• Aljak

Filmy z hokejového prostredia ma vždy zlákajú, a dokonca ich zatiaľ ani nie je nejako extra veľa. Toto bol skôr film zo zákulisia tohto krásneho športu, ale základ mal celkom dobrý potenciál na zaujímavý film. Aká škoda, že celý potenciál sa zrútil na blbej šablóne ako vystrihnutej zo súčasných romantických filmov. Malo to zopár kvalitných fáz (resp. skôr momentov), ale inak dosť predvídateľné (aj keď v podstate neuveriteľné, ba priam až nereálne). Ale tak, dalo sa na to pozerať... (btw. doteraz nechápem načo by si išla manželka na dražbu kupovať dres svojho vlastného manžela???)(17.12.2016)

• Havaj8

Takhle může skončit fakt jenom česká romantika. Absolutně nereálná věc, až mi bylo skoro trapně. Každopádně mě bavila Taťána a víceméně všechny její scény, bavil mě Mádl i když tu ani neměl vyloženě hlavní roli. Bavili mě ty cizinci ve scéně se slávistou na záchodech. Takže bych nad tím úplně hůl nelámal, ale je to bohužel jenom béčková česká oddychovka.(5.7.2016)

• triatlet

Zbytečný film. Komedie? Pobavily mě závěrečné titulky, "Jágřík" a rodiče Missky (Vilma Cibulková, ale hlavně Miroslav Hanuš). Trapností zavánělo společné cestování manželek a hokejistů a profesorovo vnímání AZ kvízu, jako by to byl přímý přenos... Romantiku jsem nepostřehl... Pokud spočívala v zápletce s aukcí dresu, pak je teda nudná a nevěrohodná. Taťána Kuchařová obstála, Jirka Mádl maximálně do okresního přeboru :-)(28.12.2015)

Tak todle se vážně moc nepovedlo. Tahle sportovní komedie na můj vkus až moc často přebíhá do romantických pasáží, až moc často se projevuje poměrně nesmyslnými scénáristickými přešlapy (vysokoškolský profesor neschopný splácet dluhy), až moc často se prezentuje topornou Kuchařovou. Na druhou stranu tu není špatný Mádl, Matonoha, neuráží mě ani hlavní dětský hrdina. Ale v kontrastu toho, jak film dělá idioty ze sportovců, socky z vysokoškoláků je to prostě málo. Správnej dres občas pobaví, občas překvapí, nenudí a celkem rychle uteče. Bohužel to ale sračkovitost zbytku nevyrovná. Nejhorší dílo od Kolečka, kterému tu třetí hvězdu přidám snad jen proto, že je to z mého oblíbeného slávistického prostředí.(28.12.2015)

"Tak paranoidní, abych si myslel, že vy dva spolu něco máte, fakt nejsem." Ale bezdomovce, pošty a foťáků se trošku bojíš, ty hvězdo NHL. A taky občas dostaneš napráskáno od týpka, který přišel odečíst vodu a určitě si chce vyfotit tvoje zlaté sedátko na záchodě. Hokejista Radek Rychtář mne prostě hodně bavil, ale jinak trvám na tom, že k modelce patří hokejista a nikoli akademický lůzr. Tak praví askriptivní status a já s ním výjimečně souhlasím, takže z vyzněním tohoto snímku nejsem zcela spokojen. Nicméně bych se chtěl zastat zde hodně haněné Taťány Kuchařové a udělám to formou odborného rozboru její hereckého výkonu - je krásná.(9.2.2016)

• - V závěrečné scéně odjíždí po zápase autobus Slavie z litvínovského náměstí. To je ale od stadionu vzdáleno několik kilomterů. (MiloradMrdak)

• - Film se natáčel v Litvínově, v Praze a ve Zdimeřicích. Některé scény byly natočeny i v 02 aréně v Praze. A to během přestávky při mistrovském extraligovém zápase. (rafix)

• - Jiří Mádl seděl při mistrovských utkáních na střídačce, záběry na ledě byly dotočeny později. (michael.sold)