Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

dogrose

Viděla jsem úplně náhodou na Markíze. Moc se mi líbí podstata filmu: chlapi nesloží ruce v klín, ale aktivně řeší svou novou situaci, a nacházejí kromě nové práce i sami sebe. Sexuální motiv se spojením "hodinový manžel" přímo nabízí, ale tady jsou kromě toho i linky s podporou lidem, byť placenou: fandění se starou paní, hlídání dětí. Minus je za poněkud ubíjejícící délku a nezvládnuté motivy, kterými film celkově chvályhodně srší, ale neumí s nimi moc pracovat (např. doktorka se v poslední třetině filmu vůbec nevyskytuje), řada zbytečných scén, trapné vtipy (obří penis), celý děj v Tatrách je takový nadbytečný - asi product placement? Nicméně přimhuřuju obě oči a dávám vysoké hodnocení, protože celkově mne film pozitivně naladil a příjemně překvapil. ()

kodwin

Lehká a docela vtipná zábava, kterou táhnou hlavně dobří herci. Zápletka s fanynkou Dukly je neotřelý nápad, který komedii vytáhne do mírného nadprůměru. Za mě v pohodě. ()

pan_buh

Klasický moderní nic. Jen spousta klišé, ohranejch hlášek a okoukanejch ksichtů. Párkrát jsem se i zasmál, tak jednu usmolenou * dostanou, víc ani náhodou. ()

Naby

Taková klasická česká komedie. Nějakej nápad to má, občas je to vtipné. Kupa známých tváří. Výsledek je stejně průměrný jako celý scénář 2,9* ()

Himbajz

Jako, mě to překvapilo a bavilo. Až na ty reklamy.Včetně CSFD :-D. Dobrá komedie k vínku. Sice 2x nezjuknu , ale fakt ok. ()

TadashiCZ

Rozhodoval jsem se mezi jedna a dva, protože člověk si chvíli říká, že už je to docela snesitelné a najednou film najde nové dno. Nakonec vyhrála ta spousta trapných vtipů stahujících film dolů. ()

Sa.sa

Komedie plná hvězd, vtipných hlášek i zajímavého prostředí... Navíc Jitce to zatraceně slušelo..! No a šťastný konec na konec ;) ()

Cesty timem

Zatímco tento první díl (Hodinový manžel) jsem se zapřením a těšením se na konec ještě dal, druhý (manžel na hodinu) už ne a vzdal jsem to s prvními reklamami. Ano, aby prima mohla točit tyhle sračky (mluvím tedy spíše o tom druhém díle), zasírá reklamami i to, co je kvalitní. No nic, ještě že mám O2TV a Prima prý od 032022 na O2TV končí. Nebudou reklamy, nebudou sračky, nebudou sračky s reklamou... To kvalitní se sežene jinde a nebo bude zas místo všeho muzika na plno a to bude vůbec nejlepší. Paráda! ()

rroggi

Po dlouhém období slaboduchých komedii jako je Kameňák a Babovřesky, kdy jsem se u některých vtipů styděl za režiséra je tu konečně komedie s velkým K. Absolutně geniální herecké obsazení. Čtveřice hlavních představitelů se neuvěřitelně dobře herecky doplňuje a stará se o skvělou náladu. Dlouho jsem nezažil takhle rozesmáté kino u českého filmu. Ten film ubíhá v dobře nastaveném tempu jak rychlik Praha - Košice po 90 minutách jsem měl pocit , že to nějak rychle uteklo. ()

psekera

Tahle parta (Novotný,Matásek, Latinák, Polívka) mě opravdu rozsekala smíchy popravdě celé kino. Předně je to opravdu výborné, postavené na eskapádě vtipných situací, které ale fungují pohromadě. Možná, že i díky tomu se občas dá něco předvídat, nicméně tak jak je to zahrané tak stejně vybuchnete smíchy. To u českých komedií vůbec nebývá zvykem, proto dávám plný počet bodů. A ještě jedna věc rozhodla pro plný počet. Vlastně celý film máte úsměv na tváři a střídáte úsměv se smíchem. Tenhle film je laskavé a milé zjevení na české filmové scéně. Poklona tvůrcům... ()

Wlashack

Na českém filmovém plátně celkem výjimečný počin. Nestihl nudit, trapnou scénu jsem za celý film neviděl. Naopak scén tak říkajíc ze života je zde pro zasmání dost jejich základem nutně není prdel, hovno nebo podobná slova. Není to film k několikanásobnému shlédnutí ale jako takový funguje na 100%. A jak nemusím Polívku tak tady zahrál skvěle - i proto pět hvězdiček. ()

Orbeek

Je to marný, je to marný....JE TO MARNÝ ; / Sotva televizní "hodinový" bakalář. Odfláknutá (nebo podfinancovaná), ve velké míře trapně sexistická, opilecká a prvosignální komédie rádoby západního střihu. Až se mi honilo hlavou, zda tvůrci, především producent(i) (ukrajinského jméno?), nabuzeni "úspěchem" Babovřesk, nenaprojektovali lepší (snesitelnější) verzi té taškařice se zaměřením na zisk. Troškovu "hitovou" již trilogii(??!!) jsem neviděl, ale mám opravdu velkou představivost podpořenou mediálním a reklamním smogem, kterému jen tak člověk neunikne. Jeho výsledkem je k mé škodě bojkot jednoho z hlavních sponzorů, a to je náhoda (!?), Medovníku (jinak velmi dobrého dortu) ukrajinských podnikatelů. Nejsem xenofobní, ale jistě "antiestetoetikofobní". Nebýt těch fajn herců (rypouš a šéflachtan s kámoši), po dlouhých letech bych odešel z kina v průběhu filmu. Nejpřínosnější mi na snímku přijde v české kinematografii objevné a skoro nenásilné zapojení product placementu. To jsou ty 1,5 hvězdy a půl za pokus režisérovi. Po mém (asi) posledním českém snímku v kině (btw na 2x Pojedeme k moři jsa z Č. Budějovic :) to mám s nimi teď 50 na 50. Budu muset ještě mnohem pečlivěji mezi premiérami českých filmů vybírat a nenechat se vést dobrým úmyslem podpořit český film se slibným režisérem (rozhovor v Reflexu) a dobrými herci v hlavních rolích. A to navíc v nemultikině, kde byl film spuštěn po půlhodinové technické prodlevě (nešlo jej prý "načíst") špatně zvukově srozumitelně (asi málo nahlas nebo nedobrá zvuková stopa, viz. díky bezpříčinnému spaní jednoho z hlavních představitelů v bazénu, kdy zbylí 3 "vtipně" šeptají??!!) Uff, rychle zapomenout. Při letošní kinobilanci nejhorší viděný film. To jsem si na konec roku nadrobil. Sebral jsem se dnes milovanou Tootsie (byť dabovanou, náhodně puštěnou televizní závěrečnou třetinou) a večer dorovnám nějakou další originální klasikou. Tak tedy upřímně přeji českému filmu do Nového roku hodně úspěchů (a financí - tvůrci zítra čočku!! a bez masa! :)) Matrix koment podepisuji. ()

PavlosPM

Film se natáčel na mnou dobře známých místa, při sledování filmu jsem se cítil v ději jako doma! Myslím si, že herecké obsazení bylo také hvězdné, za všechny připomenu Bolka Polívku, Davida Matáska, Jitku Čvančarovou, Zuzanu Norisovou, Evu Holubovou, Lenku Vlasákovou, aj. Za poslední rok si myslím, že jsem lepší film neviděl! Hned tak se asi u něčeho nahlas v kině nezasměji, ale dnes ano! Film byl plný nenásilného a přirozeného humoru a legrace. V každém případě Jitka Čvančarová byla jako vždy „kus“ a ozdoba filmu. Je mi jedno jak hodnotí odborná kritika tento film, ale já dám na ČSFD plný počet hvězdiček. Z kina jsem odcházel s dobrou náladou a dobrým pocitem, že investované peníze do vstupného nejsou vyhozené do vzduchu! Dodám, že bych se na film podívat ještě jednou! Mohu doporučit! Jak níže zaznělo „poctivá naše komedie“. ()