Předurčenost je klec. O tom ví manželka hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) a bývalá Miss Severní Čechy (Taťána Kuchařová) své. Nemá dokončené ani gymnázium, což ji trápí. Už se ale pomalu smiřuje s tím, že zvláštní duchaplnost od ní nikdo neočekává. Opravdu ale nepatří už nikam jinam než do sektoru manželek hokejistů? Poté, co potká vysokoškolského profesora (Adrian Jastraban) se zaměřením na vzdělávání dospělých zjišťuje, že všechno může být ještě jinak. (Česká televize)

Misirlou

Když jsem tento film viděla poprvé, hodnotila jsem ho jako totální kravinu. Dneska ho dávali v televizi a protože jsem pekla cukroví, nechala jsem ho běžet dle hesla: "Žehlils někdy? No tak vidíš.". A film mě zaujal. Divím se, že jsem si toho nevšimla dříve. Tento film je nastaveným zrcadlem povrchním a konzumním lidem, pro něž peníze a vzhled, jsou tím jediným, co je v životě zajímá. Je to skvělá komedie se spoustou velmi vtipných scén o lidech, kteří žijí ve svých vysněných oblacích a běžný život je nenávratně míjí resp. se cítí být odsouzeni k určitému způsobu života a nevidí jinou cestu. Aby člověk mohl překročit svůj stín, musí překonat strach, vystoupit ze své"komfortní" zóny a to už chce sakra odvahu. ()

Redyx1 odpad!

Ta dylina by fakt měla jen fotit...jak otevře pusu tak to je jak když mluví chlap....jinak film trapný a obsazení otřesné Madl jako hokejista???Hhh to je jediný komický... ()

axelson

Nato, že Taťána Gregorová Brzobohatá není profesionální herečka to myslím, že zahrála velmi dobře. I celý film nebyl špatný. Byla to vlastně taková romantická polívka. Hlavně tak trochu podle pravdy, jelikož sám vím, že V.I.P sportovci se takto chovají, a jsou lepidlem pro krásné slečny. Tak to prostě je! Někdy, ale není to časté se muže stát, že inteligentní muž má u těchto krasotinek přednost. Tady tvůrci ukázali, že i krásná Miss severních Čech může mít srdce na pravém místě. ()

Benigni

Místy docela vtipný film. Táňa Brzobohatá bohužel herecky vůbec nefunguje a tak máte občas pocit, že se díváte na amatérský film. Celé to držel naopak Jastraban, Mádl a Vladyka. Bylo to ale hezké po kamerové stránce a formálně to bylo alespoň dobře odvedené řemeslo. Filmu by velmi pomohlo, kdyby byl o čtvrt hodiny kratší, vyrěšilo by to spoustu průšvihových hereckých situací a míst, které se prostě nepovedly. Kdyby nebyla tak přihlouplá hudba, mohlo to mít místy i důstojnější a elegantnější atmosféru. ()

milos.bradik odpad!

Jak může někdo toto ohodnit jako slušnou oddychovku? Já tedy nechápu, jak mohli do toho paskvilu obsadit Mádla, který má představovat hráče z NHL a zároveň naprostého retarda. Modelka hraje modelku, budiž, ale tím končí veškeré uvěřitelné dění v tomto filmu. Není to ani parodie ani romantika, je to jen hloupá urážka filmové tvorby, hokeje a všeho toho, o čem se v tomto filmu mluví. ()

gapa466

Taťána Kuchařová je hezká. Taťána Kuchařová není herečka. Mám rád sportovní filmy. Existují vyjímky a to je tento film. ()