Reklama

Reklama

Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury. Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Nemáš nic jiného na práci, nemocný sráči? :-D

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

goodnic
 (hodnocení, komentáře)woodsman: byla, napiš jestli chceš odkaz

 

 

 

tsss nejenom lež, ale i zloděj má krátký nohy. 

Puxina

Puxina (hodnocení, recenze)

Za mě super. Akce u které nemusím přemýšlet, jen si užívám hudbu, souboje potvor..ničení světa.

Ano jsou tam občas nelogičnosti, ale no a co? :) 

 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Přece nebudu spamerovi a trollovi (woodsman) říkat pravdu. Ale nezklamal si, že jsi to vytáhnul. Jinak díky, že sis mě odebral z oblíbených a ani se nebudu ptát proč, protože si mi nedokázal ani odpovědět, proč sis mě vůbec přidal. Prostě sráč největší. Vždycky tu budeš na ČSFD největším sráčem a hlupákem, bez reálného života. Vidím, že zase pátek a ty zase doma :-D 

 (hodnocení, recenze)

Takže tento velkofilm roku nemá ani po týdnu 1000 hodnocení? Chápu to dobře ?

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Zajímavosti k filmu

Po závěrečných titulcích se objeví ještě jedna scéna. (Stoka)

 

 

 

Stoka(hodnocení, komentáře)

woodsman: Nebola.



woodsman(hodnocení, komentáře)

bola podtitulkova ? nechcelo sa mi cakat 

na příspěvěk reagoval Stoka 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nevka

Chtěl jsem napsat Monarchech.. ale prostě mobil no. :) Jasně, další propojení tentokrat z Kongem... Jenže to by musel bejt BorgKong aby tohle trunfnul. :D

G.Sylar

G.Sylar (hodnocení, recenze)

Ve svitu Godzilly se Avengers jeví maximálně jen jako pouhý stín. Velkolepost je nezměrná. Ať žije Rodan!

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Průměr 218 recenzí na RT - 5/10

Průměr 4260 uživatelských hodnocení na RT - 8,8/10

Průměr 12436 hodnocení na IMDb - 7/10

Zajímavé, uvidíme kam se to vyvine dál :)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

sad12

Jenže ty dva problémy zabírají více jak polovinu stopáže a koukat se nelogické chování bez absence sebejasnější motivace je zkrátka komplikované. A když se pak podruhé opakuje motiv obětování se a nebo dojem, že charakter bude zabit, ale přijde na poslední chvíli záchrana, to už je spíše k smíchu.

Mimochodem, překlad titulků byl příšerný, "švenkni to vlevo" asi hovoří za vše.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

je to film o Godzille, kde hlavním protagonistou/kou je...............Godzilla k velkému překvapení a šoku taky. Wow. 

Související novinky

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Následovník filmů Godzilla, Godzilla II Král monster a Kong: Skull Island od studií Legendary Pictures a Warner Bros. by mohl dorazit na streamovací službu. Možná. Film Godzilla vs. Kong v režii… (více)

Godzilla vs. Kong se odsouvá

Godzilla vs. Kong se odsouvá

26.11.2019

Duel legendárních monster Godzilly a King Konga, který měl vstoupit do kin 13. března příštího roku, se po dohodě studií Warner Bros. a Legendary nakonec odsouvá až na 20. listopad 2020. Film, jenž… (více)

Godzilla zklamáním, Avengers dochází dech

Godzilla zklamáním, Avengers dochází dech

03.06.2019

Nová Godzilla II Král monster neoslnila ani kritiky, ani diváky. Přeplácaný blockbuster vydělal o prvním víkendu v Americe jen 49 milionů dolarů, což je obzvlášť smutné v porovnání s první Godzillou … (více)

Reklama

Reklama