Jakubik

Jedna hvězdička za Hardyho a druhá hvězdička za Hardyho. Všeobecně pro mě ale krimi-nuda. Chyběl tomu větší šmrc… ()

tranquill

"Baví tě být gangster?" Psychopat a nízké IQ..., tohle spojení bylo docela sy(u)rové. Ale nadstandard tohle kriminální drama není. ()

geek.ondra

Skvělý Hardy v zábavné retro jízdě která je až příliš obyčejná na to aby se dočkala nějakého většího uznání. 7/10 ()

bararich8

Tenhle film je Tom Hardy, nic víc (krát dva). A většinu času to vlastně stačí a funguje. Atmosféra je fajn, vymazlený vizuál a občasné bitky tomu přispívají. A ani jsem netušil, že to je na motivy skutečného příběhu. Dobré 4* ()

rvp

Joo bylo to dobré, hodně dobré, mělo to atmosféru, osobnost, styl, napětí, respekt.. Ale? Ale jen v první půlce. Ta byla za plný počet, Hardy si to dával za oba bratry, bylo se na co dívat, Reggie Kray diktoval. Ta druhá půlka už byla z mého pohledu o ničem, vše z té první se vytratilo a nevím proč mám pocit, že se vlastně nic neudálo (událo, ale čekal jsem něco úplně jiného). Nevím jsem rozporuplný. Za tři * * *. ()

Fightluki

Na papíře to vypadalo skvěle, v reálu už zas tak dobře ne. Tom Hardy výbornej a to hned dvakrát, neokoukaná gangsterka z 60. let VB, se mi taky zamlouvá. Bohužel jen do chvíle, co Emily Browning (která je sice seksi) začne mluvit a moralizovat, protože pak se film najednou mění na romantický drama, který je ještě zatraceně dlouhý. Celkově by to tedy chtělo dost zkrátit. Jinak hodně cením Tarona Egertona, kterej po Egsym z The Kingsman, předvedl další super výkon. ()

Missi84

Hrozně povrchní film, nejde do hloubky. Nic neříkající, V podstatě nic nového nepřináší. Nemastné, neslané. Docela zklamání po přečtených recenzích a komentářích. ()

West

Do 1/3 jsem si říkal, že bych možná pálil i 5* hvězdy. Hardy prostě exceluje, jako vždy,.. ale vývoj gangsterů, kteří se z East Endu dostanou do podsvětí Londýna je v nedohledu, a celou dobu se pak řeší hlavně vztahy mezi bratry Kraysovymi, a Reggieho ženskou, namísto budování reputace a zločinosti, což je sice fajn, ale ubírá tomu na zábavě. Tudíž přes hezký vizuál a celkem dobré dvou-role, kde Tom hraje psycho-homouše vs. ganstera s rychlou pravačkou, je to pouze lehce nadprůměrné.. ()

E lan

Herecký koncert Toma Hardyho, ten táhne film jasně nahoru. Jinak ne moc přitažlivé prostředí je vykresleno dalšími výbornými herci a několika drsnými ale povedenými scénami. Dlouhé, ale zábavné, že člověk uvažuje i o ****. ()

ER

Gangsterka, která přirozeným způsobem vytváří humor a drží si vypravěčské tempo i bez "tuny" akčních scén. Sice melodramatická linka v druhé půli filmu tempo trochu přibrzdí,ale vzhledem k tomu, že jde o film, natočený podle skutečných událostí, tak se to dá. Ale ruku na srdce, asi nejvíce baví dvojrole Toma Hardyho. ()

bearmeedek

Tak nejprve zde zaprotokoluji, že toto je film číslo 1000 (slovy jeden tisíc), kterému dávám hvězdičky. Gratulace přijímám pouze ve skle, na etiketě je zvíře a má paroží. Potom začnu hodnotit od konce. Hudba po celý film byla dobrá a jen dobrá. Gangsterka to není ani klasická ani drsná. Jedná se spíš o drama a příběh na pozadí gangsterského prostředí. Opravdu mohlo být kratší, ale je to dnešní filmový trend. Velké nadšení se nekonalo, ale film je určitě zajímavý, je jiný a za shlédnutí stojí. Emily jsem neznal, ale zpětně si nedovedu představit, že by její roli hrál někdo jiný. A do prdele - komu pořád vadí ve filmech romantika? Hlavní deviza celého filmu je Tom Hardy ve své dvojroli. Na tom stojí veškerá kvalita. Zahrát věrohodně na jednom place dvě tak rozdílné postavy - povahou, mozkem, projevem, oblíbeností vstupních otvorů, vizáží a další - to asi nebylo jednoduché. ()

Sweat55

Dvojitá porce Toma Hardyho v docela nudném a roztahaném příběhu. Kdyby se film zkrátil o dvacet, třicet minut, bylo by to mnohem lepší. ()

Acrobat

Opätovne je to život, ale tento typ má nebezpečnú tendenciu ovplyvniť. V neštastnej ceste, kde je len pád. Nevykúpenie duše. Nepochopenie Lukáša o zhromažďovaní majetku. Rýchlo, tu a teraz, kde úctu požívate kvôli strachu. Krayovci nemôžu požívať rešpekt a musia prosiť o milosť. Dobre napísaný príbeh, ktorý však miestami nudí svojím spracovaním. Helgeland je dobrý scenárista, a dával nádej, lenže potvrdil, že je interný režisér. Vie kompozične osadiť scénu v interiéri. A to bolo tak všetko. Nefungovala veľmi hudba, razancia, nejaké to tempo. Sympatie si nikto nezískava a vybraná spoločnosť má špinu za nechtami. Nie je najbohatší ten, čo má najviac, ale ten, čo mu chýba najmenej. Helgeland dobre rozpráva, ale zle režíruje. (videné 31.07.2016, BDrip) ()

HoR

Ja som fakt až do záverečných titulkov netušil, že Reggie a Ron sú jeden a ten istý Tom! Dostali ste ma, fakt! Nebolo to dokonalé, ale dokonale to zapasovalo do tej diery, ktorá tu akosi po takýchto tituloch vznikla. ()

neo93

Velmi povedená gangsterka aneb one-man-show Tom Hardy. Je skvělé pozorovat Toma Hardyho v této dvojroli, dvou bratrů, gangsterů. Na jedné straně pomateného šílence Rona, který to nemá v hlavě moc v pořádku, na straně druhé jeho bratra Reggieho, ambiciózního a tvrdého muže, jenž jde jasně a zřetelně za svým cílem. Zábavná mafiánská jízda s londýnskou atmosférou, která měla ten správný nádech a kterou si držela po celou dobu sledování. V druhé polovině sice filmu trošku došel dech, ale v závěru to zase dohnal. Celkově ale velká spokojenost, kterou si rád zopakuju. ()

BDMarty007

Během prvních 5-7 minut jsem měl pocit, že by to mohlo být něco opravdu mimořádného, ale nakonec se z toho vyloupnul takový nanicovatý film. Režisér se nějak nemohl rozhodnout o čem vlastně chce točit film, a tak se nakonec dějové línie prolínají podivným způsobem. Například vztah jednoho z hlavních hrdinů k jeho osudové ženě se jeví jako něco, co by mohlo být nosnou linkou filmu, ale v momentě, kdy se vztah dostane do osudové fáze, tak se z velké části posune mimo plátno, není vůbec zřejmé co tak najednou katalyzovalo změnu. Vidíme místo toho spoustu brutálního násilí bez zjevného významu pro posun děje. Ke konci už to bylo otravné k nevydržení a když to skončilo, zůstala jen otázka: co tím chtěl sakra kdo říci? Myslím, že stejný materiál třeba v rukách Guye Ritchieho, by vyústil v úplně jiný výsledek. ()