Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wysch
  ****

  Ze všech těch vánočních pohádek je nakonec Správnej dres ta nejlepší, co ČT letos uvedla. Při vší úctě ke zdejším hodnocením, Správnej dres má všechno, co správná pohádka má mít, a ještě ke všemu sleduje klasické schéma dramatu podle Gustava Freytaga. No a navíc je to podpořený skvělejma hereckejma výkonama v čele s tupým zlým princem... pardon, v čele s tupou hokejkou Mádlem a hloupounkou a jednoduchou princezničkou Taťánou Kuchařovou, která sice neodpovídá mýmu gustu (blonckám nefandím), ale zato naplňuje úlohu princezny v nesnázích na 100%. A nesmí se zapomenout na výtečnýho rádce chudého profesora, Květoně Vladyky, který si to dává úplně stejně jako signore Trojan tuhle u věnečku. Objektivně bych to viděl někde na 60%, ale je potřeba tady ty odpady nějak vyvážit. Správnej dres je totiž pohádka jak řemen.(27.12.2015)

 • Radiq
  *

  Na Kuchařovou se sice docela hezky dívá, ale né když hraje. Jako herečka totiž často poleno. Takovej problém sice někdy mají i vystudovaní herci, ale to je jedno. Vypadá to, že i ona chce překročit svůj stín, stejně jako hrdinka tohoto filmu, ale moc jí to holt nejde. Příběh je to docela normální a koukatelnej, i když moc reálnej ne. Najdou se tam ale světly chvilky, třeba scény s Mádlem nebo Vladykou. Jinak ale lehce zapomenutelnej kousek, kterej myslim nikomu chybět nebude.(29.12.2015)

 • rt12

  Přiznám se, nevydržela jsem do konce, to by se nedalo ani pod vlivem opiátů. Mádl s Kuchařovou působili jako přívěšek k hodinkám s žirafou ( to bylo patrně to komické). Kde se bere ta drzost neherců vylézt na obrazovku. Bohužel to spláchne i ty, kteří se snaží ( Vladyka,Jastarban). Sládeček měl v době režírování tohoto skvostu o Kolečko víc. Tak ČT 1 zdravím : Fujtajbl vespolek.(27.12.2015)

 • Pepinec
  **

  Uzná se mi vůbec tenhle komentář, když ho píšu až po filmu a ne během něj nebo při závěrečnejch titulcích? Ono teda po tý záplavě vynikajících komentů už stejně není co dodat. Vypíchnu fakt jen ty pro mě nejzásadnější: "No..." / "...proč ne?" / "...za Vladyku." / "Vlastní gól." / "Faul." / "Trapas." / "Srandovní." Klika, že tu ČSFD máme, protože se očividně hemží spoustou znalců, odborníků a vášnivejch diváků, díky kterejm si na film můžu vytvořit správnej názor i já. P.S: Nechme ubrečenejch chudáčků a řekněme si něco k zápasu Sládeček vs. Kolečko. Oba kluci jsou tak talentovaní a geniální, že v křížovce by puk na čtyři podle nich byl Mádl. Ten se mimochodem se svoji postavou krtečka hodí leda tak na řidiče čtyřbobu, o schopnostech kočky Táni přednášet monology nemluvě už vůbec. Neříkám, že bych měl chuť televizi přímo vypnout, ale kdyby si bejvala během filmu potřebovala skočit do krámu pro Ibalgin, neprotestoval bych.(28.12.2015)

 • viperDavid
  ***

  Ale ono to nebylo zas tak hrozné. Taťána je opravdu hezká holka a v roli ženy hokejsty se hodí. Její svalnatý manže Madl byl teda spíš pro smích, to bohužel tak je, ale celkově trápení "hloupé" modelky je celkem k pochopení. Oni by ty holky opravdu nebyla žádná třída nebýt super nadaných sportovců. V tomhle případě se mi i líbil Adrian. Až na tu líbací scénu. To jsem Taťánku litoval, raději by měla líbat mě :)(12.12.2016)

 • - Film se natáčel v sezóně 2014/2015, Slávie v této sezóně nepostoupila do play-off, jak se ve filmu několikrát zmiňuje, ale sestoupila do první ligy. (michael.sold)

 • - Na trpělivého diváka čeká po závěrečných titulcích bonusová scéna . (Skarface)

 • - V závěrečných titulcích je chybně uveden název skupiny AD/DC, správně má být AC/DC. (petrsv)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace