Předurčenost je klec. O tom ví manželka hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) a bývalá Miss Severní Čechy (Taťána Kuchařová) své. Nemá dokončené ani gymnázium, což ji trápí. Už se ale pomalu smiřuje s tím, že zvláštní duchaplnost od ní nikdo neočekává. Opravdu ale nepatří už nikam jinam než do sektoru manželek hokejistů? Poté, co potká vysokoškolského profesora (Adrian Jastraban) se zaměřením na vzdělávání dospělých zjišťuje, že všechno může být ještě jinak. (Česká televize)

Lady_Gaga

Mádla sice nemusím, ale jako parodie na hokejistu byl dobrej. Kdyby ho hrál nějakej hromotluk, už by to tak nevyznělo :-) Jen to kazí fakt, že je slávista, ale na druhou stranu - dobře jim tak, sešívanejm. Nic lepšího si nezasloužej :-) Kuchařová mě nijak nenadchla, ale ani neurazila a nejlepší byl "profesor" Květoň (Vladyka) - za toho je tam ta hvězda. Předpokládám, že zítra si na film ani nevzpomenu. ()

m.dodoss

Super překvapení opravdu pěkná práce Kuchařová překvapila a komedie pobavila... A blbečci co tady hodnotí po deseti minutách si zaslouží BAN účtu... ()

fyluta

ještě že jsem byl jedním oken na PC a telefonu... i tak jsem to stíhal a moc jsem se nezasmál ani nebavil... a nějakej Sládeček ??WTF ()

Thamilka

Mně se film moc líbil. Taková trochu americká komedie o tom, jak chytrej muž ke krásce přišel. Člověk za tímto filmem nesmí hledat něco, co nelze najít - smysl. Prostě film pro oddech a nic víc :-) Docela mě překvapilo i hraní naší miss, nebyla tak hrozná, jak by se dalo čekat, už jsem viděla horších herců - neherců v tv... ()

sunny.day

No za to ironický obsazení jsem musela dát čtyři hvězdičky :D to opravdu jinak nešlo :D vyprat Kuchařovou a Mádlo do těchto rolí ... prostě se směju :D No konec je opravdu naivní, takhle by to vážně ve skutečnosti nedopadlo, ale co :D ()

Baži

Taková milá pičovinka. Jastraban mě překvapil, jak dobře hraje. Scénář a dialogy ale působí dost křečovitě, závěr utopicky. Ale jak říkám, milá blbůstka pro pobavení, bez nějakého hlubšího smyslu. Mně se to líbilo. ()

tom75p

Vy , co hodnotíte 2 a níž , co vlastně chcete? Dobrý , skvělý , výborný ! Nemyslím si , že všichni hokejisti jsou tak vypatlaný , ale to tady není to hlavní. Slečně Kuchařové se omlouvám , bo jsem měl značné předsudky ( askriptivní status ? ) a byl jsem ne překvapen , ale uzemněn. V kladném slova smyslu. Jastraban výborný , Vladyka úúúžasný. Objektivně to bylo na 4* , ale je třeba zprůměrovat ty nepochopitelné odpady. ()

Pcermis

Mádl a Kuchařová to je docela silná káva :-) Vladyka jediný světlý moment. Škatulkování, zlatokopky a celkově absurdní příběh a ten skutečný konec který přišel až po titulkách byl jediné co bylo na filmu skutečně reálné. ()

Mr.Wries

Náhodou, já jsem se docela bavil. Madl měl dobrou roli, nejlepší byl ovšem Květoš v AZ kvizu :-D. Nic jsem od toho nečekal a chvílemi se i zasmál. Je to ovšem pohádka, scénář je pripitomelej, ale jako oddychovka "no problem". ()

Angmaret

Mno co k tomu dodat myslel jsem, že to bude teda lepší. Je to hold na 1 hvězdu... ta druhá je za to, že fandím Slavii. ()

qwxyz

Taťána Kuchařová mi nijak nevadila. Jiří Mádl mi na cholerického hokejistu prostě nepasuje. Ale nejhorší byl závěr filmu (cca 10 minut). Po tomto závěru jsem se, své původní hodnocení 35 - 40 %, rozhodl snížit na 25 %. Je mi líto. Navíc to prostě nestačí... ()

Necrophobic

Nejhořší film v dějinách ČT ? Jak zde píše jeden kritik.To toho asi viděl hodně málo.Pohodovka na večer jak dělaná.Samozřejmě nebudu zapírat ,že na Kuchařovou se dívá opravdu dobře což zvedá zážitek z filmu.(Ona to totiž nezahrála vůbec špatně).Ikdyž finální výběr životního partnera byl opravdu spíše sci-fi -pohádkový a tudíž neuvěřitelný. Ale jinak opravdu vše jak má být.Žádný místní odpad se nekoná. ()

movie_freak

Nechápu, jakej blázen mohl dát jednu z hlavních rolí tragickýmu Mádlovi, kterej velikostí své postavy nesahal ostatním hokejistům ani po spodek šulínků, hokejista má snad taky trochu vypadat a mít nějakou postavu. Jak tomu příběhu má divák uvěřit? Obsadili ho tedy navzdory tomuto, protože by Mádl byl tak úžasnej herec? No to snad ne :-) Celý mi to tam kazil. Tento pán může hrát nějakého poďobaného puberťáka a ne hokejistu, krindapána! Neherečka Kuchařová taky nic moc, bylo to takové celé moc jalové, těžko uvěřitelné. Nejlíp to tam odpracoval Vladyka, ten byl suprovej, ale to je pan Herec a ne divná huba s vadou řeči a velikostí trpaslíka, co si hraje na hokejistu hrajícího v zámoří. To znělo jako fraška... Za mě tedy odpad, ale Vladykovi náleží *. ()

jjbaraque

Je celkem škoda, že někteří ten film neviděli, a přesto jej hodnotí. Tím nemyslím, že by se na film nedívali, ale sledovali něco, co sami chtěli sledovat. Tohle rozhodně není romantická sračka, ale naopak si to z romantických sraček a klišé dělá srandu, právě tím, že je víceméně neustále dodržuje. Celkem by mě pobavilo, když by ti, kdož zde vytýkají tomuhle kousku nereálnost, obdobně podrobili kritice "kultovní" (uf, z toho slova se mi zvedá žaludek) filmy jako Marečku, Jáchyme etc. Nu nic, mě se právě ta hra na nereálno, jak napsala Terez.S:"Surreálné, ale milé", líbila. Ano surreálné, s rovinami, které se dají, ale taky nemusí odhalovat. A nebudete-li je odhalovat, pak uvidíte prd. Film tak měl pouze jedno výrazně slabé místo a to byl naprosto provinční výkon St. Zindulky (proboha, proč ho někdo neopravil??, že tohle není německá, ale ukrajinsko-ruská čeština). Takže, tak jako někteří zde: bylo by to za čtyři, ale 43% (v tuto chvíli), je tak zoufale málo, že je třeba dát 5. ()

tennessie

Nic moc jsem od toho neočekávala a udělala jsem dobře. Asi jsem viděla i horší slátaniny, ale pro mě další nudný a podprůměrný film, který už opravdu nepotřebuju vidět znovu, nevzbudil ve mě žádné velké emoce. Kdybych to měla brát jako komedii - nijak extra jsem se u toho nebavila, nezasmála, kdybydch to měla brát jako romantiku - taky nic, emoce na bodě mrazu. Kuchařová je hezká a proto by se měla dál věnovat modelingu a herectví přenechat jiným. Mádl se mi tady nelíbil, role se pro něj dle mého vůbec nehodila, neseděla k němu, místy to skluzávalo až k trapnosti a absurdnosti. Děj pro mě také nezajímavý, neoriginální, takže jedna hvězda... ()