Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury. Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku. (Vertical Entertainment)

bobisix

Tak tohle byl pro mě po dlouhééééé době jednoznačně nejnudnější film. Je to v podstatě neustále akční, ale to nestačí. Pokud se autorům nepodaří diváka upoutat alespoň jednou zajímavou postavou, tak to nefunguje. A nutno dodat, že tady byli herci tak bezpohlavní, nezajímaví a nudní, že jsem se minimálně polovinu filmu přemlouval, abych neodešel z kina. Bylo to fakt utrpení. A na co bych se u takového filmu vykašlal zcela jsou Ty děsivě trapné uplakánkovské scénky. To bylo fakt blééééé..... ()

zpek

strašne hlučný megalomanský bordel.. snáď raz natočia poriadnu Godzillu.. hororovú, z ktorej ide bezradný strach.. a nie takýto akčný béčkový guláš.. i keď "Fire" Godzilla bola k záveru parádna ()

8SCARFace8 odpad!

Ako by povedal Homer Simpson , "To je ale pí*ovina". Nechápem prečo má niečo taký rozpočet aby spravili perfektne vyzerajúce monštrá, ale kameru má na starosti niekto s Parkinsonom, alebo niekto čo pracuje s kamerou snáď prvý krát v živote. Žiadny dobrý záber, pri akcií sa stále natriasa kamera, nič nie je vidieť pre úplne mizerne zvolené uhly kamery a keď aj je niečo vidieť, tak asi len na sekundu alebo dve a potom zase houby a naspäť k niktošom ľuďom ktorých nechce nikto vidieť lebo sú do posledného kopa nudy a kli-ché ! ()

Cybershot

Tento film som videl "omylom". Bol koniec školského roku a kamarát ma pozval do kina na film Muži v čiernom: Globálna hrozba.Nanešťastie sme to nestihli a jedna z možností bol film Godzilla. Snímka Godzilla II: Kráľ monštier je iba 132 minút dlhý omyl ktorý sprevádza zbrklým príbehom takmer bez pointy. Veľmi autentické a podobné nášmu svetu sú organizácie ktoré majú pod kontrolou dávnovekých Titánov a aktivistická skupina ktorá sa Titánov snaží oslobodiť aby zachránila zem pred preľudnením. Príbeh sa viac sústredil na rodinu ktorá bola kvôli aktivistom rozdelená. Odporúčam pre milovníkov akčných filmov. ()

RavenSpector odpad!

Dokonalé zosobnění sračky na filmovém plátně. Zprzněná mytologie Godzilly, ubohý rodinný příběh a všemu dává korunu rádoby megalomanské pojetí. Tříhlavá saň? To vážně? Po hodině jsem tu sračku vypnul a jdu si číst Zaklínače. Tohle vážně nemusím. Marvela a jeho zázraky ještě jakžtakž snesu, ale tento druh zábavy už jde hodně mimo mě. Podotýkám, že původní film z roku 1954 mám docela rád. ()

Skylwalker42

Překvapilo mě hodnocení některých spolehlivých uživatelů zde. Vźdyť je to absolutní brak neboli dakší z tucty monster filmů, kde v hlavní roli je CGI. Příběh stojí úplně za starou belu a překvapilo mě také, že má oblíbená herečka Fanning se do toho upsala :( První Godzilla alespoň nesla v sobě jistý labužnický filmový požitek (ikdyž také žádná slava), ale tohle fakt ne. Milion obřích monster se tam perou a hlavní hrdinové z toho vyváznou bez úhony, a je jedno, že se tam padají domy atd. Tohle byl asi můj poslední monster film, Nevěřím, že někdo natočí něco s tímto tématem,co by opravdu dokázalo zaujmout. Poslední dorý film byl King Kong od Petera Jacksona. A to už je sakra doba. ()

nudlis

Já nevim. Nějak mě to neuchvátilo. A to jsem se na to ani nijak extra netěšil (jako že bych měl velký očekávání a pak byl zklamanej). Místama mi to přišlo unyle natahovaný, casting taky nic moc, prostě jen slabší průměr. ()

RoyBatty444

Pohlaď na Godžiru cez rodinu je trochu znevažujúca dopadu na celú Zem. Ale to je podľa tvorcov uchopiteľné pre diváka akčného monster trháku ale podľa mňa je to lenivé a urážlivé. ()

matej.perun

Kks, ešte som len v polovici a už viem, že väčšiu chu*ovinu tento rok neuvidím. Ktovie, či dokončím vôbec toto. Tí herci sa museli nesmierne udrbavat pri tom hraní. Alebo trpieť, jedno z toho určite. ()

Tomulka

Mám velké nutkání dát odpad. Po jedničce kdy jsem si myslel, že se snad tvůrci poučili jsem doufal v lepší díl G, ale nedočkal jsem se! Celý scénář je směšný! Dialogy jak v hrozném béčkovém filmu, který se dá koupit jen v obchodě s fake filmy na DVD v papírovém obalu někde u podlahy. Ani jedna uvěřitelná scéna či dialog. Postupy armády opět hrozné a to že se do toho zapojí politici tomu rozhodně nepomůže. Podání královny monster jako obřího hmyzosaura je taky ubohé a hlavně G je fakt zase statická jako gumová panenka. Ta radiace by zabila asi všechny. Pořád jsem čekal kdy z poza nějákého rohu vyskočí mimoni a začnou konečně ten žánr parodie. kterému se dá aspoň smát. ()

Standey

Tak tohle se fakt nepovedlo. Příšerně přeplácaná slátanina, kde se bohužel nevydařily ani efekty. Herecké výkony hlavních hrdinů už to bohužel nezachránily. ()

soukyd33

Ukázka toho, že už dnes můžete do filmu přidat cokoli. Ta malá holka je pěkně uřvaná víte co. 👎 Nereálná fyzika. Proč musí být tolik filmů založených jen na tom, kdo udělá větší výbuch a více toho zničí? Poznámka: Godzilla zatím ani jednou člověku neublížila. Hvězdiček 2 ()

zekon odpad!

Když jsem chodil na japonské gumáky jako děcko mělo to své kouzlo a to dokonce i dnes. Ale tohle je fakt hnus. Stejný brak jako tenkrát jen lepší CGI ale zhovadilost která ani děcka dnes neosloví. ()

HMTD

Taková škoda, natočí tak drahý film, trikově si dají záležet, herci nejsou špatní, po hudební stránce dobrá práce. Monstra lokace boží. Ale to nemohly sehnat super scénáristu? A nějaký poradce by jim také bodl, jasně ve filmu kde jsou obří monstra nemusí fungovat logika na 100 %, ale některé nelogičnosti už mne sakra štvou. A mimochodem jedno zaseknutí technologie pro dramatický moment je až moc, víc tam dávat nemuseli. ()

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se odsouvá