Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

SeBig

Hodně velké zklamání. Párkrát jsem se zasmál, ale spíš jen scénám s Rogenem, kterej ten film taky jedinej dělá vtipným. Ostatní herci Mackie je nemastný, neslaný a Gordona-Levitta prostě nemusím. Nic moc. ()

klerik

Dosť jednoduché. Ale má to fajn nápady a celkom dobre podané posolstvo (o niečo lepšie, resp. dospelejšie než pri SUSEDOCH NA ODSTREL). Ak však nemáte radí Setha Rogena, nemuseli by ste to zvládnuť, v tomto filme je jeho postava dosť otravná, resp. neustále zhulená... ()

Chrustyn

Další přisprostlá komedie s Rogenem, povzdychne si znalý divák. A povzdychne si správně. Ničím zajímavá vulgární komedie, která se odehrává na jedné velké, odvázané párty o vánocích. ()

heyda

Spousta známých tváří a komedie, která není ani vtipná, ani zajímavá, ani originální. Podobně jako Apokalypsa v Holywoodu je to ten typ filmu, který točí banda známých cvoků, aby se mohla na place ožrat, poblít, poplácat si s Jamesem Frankem, ochmatat pár pěkných holek a jít zas spát. 20% ()

MontyBrogan

Upozorňujem, že možno sa v komente vyskytne náznak spoileru, ako keď sa Santovi rozsype vrece už v lete. Na začiatku mi všetko včítane Rogenovej židovskej hviezdy a rapovania prišlo trápne, no postupne ma to začalo baviť viac a viac. Zmysel Francovej postavy som ja debil neprekukol v štádiu smskovania, tak ma rozosmial, aj napriek lascívnosti. A pointa postavy Michaela Shannona ma vyslovene potešila, keď už som nečakal prítomnosť žiadneho iného žánru než párty komédie. Celé to tour de bar na mňa pôsobilo dobrodružne a vypointovane. Multi-trip z darčekových drog rozosmial viacnásobne. A ešte aj Miley Cyrus mi bola konečne sympatická. Na Vianoce znovu, ak si spomeniem. ()

BMW12

Skvělá vánoční komedie. Trio Gordon-Levitt, Rogen a Mackie je výborné, je tam vidět ta chemie mezi nimi. Člověk se u toho celkem dost nasměje, je tam i pár tuctových scén, ale většina je suprová. Mělo to i skvěle vymyšlený příběh a ta romantika do toho se hodila. ()

Roman.Ticka

Solidně zhulená komedie. Nej scény - Jamesovo péro v cizím mobilu a půlnoční v kostele... Seth ! 😂 👏 Dej si RedBull 😜 ()

Thomick

U tohohle by se všichni, kdo Hangover považovali za něco víc než tuctovou komedii, okamžitě měli chytat za nosy. Podobně stavěný, a přitom uplně někde jinde. U třech na sobě nezávislých Rogenových výstupů jsem marně lapal po dechu. ()

eraserhead666

Nevím, jako komedie mi to moc nepřišlo. Zasmál jsem se snad jen jednou. Zajímavé je, že Seth Rogen tady hrál asi ze všech filmů, co jsem s ním viděl, nejvíce, ale jeho postava mě hrozně štvala. Pak se ale objevila Miley a všechny chmury se rozplynuly. Jen kvůli ní stojí za to ten film vidět. Kromě Miley mě na filmu ale zaujala ještě jedna věc, nejsou tu žádné prvoplánovité výstavní holky, jen úplně normální a obyčejné (a vůbec ne méně zajímavé či hezké). A to se mi hrozně líbilo. ()

Necrotongue odpad!

Mám rád "rogenovky",ale tentokrát jsem těžce narazil.Od komedie hlavně očekávám,že se zasměju,ale to by se povedlo asi jenom tehdy,kdybych se synchronizoval se Sethem Rogenem a cpal do sebe fet tak rychle jako on.Sice bych umřel,ale možná by mi smrt přišla vtipná.Ve střízlivém stavu na mě film působil spíše depresivně a nudně.Tři kamarádi vyrazí propařit Vánoce,hmm,ale to je vlastně celé.Nuda a smutek. ()

Morholt

Po výborném ztvárnění Wozniaka v Jobsovi se Rogen vrátil opět ke svým otylým, ožralým a vysmaženým tlustým kokotům a byl opět na pěst. Stejně jako Gordon-Levitt s Mackiem. Sám film je vlastně o ničem. Trojice loserů se poflakuje po večírcích, na kterých se chlastá, hulí a šňupe. Nic víc v tom nebylo. Jestli to mělo nějakou nosnou kostru, tak byla hodně dobře schovaná. Za pozornost tu stojí snad jedině Michael Shannon v roli dealera a to je sakra málo. 10% ()

ScarPoul

Nafetovaný Rogen je cool. Hlavne v kostole. Caplan je nádherná ( po celý čas). A Miley je bezchybná. "Hovor mi Hannah". Ale inak dosť nefunčkné. Moderná variácia na Grincha.. Vianočnú koledu a Santa má bráchu či akú inú pizdovinu, ktorá v zásade v spojení funguje asi tak dobre ako lyžovačka v teráriu. Vzťahy sú nemastné neslané. Mackie je najpríšernejší sidekick ever. A ostatní mali za sebou lepšie kúsky. Poteší úloha Michaela Shannona a Jamesa Franca, ale inak som sa zasmial naozaj len dva razy.. škoda. Celkom som sa na to tešil. ()

Lacike odpad!

Rogen a spol. su nevyzpytatelni. Obcas mi ich styl sadne a skvele sa bavim a inokedy sa neskutocne nudim. Tentoraz som sa nudil natolko, ze som to v polovici vypol. Nudna hovadina. ()

Dale

Tento druh huličsko-fekálneho humoru nie je moja šálka kávy. Takmer všetky tie rádoby vtipné, ale v skutočnosti trápne momenty má na svedomí Seth Rogen, bez neho a jeho postavy by to ešte bolo celkom fajn. Pomaly ale isto sa u mňa dostáva na úroveň Adama Sandlera a keď bude takto pokračovať, môže spadnúť až k Robovi Schneiderovi, pritom ešte pred nejakými 10 rokmi bol celkom znesiteľný. ()

JohnCZ

Příjemná a řádně přisprostlá vánoční pohodovka s věčně vypáleným Sethem Rogenem a jeho partou. Tempo je sice trochu nevyvážené a hluchých chvilek není málo, ale ty vyvažují některé naopak velmi vyvedené momenty a hlášky. Michael Shannon ve vedlejší roli jako Mr. Green neměl chybu. Nechybí ani trocha vánočního sentimentu a trochu mě mrzí, že jsem na tenhle film narazil v srpnu. Vánočnímu opáčku se ale tenhle kousek rozhodně nevyhne. ()

corpsy

Toto treba rozhodne sledovať v období Vianoc, ale musíte sa rozhodnúť, vzhľadom na to aké obecenstvo medzi vami je, či to bude dobrý nápad. Nevidel som BAD SANTU, ale toto je určite najnekorektnejšia vianočná zábava v tomto žánri. ()

PauloZ

Mám tyhle kluky rád, takže je to pro mě trošku zklamání. Pokud Vám bude stačit Seth Rogen a jeho sjetý stav napříč filmem, který mě jako jediný opravdu bavil nonstop, tak máte vyhráno. Naopak Levitt, ani Mackie nedokázali z postav vykřesat nic zásadnějšího. Pokud nepočítám Levittovo ultra trapné vyznání na párty a Mackieho sexík na hajzlu. Nenudil jsem se díky Sethovi, ale je to velmi průměrná záležitost, což vzhledem k bandě, co za tím stojí, zamrzí. ()

maddy

Zhulená komédia pri ktorej písaní s najväčšou pravdepodobnosťou hulil jej scenárista, pretože to je mišmaš skutočne všetkého. Od hrubozrnnej komédie, cez číru romantiku, drámu o dospievaní, až po takmer celorodinný film so záverečným posolstvom. A funguje to jedine ako taký „buddy movie“ vďaka sympatického ústrednému triu (Gordon-Levitt, Mackie, Rogen), inak to je bohužiaľ ako komédia trestuhodne nevtipné a ako romanca silne nefunkčné. Vtipná scéna je po celú stopáž jedna, možno dve (kostol) a po väčšinu času sa skôr zdá, že si to Seth Rogen s kamošmi síce počas natáčania evidentne užívali, ale natočili si ho hlavne preto, aby sa bavili oni. Či sa baví aj divák tu už bolo všetkým jedno. A tak namiesto akokoľvek nápaditých humorných scén to je zase raz celé o zvracaní, padaní, hulení, blúznení a prvoplánových cameo úlohách, ktoré občas fungujú (Shannon), inokedy sú úplne zbytočné (Franco) a niekedy až okato nevyužité (Miley Cyrus: „Volaj ma Hannah!“). To tu skutočne nikoho nič iné nenapadlo? Night After si z toho nebudem pamätať ani jednu jedinú scénu a to nie je pre komédiu práve najlepšie vizitka. S Jonathanom Levinom to ide strmhlav dole vodou. Najprv prekvapil nadpriemerným 50/50, potom neurazil, ale ani nenadchol priemerným Warm Bodies a teraz sklamal podpriemerným Night Before. Až sa bojím čo z neho vylezie nabudúce, pokiaľ bude v tomto klesajúcom trende pokračovať. CELKOVO: 2* (4/10) ()

kaylin

Seth Rogen a jeho kámoši si natočili další film, který je hlavně proto, aby se bavili oni. Ale sem tam se jim daří, aby pobavili i diváka. Díky jejich obhroublému humoru, který tentokrát nejde až tak daleko, i když epizoda s Jamesem je skvělá, se jim daří udržet vaši pozornost. A mě osobně naprosto dostala žádost o ruku. Ano, jsem z těch, co jim Miley nevadí. ()

slunicko2

Přehršel žánrových klišé o vánocích a hulení po americku. 1) Film jsem si vybral kvůli přitažlivému 34letému Josephu Gordon-Levittovi. A fakt on je jediný důvod, proč se na film kouknout. 2) Jak píší někteří komentátoři - není to zábava pro každého. Pro mě určitě ne. ()