Viete čo? Som milo a pozitívne prekvapená. Judit a Alexander hrajú veľmi dobre svoje postavy, a seriálu na kvalite pridáva aj český šarm Jána Révaia. Námet je v poriadku, je to zaujímavejšie ako konkurenčná Dr.Ema u kolegovcov ojoJOJ. Hudba je super, hlavne tie klavírne časti od Judit, dodávajú seriálu ten správny šmrnc. Po štyroch videných častiach hodnotím veľmi kladne, zaujímavý televízny počin.(10.11.2014)

• BratmMm

Opäť ďalší seriál zo sveta nemocnice. Prvý krát som sa dočkal seriálu, ktorý nešiel každý deň. Určite je lepšie ak daný seriál beží len raz do týždňa, nestáva sa z toho aspoň nezmyselný blud scenárov. Je to niečo na štýl Dr. Housa i keď skopírované, ale chválim. Dalo sa rozhodne nato pozerať skôr ako trebars na Búrlivé víno, Chlapi neplačú a podobné slovenské hlúposti. Takže koniec koncov určite tu už vidím náznak zlepšenia aj keď to nieje ešte ono.(23.4.2015)

• mira007

Řekněme v rámci vztahových a doktorkých a vztahových doktorských seriálů se jedná o nadprůměr. Vyloženě hlouposti nebo sázka na retardovaný humor tam není, je to sympaticky obsazeno - na J. Bárdos a Aničku Sakmárovou ( bulvárem nazývanou slovenskou Angelinou Joley ) se hezky kouká a hoši Bárta, Révai hrají dobře a záda jim jistí herecká jistota Kostolný a řada slovenských legend ( nej moje oblíbenkyně paní Kronerová), takže ikdyž je to takové klasicky televizně ploché a předvídatelné ( milostné trio skončí tak jak si člověk řekne v prvním díle) dám dvě silné hvězdy, protože stál za to už jen kvůli dílům E03, který byl regulerně zábavný a E07 který byl regulerně šokující - obzvláště životní role Maštalíra, jestli ho někdo vůbec poznal.(5.9.2018)

• sehe

Stačilo vidieť vďaka Postovej banky 15 minút najocakavenejsi seriál v tomto roku a viem,že je tam totálne všetko nezmyselne.Ktoze to radil a v tomto programe umiestnoval produkty?Kde vzali srdce?Významne pohľady pri operácii,matka tesne po tracheostomii úplne s úsmevom pri lozku dcéry po transplantácií srdca.Úplný trapas.Nahý Barta v sprche.Juuuj cele zleeee.(17.10.2014)

Prekvapivo čisto natočené,bez zbytočného pátosu.Operácie zvládnuté veľmi dobre/evidentne tam bola odborná pomoc/.K iným seriálom by som to neprirovnával,keďže ide o 10 uzavretých častí. Ešte ku komentáru od sehe:Srdce vzali od obete havárie/2x sa to spomínalo/,môjmu kamarátovi robili tracheostomiu a po hodine sa usmieval,asi treba navrhnúť Bartovi,aby sa sprchoval v teplákoch.Mimochodom,v tej sprche sa opakovala scéna za začiatku,ale v opačnom garde,čiže zámer.Ťažko pochopiteľné?(24.10.2014)