že na ostatní z party je vždy spoleh. (TV Prima)

kolikkulda

Vcera jsem dokoukal 3 serii a musim rici, ze live verze je to nejlepsi co jsem v TV komedii videl... Fakt super sitcom a tak nizke hodnoceni si nezaslouzi :( Rozhodne by mel mit tak nimimalne 85% a po 3 serii si troufnu rici i 90% :) ()

smrk15

První dvě série dobrá, zábavná oddychovka. Třetí série mě úplně dostala, super nápad dát to live, poslední díl byl vynikající. A Bridgit Mendler jako zrzka je kus. ()

dew

Čirou náhodou objevený pohodový seriál s neokoukanými tvářemi a příjemnou pozitivní energií. Seriál táhnou hlavně skvělé slovní přestřelky mezi Chrisem a Justinem, jejich obsazení bylo díky jejich vzájemnému charisma a chemii šťastnou volbou. Zato casting ženských postav zde podle mého dost pokulhává, Bianca Kajlich mi svým projevem vadila od začátku, do celé party nezapadá, působí spíše jako něčí matka. Ani diblíkovská Bridgit Mendler mě moc neoslovila. Naopak Shelly, který mě v prvních dílech trochu zaskočil, se stal mým velkým oblíbencem Živé epizody od konce druhé série nejdříve překvapily, později však působily rušivě a uvítala bych návrat ke klasice. ()