Epizody(16)

Recenze uživatele -bad-mad-wolf- k tomuto seriálu (2)

Kmeny (2015)

Buď příliš málo prostoru, nebo příliš mnoho povrchnosti a náhodných záznamů náhodných postřehů, které celkovému rámci mnoho nepřinesou. Koukat na Kmeny mě ale docela baví, to zase jo. ()

Thrash metal (2015) (E15) odpad!

Máničky drhnou koncert. Střih. Zlitej fanda paří na zemi. Střih. Máničky chlastaj v hospodě. Střih. Jiný máničky hrajou koncert. Střih. Máničky zkouší. Střih. Máničky mluví jak debilové. Střih. Máničky komunikují všemi tělesnými otvory. Střih. Konec. /// Já mám tedy dojem, že by měl dokument buď něco říct, nebo nás konfrontovat s (jiným) osobitým náhledem na věc - ne jen ukazovat to, co jsme před lety v epičtější, zábavnější a důstojnější formě zažívali vždy, když jsme v pátek seděli zlitý v libovolný knajpě. ()