• Jara.Cimrman.jr

"Proleze klíčovou dírkou." Nebo uletí komínem. Tak to je jasné. Páni četníci evidentně podceňují Pána temnot a já se stavím na stranu exorcisty. Jinak mě ten případ celkem nudil, protože kdyby mladý delikvent dostal hned na holou a promluvil, tak se nemusela složitě spojovat dopravní nehoda, krádeže, vidle v zadku, operní narkomanka, vražda faráře a nelegální prodej léků.(24.2.2017)

Kluk byl docela rychlej. Otčím to s ním asi neměl jednoduchý. Zpěvačka napoprvé působila jak na klíček. Hra o jablko pěkná. Že Toník umí s vidlema bych nečekal. A do toho to morfium. Goldflam baví naprosto všude kam se vrtne. Vašíkova matka bude nějáká labilní. Zase problémy v hotelu ...ts ts - a ten hotel je taky celej divnej ... Sova se něják snaží - to nebude samo sebou. Ta zpěvačka asi taky nebude zdravá. „Měsíc si nesednu -" Jsou bdělí ti hoši. A čím dál chytřejší. Co ten malej kluk může skrejvat? Pánbíčkáři podělaný ... A zas nebylo jasný vůbec nic. Z faráře to teda lezlo ... Hájek si je občas až moc jistej ... Scéna v obchodě byla napínavá. Bába jedna závislá zadlužená. Se služkou byl stejnej kříž jako s bábou samotnou. Bareš je skvělej.(25.2.2017)

50% — Někdo tady v komentáři k minulému dílu psal, že velitelé mají životnost tři díly. A ono to tak opravdu vypadá. Hádám, že v příštím díle se odhalí, že Sova není jenom hypochondr, ale přinejmenším ještě kleptoman či přímo zloděj, takže se bude taky pakovat. Tak trochu jsem nechápal, proč kluk tak zarytě mlčel, chtěl jako chránit matku? Ale to dost nesmyslně.No nějak se ta seriálová kára kodrcá k cíli, občas jede hladce, občas se to hrozně kymácí. Tak uvidíme, jak to bude vypadat dál.(28.2.2017)

Tak zdálo se to všechno jasné a ono farářova dcera. Opět mě to bavilo. Jen ten Langmajer...ale v příštím díle je naposledy, takže se asi přijde na to, že krom toho, že je hypochondr, je tak trochu kleptoman a pomaže i s varanem a v Luhačovicích se zjeví další četník. Celkem solidní fluktuace na tak malý podnik. Na můj vkus bylo trochu přitažené za vlasy to vymýtání ďábla a exorcismus, to mi bylo Toníka i líto. Ale ono to tak nějak vyšumělo... A kde byl Vašík, když si ho tatínek ožrala odnesl, to se jako o něj zvládl postarat? Morfinismus není trestný, krásná doba...Kdo ví, proč mi není líto té fúrie Hejkalové :-) No, těším se na další díly.(26.2.2017)

• IvcaSammet

I přesto, že se v díle neobjevil Jarda Plesl, kvůli kterému jsem se přinutila nevzdávat se, nakonec jsem přece jenom vydržela a zvládla celou epizodu. Připad mě sice zaujal, ale znovu jsem nedokázala překousnout soukromé rádoby dramata četníků a hlavně jejich neuvěřitelnou stupiditu. Osobně jsem "pachatele" odhalila témeř okamžitě po vraždě. Navíc mě čím dál víc začínají štvát "dramatické" scény, které pouze přidávají na trapnosti tohoto seriálu ...(10.3.2017)

• - Natáčelo se v Luhačovicích, Tasově, Prostějově. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)