• Lyli

Bez předsudků jsem si sedla k téhle komedii, a stejně se mi nezalíbila. Proč? Snaha přesvědčit mě, že Kuchařová je herečka, to zabila. Naprosto chápu její touhu, být víc než modelka, bohužel by to chtělo kapku sebereflexe. Ovšem, těžko ji bude mít, když jí nějaký jouda dá hlavní roli v komedii, která jede v hlavním vysílacím čase. Mno, a co dál k filmu? Nemastná komedie, která se hitem nestane asi ani v hokejové kabině. Příběh, který mě nudil již po půl hodině, a vtipné momenty dávají snad jen kamarádky ze sektoru manželek, proslov v továrně na pneumatiky a Mádl.(28.12.2015)

Mě občas připadá, že na naší televizní i filmovou tvorbu platí mnohem přísnější měřítka, než na zbytek světa. Správnej dres je naprosto pohodová romantická komedie s možná trochu moc přeslazeným koncem, ale to je snad jediný výraznější kaz. Mádl sice svojí postavou nesplňuje parametry hvězdy NHL, ale jinak potrhlého sportovce s fóbií z paparazzi zvládnul výborně a po stránce komediální film táhl. Jastraban roli zamilovaného profesora podal s přehledem a v kabinetu mu skvěle sekundoval Vladyka. No a na Taťáně Kuchařové sice bylo znát, že to není herečka, ale zase je to sakra hezká ženská a navíc postupem času jakoby získávala na jistotě, takže ani jí neni nic moc co vytýkat. To nízké hodnocení vůbec nechápu a film si ho rozhodně nezaslouží. 80%(28.12.2015)

Pohodičková komedie pro nedělní večer. Sice na víc to nemá, ale pro tyto příležitosti je to dobrá záležitost. Příběh bezproblémový, slušné záběry z hokeje, přijatelná Kuchařová, výborní Jastraban s Mádlem, kouzelný Vladyka. Film, který si na nic nehraje a svého diváka obdarovává hezkou, láskyplnou, i když jednotvárnou dějovou linkou včetně podařené podtitulkové scény. Hudba: Ondřej Brzobohatý(27.12.2015)

• LadyPupu

Nemyslím, že by Kuchařová byla o něco horší herečka, než Krainová ve Vybíjené, nebo Herzigová v Pohádkáři. Bych řekla, že herecký "výkon" podávají podobný. No, ale hezky se na tu Táňu kouká, když už nic jiného. O ostatních se to říct nedá. A je jedno, jaký mají dres. Mádl mě úplně zklamal. Ta jeho postava to bylo peklo. Celé to bylo peklo na zemi. Scénář, situace absolutně přitažené za vlasy, dialogy... Zasmála jsem se jednou... "Vy vibrujete? To je dobře, že vibrujete, pane docente. Protože Vám to dává takový lidský rozměr."(27.12.2015)

Hodně podhodnocený film, současnou českou televizní tvorbu nesleduji, ale kdyby takto vypadala alespoň každá desátá ze současných komedií, co se běžně dostávají do kina, tak bych řekl, že to s tou českou kinematografií není zas tak špatné. Pro mě osobně velké překvapení a skvělá parodická jízda na hokejisty a jejich manželky, kterou když budete brát s nadhledem, tak jí odpustíte i tu její romantickou kýčovitost. Moje hodnocení 70%.(21.2.2016)

• - Film se natáčel v sezóně 2014/2015, Slávie v této sezóně nepostoupila do play-off, jak se ve filmu několikrát zmiňuje, ale sestoupila do první ligy. (michael.sold)

• - V závěrečné scéně odjíždí po zápase autobus Slavie z litvínovského náměstí. To je ale od stadionu vzdáleno několik kilomterů. (MiloradMrdak)

• - Natáčelo se přímo při mistrovských utkáních Slávie, a to 1. 2. 2015 při utkání Slávia - Sparta (4:9) a 15. 2. 2015 Litvínov - Slávia (4:1). (michael.sold)