Předurčenost je klec. O tom ví manželka hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) a bývalá Miss Severní Čechy (Taťána Kuchařová) své. Nemá dokončené ani gymnázium, což ji trápí. Už se ale pomalu smiřuje s tím, že zvláštní duchaplnost od ní nikdo neočekává. Opravdu ale nepatří už nikam jinam než do sektoru manželek hokejistů? Poté, co potká vysokoškolského profesora (Adrian Jastraban) se zaměřením na vzdělávání dospělých zjišťuje, že všechno může být ještě jinak. (Česká televize)

DeNighty

Jó, na Kuchařovou se koukalo moc hezky. Ale.. no tak sakra, větší americké klišé už vymyslet nemohli? Tolik hollywoodských prvků není vidno snad ani v dnešních hollywoodských filmech. Krásná mladá modelka se starším, téměř plešatým učitelem na vysoké? Happy end až na úplně poslední chvíli, kdy Jastraban dobíhá autobus? Jasně.. Jedna hvězdička za výkon Mádla (briliantní, "ty vole" a hokejové plácání Kuchařové do ramene jedinečné) a snaha dosáhnout americké úrovně. Dosáhli jsme jí - ale bohužel té horší, špinavější a filmově méně kvalitní americké úrovně. ()

marabart

Velmi dobré herecké výkony Mádla a Vladyky, naopak velmi klišovitý scénář. Ale na české poměry slušný film, na 3* to má. ()

subic

To je hrozná trapárna a na tohle mám platit televizní poplatky? Našel jsem na tom i něco pozitivního, jsou v tom 2 drobné úsměvné role, Miroslav Vladyka jak vysokoškolský pedagog a vekslák (směnárník) Tomáš Matonoha. ()

soviczka odpad!

Vtipné to nebylo ani s lahvinkou červeného kolující v krvi, příště asi raději protrpím nějakou pohádku a její stou reprízu během tří dnů na pěti různých kanálech nebo všechny novácké silvestrovské pořady za posledních dvacet let spojené do jednoho nekonečného megamixu. Tečka. ()

hackstolle

Vy vsichni, kteri to tu hanite - prectese si komentar uzivatele "virus10". Podotykam, ze se jednalo o romantickou komedii, takze k realite nebo hokejovemu prostredi to ma pomerne daleko. To si pustte dokument o Litvinovu nebo Zhave vystrely! Za me rozhodne nejakych 55%. Velmi dobra relaxova zalezitost. Misty jsem to dost zasmal. Nevim tedy, co tomu reknou manzelky hokejistu a hokejiste sami, ale o to tu asi neslo. Take kvituji presne vystizeny zanr. Komedie/romanticky. ()

lake-lake

možná, že bude lepší, když se tvůrci vrhnou na sport, jde jim to líp než pohádky. moje česk(oslovensk)á pohádková mise bohužel (?) bohudík (?) skončila někde u S čerty nejsou žerty, nic dalšího jsem už nikdy nedokoukala a o Vánocích mají u mě pohádky kromě Popelky vstup zakázán. tohle jsem chtěla vypnout, a nakonec dokoukala do konce, a vlastně to vůbec nebylo zlé. mile mě překvapila Taťána Kuchařová, dále stojí za pozornost Adrian Jastraban a na malém prostoru operující Jenovéfa Boková (sojové párky s cizrnou) ()

Mr.nachos

Na pobavení to není a na zabití času se najde hromada jiných blbostí, které se hodí víc. Střízlík Mádl má do vizáže profi hokejisty daleko, jako Kuchařová do herečky. Ovšem rada " souložte na ergonometrickém polštáři, pomáhá to v bodování na ledě", tak ta tak nějak výborně vystihuje úroveň celého filmu. ()

lolaloka

Film jsem dokoukala. Úroveň scénáře odpovídá školní slohové práci průměrného středoškoláka, který přečetl pár těch románků a má trochu smysl pro humor. Přínos pro mne: Kuchařová opravdu neumí hrát. Jastraban by mohl i jinam než do Ulice. Vladyka je nevyužitý komik, který konečně přesně pojmenoval, koho mi připomíná Boková mladší :-)) Neforemnou studentku v batikovaným triku. No nechci být moc kritická. Ano , padlo tam pár hlášek, nějaká ta narážka na soudobý kult maloměštáctví a povrchnosti, vedoucí k rozvráceným rodinám, které vlastně dětem ve finále snad i vyhovují, takže chutě do rozvodů. Jsem asi moc náročná. Jedna hvězda za ty snaživé herce a druhá za pár vtípků. A to jen proto, že jsou Vánoce. ()

amyth

Parádní nasranost, protože jsem to opět nedobrovolně spolufinancoval. Novácká estráda v podání veřejnoprávní ČT ..... co je moc, to je moc ()

nula87

Proč tenhle TV kousek vlastně vzniknul? Aby nám "vtipnou" formou ukázal, jak bořit stereotypy, když je jich sám plný? Aby nám ukázal, že i akademik se směšným jménem v semišovém sáčku může znát Ferencváros? /modří už vědí, že?/ Aby si utahoval z vegansko/alternativnich studentek andragogiky, které se nemůžou dočkat, až vlezou svému učitele do postele a pak ho budou cpát pohankou? Nebo z nedostudovaných missek, které najednou prozřou, a zlatá klec z hokejových milionů jim začne být těsná? A nebo aby nám ukázal, že Jirka Mádl je schopen úplně v pohodě zahrát i paranoidní hokejku? Samozřejmě že je, ale není to trochu málo? 40% ()

MyrnaAlec

Kdo neviděl, neuvěří, jako parodie skvělé, ale pokud to bylo myšleno vážně ?!?! Miss přesně ukazuje, že jen krása prostě ke hraní nestačí a proč se toho účastnili herci i profesí, to je mi záhadou. ()

Olafson

Nevím, kam až se bude vyvíjet v herecké kariéře seznam sexuálních partnerů Adriana Jastrabana, protože se zatím prokousal od Ljuby Krbové přes Jaromíra Noska až k Taťáně Kuchařové, což je jistě úctyhodný výkon. Jen se obávám, že lepší už to nebude, tak si to snad Jastraban naplno užil. Nejlepší je v celém filmu samozřejmě brutálně hláškující Jiří Mádl, pokud se snad někdo domnívá, když sprchovaci scéna s Miroslavem Šimůnkem by podobným názorům jen nahrávala, že Mádl je na hokejistu poněkud malý, tak nemá samozřejmě pravdu (stačí si jen vybavit například Jiřího Hudlera). Obávám se, že při letošní vyložené slabé snůšce pohádek se tato Ceské televizi povedla ze všech nejlépe. Ten film má totiž na romantickou komedii úplně všechno - certifikovaně nejkrásnější ženu světa v hlavní roli, hlavního hrdinu, do kterého by se nezamilovala ani nepříčetná Máňa z kravína, což určitě musí zvyšovat sebevědomí všem mužům, lítý souboj v televizní soutěži pánů Květoně a Mnaty a v neposlední řadě také Norberta Lichého. ()

Solverino

Jedna hvězda za Kuchařovou - ta neomrzí ani s vypnutým zvukem :) a chechtal jsem se rozbitýmu Jágříkovi :) jinak ubohost na n-tou. Konkurence pro Babovřesky apod. Celkem nekoukatelné, obzvláště konec je teda vysloveně mega-trapnej! ()

Mr_Fear

Když jsem viděl části záběrů z natáčení, tak jsem si říkal "Hurá, konečně nějaký film, co se týká českého hokeje." Očekával jsem nával srandy... No asi jsem si měl to tady všechno pročíst a kdo je vlastně v hlavních rolí. Film by měl mít označení Romantický/ Tragikomedický/ Tragický a pak teprv Komedie. Taťána Kuchařová ať se raději od filmu vrátí k modelingu, nebo co dělala doteď... Romantická zápletka s naprosto nesympatickým hlavním hrdinou, to bylo něco děsného. Film alespoň vytáhl Jirka Mádl, který zahrál skvěle cholerického, sebestředného útočníka Slavie (jenom díky němu jsem to neoznačil jednou hvězdičkou nebo rovnou odpadem). ()

Tominni

Klasický trojúhelník, na jedné straně bohatá hokejová hvězda (Jiří Mádl), který je více jak paranoidní, opakem je vysokoškolský učitel (Adrian Jastraban), který je v dluzích, ale celkem sympaťák. No a mezi nimi krásná Taťána Kuchařová, která by chtěla trochu víc než být krásným prívěškem známého hokejisty...... Výsledek - nic moc, občas pobaví, ale s realitou nemá moc společného a jako pohádka taky moc nefunguje. Za těch pár vtípků a krásu Taťány - dvě*. ()

Nalimator

Normalne za 3*, ale protoze fandim Litvinovu a ten tam hraje zasadni roli, davam hvezdu navic. A taky to tocili v sezone, co jsme vyhrali titul. ()