Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

smajki

Na film jsem se díval hlavně proto, že jsem si v poslední době (asi od vysílání výtečného Okresního přeboru) oblíbil Davida Novotného, především díky jeho výtečné mimice a hlasovému rozsahu. A taky trochu zvědavý jsem byl na Bolka. Bohužel musím říct to, co tvrdím už x let, a sice, že české komedie posledních dvou dekád už prakticky za nic nestojí. Je to bez (povedeného) vtipu, mírně nudné, šedivé. Mě tenhle snímek tedy opravdu nenadchnul. Hodnocení tak 2,5. ()

waxtrax

Kvalitní herecké výkony, kvalitní dialogy, katastrofální dramaturgie a režie. Veselé hravé, ale obtížně sledovatelné. ()

Mrliš odpad!

Vzhledem k tomu, že jsem Nymburák, tak jsem se na Hodinovýho manžela podíval. A bohužel se jedná o další ukázku upadajícího českého filmu. To opravdu už čeští tvůrci, kteří se cpou do natáčení, nedokáží vymyslet něco poutavého a smysluplného? Opravdu neskutečná bída. ()

Iveta47

Fajnová komédia dlho som nevidela tak dobrú komédiu,ktorá pochádza z našich končín.Bavila som sa celkom dobre nemôžem súhlasiť z hodnotením niektorých "odpad"....TAK TOTO URČITE ODPAD NIEJE.Už sú ľudia asi priveľmi nároční,lebo táto komédia spĺňa to čo má a to je zabaviť sa....Polívka suprový po dlhej dobe u mňa vyhral. ()

metalmaus odpad!

Tohle je třeba vidět. Naprostá scenáristická a režijní anarchie plná krásných stereotypů (Trošku jsem si vzpomněl na jiného českého režizéra), starých dobrých vtipů, zbytečně nepřekvapujících point a nenápadných reklam partnerů filmu (jen na té na CSFD jsem si nevšiml). Vrcholem filmu pro mne bylo, když si slepá Divíšková podává ruku s Polívkou a taky jsem Trošku čekal na prsa Čvančarové, ale Zahradnická taky dobrý. ()

Martazoe

Komedie trochu připomínající slovenský film Sluneční stát, ovšem v mnohem laskavější formě. Dějově to je děsná blbina, ale diky hercům je to sympatický oddychový film, kdy se občas i trochu zasmějete. ()

yrik

Nicmoc extra, moc hodňoučké, místy pitomoučké, předvídatelné, základní zápletce nelze věřit - to se ti 4 dospělí chlapi uživili provozováním bazénu?, herecké výkony fajn. ()

andydufrsn

Křečovitá trapnost, kde vůbec nic nefunguje. Hodinu a půl dlouhá reklama na kdeco! Jednu hvězdičku dávám za Jitku Čvančarovou! ()

KcarlosK

Tak tohle bylo neuvěřitelné zklamání. Komedie u které se usmějete asi tak dvakrát ? Tak to je slabota i na tuzemské poměry. Přitom obsazení i potenciál by tam byly. Ale my už prostě točit neumíme. ()

tompolicky

Pěkné, vtipné, svižné. Dobře vybraní herci povýšili jinak pár okoukaných vtípků, přišli i s novými a komedii nasadili jakési "tempo" nebo ducha ve kterém se celý film odehrává a je to velmi příjemná podívaná. Zajímavé je propojení smutku s radostí v pár nahořklých scénách. Je to jedna z povedených komedií v Česku. ()

dedavena

Gdyž už chodiš spať do bazena, tak zje fakt na dně. Synci vodnopolisti prohraju a maju na krku egzekucu. Tak vymysla hodinoveho manžela. Zakladne zrobja v praznym bazeně a kšeft se rozižďa. Jak už to byva raz to idě fanjě a raz ni. No a aby to mjelo vice spad, tak musi byť i pichačka. A sum my v Tatrach jak ve fajnym starym filmě z Marvanym. Je třa opraviť lanofke. "Nějebtě sa do teho bo když do teho budětě jebať tak to pojebetě". Moc tych spravnych smjacich napaduf tu něbylo. Taki poslabši snimek, kery, gdyž ho něuviditě, nic vam něbudě chyběť. Nakoněc slibovali jakesi překfapeni. Ja moc překfapeny něbyl. ()

Von Kempelen

Taková neškodná blbost na nedělní dopoledne nebo večer. Jako celovečerák do kina to moc nefunguje, ale na takový to domácí televizní koukání, když se člověku nechce moc myslet, proč ne. ()

wvwrayman

Ale vždyť to není zas tak špatná myšlenka. Proč se dneska u takovýhohle filmu scénář tak odflákne? Přitom by to mohla být docela zajímavá komedie. Ale toto byla diletantsky zmatlaná podívaná. A nezachrání to ani občasné (není jich zas tak moc) vtípky. A to mi ani nevadí ten product placement ani "oteklé" Norisová se Čvančarovou. Ale prosím, dejte si příště trochu práce a ten scénář... Prosím. ()

JerryPilsen

Dějově neučesané,ale aspoň to dávalo smysl.Na škodu působilo plno nevyužitých nápadu i moc známých tváří v epizodních rolích.Příběh byl dán jasně,i pointa,až na závěrečný "výlet".humor se nehnal do trapnosti,překážel mi všudypřítomný product placement,ale na to už jsme si u nás zvykli. ()

lineker

Dva -tři drobné úsměvy na mé tváři bohužel dobrou komedii nedělají. Některé sekvence navíc silně zapáchaly duchem madam Poledňákové. ()

AndreiRanger

Tak nevím, jestli je to českou " věčně stěžující si " povahou, podnebím, nebo prostě jen tím, že film s nálepkou "komedie" se lépe prodává, ale češi neumí natočit vtipnou komedii!! ( až na vyjímky jako je Doktor od jezera hrochů ). Opravdu veliký kýbl nudy, proložený pár vtipnými větami. Co je "komediálního" na cápkovi v dluzích co podvádí svou ženu - nechápu. Po 50 minutách čekání na komedii jsem to vypnul... ()

w0rm_cz

Pro mě výborně vybraný film na včerejší promítaní Bratří Čadíků. Vtipná jednoduchá komedie, která stojí převážně na Davidu Novotném, ale i ostatní postavy výborně doplňují... Na stupnici m*datelnosti od 1 do 5, dávám krásné 4 :-))) ()

rewoluce

Nebyť tam Polívku a miestami ovdovený zmysel pre humor Lukyho Latináka, film by stál ako naši bratia Česi hovoria, za starou bačkoru!.. Tie tri hviezdy som tam dal iba preto, lebo podporujem Československú kinematografiu! Inak to celé nestálo za deravý groš... ()