Z určitého důvodu tomu musím dát jednu hvězdičku navíc, ale ani tak se tenhle počin příliš vysoko nedostane a je to škoda. Film ani tak netápe, jak by si všichni mysleli, na hereckém umu Táni a to jí to opravdu neodpouštím jen protože je to vážně pěkná ženská, ale na tom, že je to vlastně strašná blbost. Kvalitně natočené, mimo modelky dobří herci, dokonce i ten absurdní vztah byl docela hezký, ale děj profláknutý a závěr katastrofální. Ne, komedie to teda není.(30.12.2015)

• Martin741

Teda fakt hruza kam sa ceska kinematografia vydala, jednak su tu plane Posledni Plavky, Gympl, potom Hrebejkove "nadhery" ako Zakazane Uvolneni, Vieweghove umelohmotne bordele, co sa nedaju citat ani pozerat , Troskove Babovredy a teraz este aj tato ubohost. Madl je herecky na presdrzku a nic sa tam dohromady nedeje. Hruza, kam az moja /stale viac -menej/ mylovana ceska kinematografia dokazala spadnut, az na uplne dno zumpy, smutne : 0 %(9.1.2016)

Škoda, že tady nebyly větší ambice a ten potenciál se zabíjí jednak přehrávajícím Mádlem, tak lajdácky napsanými postavami jako byla např ta Matonohova, protože jinak je SD hodně příjemná pohádka, kor teď, v předvánočním čase. Tatiana nepřekvapivě krásná a překvapivě docela dobrá. No, to jsou ty socialní stereotypy...(18.12.2016)

Ale ono to nebylo zas tak hrozné. Taťána je opravdu hezká holka a v roli ženy hokejsty se hodí. Její svalnatý manže Madl byl teda spíš pro smích, to bohužel tak je, ale celkově trápení "hloupé" modelky je celkem k pochopení. Oni by ty holky opravdu nebyla žádná třída nebýt super nadaných sportovců. V tomhle případě se mi i líbil Adrian. Až na tu líbací scénu. To jsem Taťánku litoval, raději by měla líbat mě :)(12.12.2016)

• Lyli

Bez předsudků jsem si sedla k téhle komedii, a stejně se mi nezalíbila. Proč? Snaha přesvědčit mě, že Kuchařová je herečka, to zabila. Naprosto chápu její touhu, být víc než modelka, bohužel by to chtělo kapku sebereflexe. Ovšem, těžko ji bude mít, když jí nějaký jouda dá hlavní roli v komedii, která jede v hlavním vysílacím čase. Mno, a co dál k filmu? Nemastná komedie, která se hitem nestane asi ani v hokejové kabině. Příběh, který mě nudil již po půl hodině, a vtipné momenty dávají snad jen kamarádky ze sektoru manželek, proslov v továrně na pneumatiky a Mádl.(28.12.2015)

• - Na trpělivého diváka čeká po závěrečných titulcích bonusová scéna . (Skarface)

• - Film se natáčel v Litvínově, v Praze a ve Zdimeřicích. Některé scény byly natočeny i v 02 aréně v Praze. A to během přestávky při mistrovském extraligovém zápase. (rafix)

• - Natáčelo se přímo při mistrovských utkáních Slávie, a to 1. 2. 2015 při utkání Slávia - Sparta (4:9) a 15. 2. 2015 Litvínov - Slávia (4:1). (michael.sold)