Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí takzvaní „raplové", lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará o hlavně to, aby jim šance na přežití nastavila v jejich neprospěch. Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání? (CinemArt)

reccal

Zmatenost, rozpolcenost, trochu nuda a pro mě bohužel opět docela mimo knižní předlohu. Totálně zvrtaná super knížka. ()

jerry737

Nějak jsem chtěl odejít z kina asi 50x se dozvíme že se už zase musí od někud někam dostat. Ok utíkají ale myslím že koukat na to dvě hodiny je moc, vzhledem k ději se za ty dvě hodiny nic moc nestane ()

raru

Dokonale zvládnutá režisérska práca,cenená o to viac,že režisér je vlastne ucho.Druhá vec je scenár,ktorý je prekombinovaný a pri troche nadsázky aj nezmyselný,ale budiž.Réžo dostal do ruky karty a s tými musel hrať.Podľa môjho názoru to zahral tým najlepším možným spôsobom,pretože akcia bola jednoducho perfektná a nemohol som sa ubrániť porovnávaniu s Maxom,ktorý je síce iná liga,ale aj tak mu bol dôstojným súperom.A ešte dodám,že ľakačka v strede filmu ma dostala asi najviac zo všetkých hororov aké som kedy videl.Teším sa,fakt strašne,kedy dostane Wes šancu s dobrým scenárom a rozpočtom. ()

bigmatko

rovnako ako aj prvy diel tak aj tento by mohol byt pokojne samostatnym filmom ale kedze by to malo nadvazovat a este mat aj pokracovanie tak museli do toho vsunut zopar nejasnych odpovedi a nezodpovedanych otazok. pre divaka ktory necital knizne predlohy je pribeh dost zmätocny, nelogicky a neprehladny. samé o sebe je to ale celkom dobre postapo scifi dokonca v style zombie co som teda necakal. pribeh znicenia sveta a samotny zmysel labyrintu a postavenie SKAZY zostava nevysvetlene rovnako ako aj postavenie cudneho odboja PRAVA RUKA, ktoreho ciele su rovnako nejasne ako ciele SKAZY. Ak si odmyslite jednoduche dialogy a chybajucu logiku niektorych casti tak je to dobre scifi, akcne a napinave, ktore je primarne urcene pre divakov od 12 do 20 rokov. ()

Antonymi

Hodně mě překvapilo, že Labyrint spadá do PG-13, protože některé scény jsou poměrně drastické (zejména zombíci v první polovině jsou hodně nepříjemná záležitost na koukání). Wes Ball odvedl úžasnou práci a vyřádil se do sytosti, i když ke konci už filmu začne lehce docházet dech. I tak je to ale pro jednou sci-fi pro mladé, které ve vás pro jednou neponechá pocit, že platíte za studiové zvratky. Labyrint se od ostatních filmů tohoto typu příběhově příliš neliší, ale díky hutné atmosféře a sympatickému castingu to člověku vlastně tolik nevadí. ()

f3nix

Po dobré jedničce, která se i relativně držela předlohy, je dvojka totálně rozsekaná. Kromě hlavní postavy další nedostávají moc prostoru a děj se lehce ztrácí. Ani po konci druhého dílu jsme se nedozvěděli, proč vlastně byli v tom Labyrintu. Otevřený konec jasně naznačuje třetí díl. Pokud bych nečetl knihu, tak bych dal o hvězdu více, takhle pouze 3. ()

Gluminator

O dost akčnější a zvratů plná dvojka. Čekal jsem menší rozjezd, dostal jsem z 0 na 100 za 3 vteřiny, tím myslím to, kde chyběla akce v jedničce, byla akce ve dvojce všude kde se dala. Napínavost a atmosféra se zde fakt povedla. Hudba tomu dodala šmrnc. Je hodně filmů, kde se dá předvídat co se asi stane, u tohohle filmu to moc nejde a proto se mi to líbí. Jsem zvědav na trojku. 80% ()

zipS

Oproti jednotke skvely posun.. atmosfera na kraajanie. Vyuzity aj potencial z hry Last of Us, parada. Mozno mierne predlzovany film, kde som uz cakal koniec a ten nie a nie prist.. ale spokojnost nadovsetko :) ()

petiiik3

Na tenhle film jsem se těšila hrozně dlouho. Četla jsem knížku a z té jsem byla naprosto nadšená. Nakonec to ovšem dopadlo tak jak jsem nechtěla, a to tak, že to bylo absolutně jiné než v knížce a já se celou dobu musela snažit vytěsnit z hlavy ten příběh z knihy. Prostě jsem se musela smířit s tím, že je to úplně o něčem jiném. Pokud ovšem toto opomenu a soustředím se pouze na film jako takový, jsem nadšená. Proto strhávám jednu hvězdičku za pro mě zkaženou představu ale jinak dávám čtyři... ()

Slida79

Po prvním díle, který docela nalákal, si kladu otázku: Proč ty rádoby hororové scény...zbytečnost, strach... nepropracovaný "svět" okleštěný od informací. Hlavní postavy jsou zahrané uvěřitelně, ale to filmu nestačí. Jednu * za herce... ()

Mr.Lordi

Výrazné zlepšení oproti jedničce. Spousta akce, motanic, vysvětlování dříve nakousnutých témat atd. Viděno v kině, musím říci, že jsem se nenudil ani chvilku. Konec opět useknutý šponovák. 80% ()

NeverEver

Tak tomu se rika promrhana prilezitost. Misto aby jsme se nechali vtahnout do dalsiho labyrintu plneho jeste vetsich a lepsich vychytavek nez v prvnim dile tak jsme byli svedky podprumerne parodie na Resident Evil 2. Nuda a kreativni (pod)prumernost cisela z kazdeho zaberu a dialogu. Asi filmovy prumysl vytvoril novou filmovou kategorii "nactilety thriler" potazmo "horurek pro nactilete" a je to pekne na prd:-(. PS Vzkaz pro castingove agenty: Vite, ze existuji take jini herci nez ti, kteri hraji v Game of Thrones?! ()

Monditrade

Dobré a párkrát by si člověk i káknul do trenek.....jen trochu zamrzí otevřený konec.....ale zážitek dobrý.....snad další díl bude stejně nebo i lepší......držíme palce ()

Jardys88

Když já tak nemám rád, jak pořád čekají než začnou utíkat a hledí jak na ně zombie běží a nic nedělají...jinak ok... ()

RoyBatty444

Do cela napínavé aj keď zvraty nie sú skoro žiadne a dej sa neposúva k ničomu výnimočné inému ako k zastavení zloduchov, o ktorých už je jasné že sú to oni. Zo všetkých drozdajok a divergencií je toto najakčnejší počin a trochu ma drží v napätí čo sa stane ďalej. Dobre spravený post-apo svet a dynamické boje a naháňačky sú výsadou tohto seriálu. ()

Cameron a Rodriguez našli Alitu

Cameron a Rodriguez našli Alitu

30.05.2016

James Cameron chtěl mnoho let natočit dvě velké sci-fi - Avatara a Alita: Battle Angel. Modrásky už stihnul, jeho výlet na Pandoru ale měl takový úspěch, že se záhy vrhnul na čtyři pokračování a… (více)