• Martin741

Teda fakt hruza kam sa ceska kinematografia vydala, jednak su tu plane Posledni Plavky, Gympl, potom Hrebejkove "nadhery" ako Zakazane Uvolneni, Vieweghove umelohmotne bordele, co sa nedaju citat ani pozerat , Troskove Babovredy a teraz este aj tato ubohost. Madl je herecky na presdrzku a nic sa tam dohromady nedeje. Hruza, kam az moja /stale viac -menej/ mylovana ceska kinematografia dokazala spadnut, az na uplne dno zumpy, smutne : 0 %(9.1.2016)

• dr.fish

To se zase kucí vytáhli. Vůbec nezpochybňuju fungování šablony "modelka sbalí intelektuála- bude legrace". Jenže...Dialogy děs a bída a hlavně hokejista Mádl svou roli absolutně nezvládl. Mám ho jinak rád a myslím, že za to ani nemůže- tohle bylo zkrátka nezahratelné. Nejlepší herecký part si odehrál nepochybně Vladyka, kterého byla do filmu vyloženě škoda. On byl opravdu vtipný skoro jako by si svou roli napsal sám. Matonoha byl jako v Comebacku, co už. Ve chvíli, kdy už to bylo skoro dobré, spadlo to zase do hnoje. Díky tomu jsem to nakonec dokoukal. Ale takto bych si tedy dobrý film nepředstavoval. 40%(29.2.2016)

• KIT.HL

Jirka Mádl dokazuje , že zraje jako víno a zahraje vše na co kývne.Trotl hokejka v jeho podání je radost.Kuchařová obstojně sekunduje a je fakt, že se na ní fajn dívá, což je plus.Jinak docela slátaninka s málo uvěřitelným dějem a koncem. Miroslav Vladyka alias "Šeldon Kůpr" vtipně odlehčuje tuhle hloupost, která na obrazovky také patří, už jen pro to téma, které by jistě zasloužilo daleko obsáhlejší využití, už jen proto kolik bláznů sleduje hokej a kolik našich hokejek rejžuje nejen za oceánem...(28.12.2015)

Kvalitní to nebylo ani omylem, ale bavil jsem se slušně. Kdyby takhle vypadala většina romcomů, co chodí z naší produkce do kina, vůbec bych se nezlobil. Kuchařová mne překvapila, čekal jsem větší peklo. Škoda, že to nebyla třeba miniserie a některé romantické momenty musely být tak narychlo vychtěné. Bavily překvapivě výborně obsazené vedlejší role. 6/10(12.12.2016)

• vesper001

Jak být a proč raději nebýt manželkou slavného hokejisty. Správnej dres úpí a upadá kvůli dvěma základním slabinám. Jednak Jiříčkovi Mádlů, který se chová a vypadá jako patnáctiletý psychopat a dokonale pitomým dialogům („Radku, v Rusku sou Rusové! A na Sibiři sou medvědi! Medvědi, který sou Rusové, ty woe…!“). Jediným důvodem, proč tento sportovně-romantický klenot nevypnout po prvních pěti minutách je Taťána Kuchařová, která je nejen krásná, ale snaží se vcelku civilně hrát. Její svazek s pubertální hokejkou s pukem místo mozku působí perverzně, její oddanost nepochopitelně a románek s línajícím akademickým moulasem podivně. Pro takovou volovinu je jí škoda.(28.12.2015)

• - Film se natáčel v sezóně 2014/2015, Slávie v této sezóně nepostoupila do play-off, jak se ve filmu několikrát zmiňuje, ale sestoupila do první ligy. (michael.sold)

• - V závěrečných titulcích je chybně uveden název skupiny AD/DC, správně má být AC/DC. (petrsv)

• - Jiří Mádl seděl při mistrovských utkáních na střídačce, záběry na ledě byly dotočeny později. (michael.sold)