• VaHo
  *

  Nekoukatelné. Přiznám se, že jsem do konce nevydržel. Nechci se filmu posmívat, bylo by to kopání do mrtvoly. Faktem ale je, že když má jednu z hlavních postav hrát někdo, kdo neumí hrát (Kuchařová), a navíc jde o roli, hloupé a otravné modelky, která si chce doplnit maturitu, tak to nemůže dopadnout dobře. Všechny postavy jsou tak nesympatické, že se modlíte, aby Miroslav Vladyka (jediný hrající zajímavou postavu, která by se hodila do jakéhokoliv jiného filmu) řekl do kamery, že to celé byl jen zlý sen. Korunu tomu nasazuje barevné ladění filmu, který zná jen ty nejchladnější a nejstudenější barvy, jaké si lze představit. Celé je to silně depresivní. Povánoční mizérie.(27.12.2015)

 • necisty
  ***

  Z určitého důvodu tomu musím dát jednu hvězdičku navíc, ale ani tak se tenhle počin příliš vysoko nedostane a je to škoda. Film ani tak netápe, jak by si všichni mysleli, na hereckém umu Táni a to jí to opravdu neodpouštím jen protože je to vážně pěkná ženská, ale na tom, že je to vlastně strašná blbost. Kvalitně natočené, mimo modelky dobří herci, dokonce i ten absurdní vztah byl docela hezký, ale děj profláknutý a závěr katastrofální. Ne, komedie to teda není.(30.12.2015)

 • cross
  ****

  Trochu přestávám rozumět zdejšímu hodnocení - opravdu jsme viděli stejný film? Často mám až pocit, jako by tu byla skupina škodičů, která se automaticky jakékoliv tvůrčí snahy pocházející z ČT snaží potopit...nehledě že je hodnotí dávno před záverečnými titulky... Pro mě asi největší překvapení letošního vánočního programu - vtipná komedie s celkem originální zápletkou, naprosto profesionálně natočená a s herecky(!!!) excelující Taťánou Kuchařovou... Televizní film, který v lecčem předčí nejednu komedii určenou pro kina a ve svém romanticko-komediálním směru možná to nejlepší co u nás v posledních letech vzniklo!(27.12.2015)

 • Pepinec
  **

  Uzná se mi vůbec tenhle komentář, když ho píšu až po filmu a ne během něj nebo při závěrečnejch titulcích? Ono teda po tý záplavě vynikajících komentů už stejně není co dodat. Vypíchnu fakt jen ty pro mě nejzásadnější: "No..." / "...proč ne?" / "...za Vladyku." / "Vlastní gól." / "Faul." / "Trapas." / "Srandovní." Klika, že tu ČSFD máme, protože se očividně hemží spoustou znalců, odborníků a vášnivejch diváků, díky kterejm si na film můžu vytvořit správnej názor i já. P.S: Nechme ubrečenejch chudáčků a řekněme si něco k zápasu Sládeček vs. Kolečko. Oba kluci jsou tak talentovaní a geniální, že v křížovce by puk na čtyři podle nich byl Mádl. Ten se mimochodem se svoji postavou krtečka hodí leda tak na řidiče čtyřbobu, o schopnostech kočky Táni přednášet monology nemluvě už vůbec. Neříkám, že bych měl chuť televizi přímo vypnout, ale kdyby si bejvala během filmu potřebovala skočit do krámu pro Ibalgin, neprotestoval bych.(28.12.2015)

 • argenson
  ***

  Spojení Jiřího Mádla a Miss World v manželském páru ve mně vzbudilo podezření, jestli to bude koukatelné. A kupodivu ano. První polovina je zábavná a nešetřící přirozeně vtipnými dialogy, pak to trochu ztratí dech i humor, ale i druhá půlka v melodramatické rovině je snesitelná. Velmi příjemně překvapila Taťána Kuchařová, která to uhrála dost slušně, nezklamal ani Mádl plus neselhávající Marek Taclík i ve velmi malé roli.(4.7.2016)

 • - Natáčelo se přímo při mistrovských utkáních Slávie, a to 1. 2. 2015 při utkání Slávia - Sparta (4:9) a 15. 2. 2015 Litvínov - Slávia (4:1). (michael.sold)

 • - V závěrečné scéně odjíždí po zápase autobus Slavie z litvínovského náměstí. To je ale od stadionu vzdáleno několik kilomterů. (MiloradMrdak)

 • - Film se natáčel v sezóně 2014/2015, Slávie v této sezóně nepostoupila do play-off, jak se ve filmu několikrát zmiňuje, ale sestoupila do první ligy. (michael.sold)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace