• BratmMm

Opäť ďalší seriál zo sveta nemocnice. Prvý krát som sa dočkal seriálu, ktorý nešiel každý deň. Určite je lepšie ak daný seriál beží len raz do týždňa, nestáva sa z toho aspoň nezmyselný blud scenárov. Je to niečo na štýl Dr. Housa i keď skopírované, ale chválim. Dalo sa rozhodne nato pozerať skôr ako trebars na Búrlivé víno, Chlapi neplačú a podobné slovenské hlúposti. Takže koniec koncov určite tu už vidím náznak zlepšenia aj keď to nieje ešte ono.(23.4.2015)

Myslím, že si to zaslúži lepšie hodnotenie (feb 2015 - 36%). Som veľmi rád, že vznikajú aj normálne seriály s konečným počtom častí a dej s postavami sa môžu vyvíjať a plynúť odniekiaľ niekam. Nie ako v nekonečných seriáloch kde sa nevie koľko to bude mať častí a o čo tam teda pôjde. Potešili ma legendy - Romančík, Kronerová, Javorková..., mladí - Bárta, Bárdoška, Kostelný, Šalacha..., alebo v jednej časti zvodná Maštalírka, naopak na nervy mi liezol Révai.(13.2.2015)

• sehe

Stačilo vidieť vďaka Postovej banky 15 minút najocakavenejsi seriál v tomto roku a viem,že je tam totálne všetko nezmyselne.Ktoze to radil a v tomto programe umiestnoval produkty?Kde vzali srdce?Významne pohľady pri operácii,matka tesne po tracheostomii úplne s úsmevom pri lozku dcéry po transplantácií srdca.Úplný trapas.Nahý Barta v sprche.Juuuj cele zleeee.(17.10.2014)

Bolo to vyborne a je mi velmi luto, ze opat dalsi kvalitny serial mizne z nasich obrazoviek, lebo to nie je primitivne burlive vino alebo podobna sraxka. Judit Bardos je moja slovenska hviezda uz od cias Domu, kde predviedla neskutocny vykon a Barta konecne zdatne sekunduje, nakolko ho nemam az tak rada. Skoda slovensky narod skoda, ze sa najradsej krmis primitivnymi serialmi a pohrdas naozaj potencialom.(22.12.2014)

Viete čo? Som milo a pozitívne prekvapená. Judit a Alexander hrajú veľmi dobre svoje postavy, a seriálu na kvalite pridáva aj český šarm Jána Révaia. Námet je v poriadku, je to zaujímavejšie ako konkurenčná Dr.Ema u kolegovcov ojoJOJ. Hudba je super, hlavne tie klavírne časti od Judit, dodávajú seriálu ten správny šmrnc. Po štyroch videných častiach hodnotím veľmi kladne, zaujímavý televízny počin.(10.11.2014)