Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí takzvaní „raplové", lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará o hlavně to, aby jim šance na přežití nastavila v jejich neprospěch. Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání? (CinemArt)

Lukkyn

Typická dvojka, která rozplétá co a proč se děje, je velkolepější a nabušená spoustou akce!!!Otázka je jestli si některé scény nepůjčuje z jiných podobných sériíí s mladými lidmi , ale tyhle témata se tomu asi nevyhnou. Každopádně jsem se bavil stejně dobře jako u jedničky , takže nemám co řešit. ()

mansonn

Ja toto mozem a som rad ze sa nadomnou zlutovali a bude i zaverecny diel , ktory nerozdelia na 2 casti, este ze cinanci potiahli prijmy :-) Mne sa lubi napad i prevedenie, ked par nedomyslenych veci vynecham je to celkom dobra seria ()

injoy

Mezi těma sra*kama, co se teď točí, je tohle doslova zázrak. S filmem to jde do kelu a tak buďme rádi za prosťoučký film s pořádným rozpočtem. ()

Mato_Mi

Pre mňa bol zaujímavý nápad s labyrintom, ale postupne sme sa dostali k zombikom a hádam v ďalšej časti uvidíme možno aj nejakých mimozemšťanov... Kuknut sa to dá, mne sa to podarilo dopozerat až na 3x. :-) ()

Vercis19

Jedno z nejhorších zpracování podle knihy, jaké jsem kdy viděla. Z původní knihy si vzali asi jen 10% obsahu a to je možná ještě nadceňuji. Můžu jen posměšně tleskat produkci za "fantazii", kterou použili při hanobení dobré knihy. Film by měli přejmenovat, protože název Labyrint si nezaslouží, akorát dělá špatné jméno knize. ()

Yamatosan odpad!

Možná jsem zbytečně přísnej, ale doboha, oproti jedničce, které jsem dal odpad, je to JEŠTĚ HORŠÍ! Mišmaš stokrát převařených cliché v stokrát viděných kulisách... ()

Luciaaas2

Po velkém zklamání z jedničky, velké překvapení. Film jsem teprve viděl včera, dlouho jsem se odhodlával a nakonec sem film zkouknul a musím uznat, že se dvojka náramně povedla. Děj rychle utíká, pořád se něco děje a hororový nádech je skvělý :-) ()

Beaka9

I děj druhého dílu je často nelogický, postavy jsou přitroublé, ale hlavní jsou chodci, mrtváci, žrouti nebo prostě jen zombíci, jak chcete. A proto za mě ano. Opět 4 hvězdy. Těším se na další epizodu. ()

SEVILIA

Druhé pokračovanie labyrintu mi veľmi pripomenulo hru Last of us, ktorá je jedna z najlepších hier o zombie akú som hrala na PS4, preto hodnotím štyrmi hviezdičkami. Výborná grafika zchátraných mrakodrapov a apokalyptického sveta, zombie perfektne urobení, hlave v scéne v starej kanalizácii, kde sú ,,klikeři,, zombie porastený hubami a machom do steny (zas hra LoU). Dvojka rozhodne lepší na efekty, no dejovo slabší oproti jedničke. Rozhodne sa teším už na ďalší diel. ()

KapitanKuraz

Za mna prekvapenie roka (ano ano, kukal som to len nedavno, cakal som hovno a hovno, bolo to super), som cumel ako puk a to som uz stary prd, nie pubertak. No este som nemal tu cest sledovat jednotku, tak zajtra sa ukaze. PS. kedze tam nehraje Rosa ktoru fakt zerem, tak neviem, neviem. ()

njuska

Utahané, některé dialogy jsou až směšně patetické, občas mi ta superkorektní parta kluků připomíná BH 90210... Za mě velké zklamání. ()

Chlo0opek

"Režisér Wes Ball uvedl, že pokud bude rozhodnutí na něm, nehodlá následovat trend rozdělování závěrečných dílů na dvě části, jak tomu bylo např. u Harryho Pottera nebo Stmívání, a chtěl by udržet trojdílnost filmové série." Škoda, že jsem neviděl před samotným zhlédnutím, že se jedná o díl 2. ze 3. a ne na 2 poloviny rozdělený 2. díl... ...teda vlastně ... on je v tom vůbec nějaký rozdíl??? Zkrátka jsem se díval na film, který začal od prostředku (neviděl jsem 1. díl), což by ale zas až tak nevadilo, protože se na příběh dalo docela v pohodě navázat, ale pak jsem po 2 hodinách byl odměněn "grandiózním" závěrem/nezávěrem!:( Nemám rád otevřené konce stvořené k vytvoření dalšího dílu, ale tohle?! Závěr bez ŽÁDNÉHO závěru? No to už je fakt vyvedo ad absurdum. Takhle jsem vlastně sledoval takovou 2hodinovou upoutávku na závěrečný díl...fakt paráda:( Za grafické ztvárnění dávám aspoň tu lepší 1*, ale jestli se budu dívat i na poslední díl, to v současnosti nemůžu soudit, momentálně bych spíše řekl, že ne. ()

AmunRa

Resident Evil pro náctileté. Děj se opakuje stále ve stejných smyčkách: Padnu do pasti - prchám - padnu do pasti - prchám atd. Ve filmu v podstatě není jediný originální prvek, jen Umbrella Corporation se přejmenovala a prchá se většinou před lidmi a ne zombíky. Žádná zajímavá postava, jen uniformní kluci na útěku (a jedna holka), post-apo postavičky jako z Mad Maxe a superpadouši z korporace. Akutně chybí nějaký tahoun filmu, na což hlavní hrdina zjevně nemá charisma ani herecké schopnosti. Dvě hvězdičky za nepřetržitou akci, ale i ta po chvíli unavuje. Zlatý Resident Evil nebo World War Z. ()

HBJ

První Labyrint jsem neviděl a toto "dílo" utnul asi v půlce.Stejná hovadina, jako všechny ty Twilight, Hunger Games, Divergence a jiné stupidní a nudné série pro současnou mládež bez nápadu a špetky charizmatu postav..Že by obraz doby.? ()

Dosty85

Krasne efekty, uzasne... ...uzasne... ne, ty efekty to je vsechno, co v tomto filmu za neco stalo. Dej je ze zacatku (prvnich 15 minut) zajimavy, pak uz je to jen sada nahodnych scen, kde parta mladych lidi porad nekam nahodne zdrha a potkava zobmie, ktere ve filmu nedavaji zadny smysl. Jo a konec filmu? Tak to je fakt pecka ;) 1, 5* ()

slovan.mma

O trochu mensia sracka ako teleshopping. Ale iba jemne.Strasna stupidita s imbecilnym scenarom a chabymi vykonmi podporena slusnymi efektami. ()

Cameron a Rodriguez našli Alitu

Cameron a Rodriguez našli Alitu

30.05.2016

James Cameron chtěl mnoho let natočit dvě velké sci-fi - Avatara a Alita: Battle Angel. Modrásky už stihnul, jeho výlet na Pandoru ale měl takový úspěch, že se záhy vrhnul na čtyři pokračování a… (více)