• sehe

Stačilo vidieť vďaka Postovej banky 15 minút najocakavenejsi seriál v tomto roku a viem,že je tam totálne všetko nezmyselne.Ktoze to radil a v tomto programe umiestnoval produkty?Kde vzali srdce?Významne pohľady pri operácii,matka tesne po tracheostomii úplne s úsmevom pri lozku dcéry po transplantácií srdca.Úplný trapas.Nahý Barta v sprche.Juuuj cele zleeee.(17.10.2014)

Myslím, že si to zaslúži lepšie hodnotenie (feb 2015 - 36%). Som veľmi rád, že vznikajú aj normálne seriály s konečným počtom častí a dej s postavami sa môžu vyvíjať a plynúť odniekiaľ niekam. Nie ako v nekonečných seriáloch kde sa nevie koľko to bude mať častí a o čo tam teda pôjde. Potešili ma legendy - Romančík, Kronerová, Javorková..., mladí - Bárta, Bárdoška, Kostelný, Šalacha..., alebo v jednej časti zvodná Maštalírka, naopak na nervy mi liezol Révai.(13.2.2015)

Viete čo? Som milo a pozitívne prekvapená. Judit a Alexander hrajú veľmi dobre svoje postavy, a seriálu na kvalite pridáva aj český šarm Jána Révaia. Námet je v poriadku, je to zaujímavejšie ako konkurenčná Dr.Ema u kolegovcov ojoJOJ. Hudba je super, hlavne tie klavírne časti od Judit, dodávajú seriálu ten správny šmrnc. Po štyroch videných častiach hodnotím veľmi kladne, zaujímavý televízny počin.(10.11.2014)

Prekvapivo čisto natočené,bez zbytočného pátosu.Operácie zvládnuté veľmi dobre/evidentne tam bola odborná pomoc/.K iným seriálom by som to neprirovnával,keďže ide o 10 uzavretých častí. Ešte ku komentáru od sehe:Srdce vzali od obete havárie/2x sa to spomínalo/,môjmu kamarátovi robili tracheostomiu a po hodine sa usmieval,asi treba navrhnúť Bartovi,aby sa sprchoval v teplákoch.Mimochodom,v tej sprche sa opakovala scéna za začiatku,ale v opačnom garde,čiže zámer.Ťažko pochopiteľné?(24.10.2014)

Bolo to vyborne a je mi velmi luto, ze opat dalsi kvalitny serial mizne z nasich obrazoviek, lebo to nie je primitivne burlive vino alebo podobna sraxka. Judit Bardos je moja slovenska hviezda uz od cias Domu, kde predviedla neskutocny vykon a Barta konecne zdatne sekunduje, nakolko ho nemam az tak rada. Skoda slovensky narod skoda, ze sa najradsej krmis primitivnymi serialmi a pohrdas naozaj potencialom.(22.12.2014)