Bobby (Jesse Eisenberg) pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem (Corey Stoll), který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý problém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. Odlétá do Hollywoodu, kde začne pracovat jako poslíček pro strýčka Phila (Steve Carell), který je mocným agentem filmových hvězd. Vstupuje do světa opojných večírků, plných celebrit, modelek, playboyů, producentů a politiků. Na první pohled se však zamiluje do strýcovy půvabné asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Problém je, že Vonnie má vážný vztah, takže se Ben musí spokojit s pouhým kamarádstvím. Ale nic netrvá věčně, Vonnie se s přítelem rozejde a velmi rychle opětuje Benovy city. Jeho nabídku k sňatku však odmítá. Zlomený Bobby se vrací do New Yorku, kde začne pracovat s bratrem Benem, který si otevřel noční klub. Z Bobbyho se stává velmi schopný impresário a z klubu Les Tropiques jeden z nejvyhledávanějších ve městě. Přestože Bobby stále miluje Vonnie, sblíží se s Veronikou (Blake Lively), okouzlující dámou z vyšší společnosti. Svatba. Veroničino těhotenství. Benův život se zdá šťastný. Ale jen do toho večera, kdy do dveří Les Tropiques vstoupí Vonnie... (Bioscop)

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Pohodovější milostný trojúhelník jsem ještě neviděl, škoda konce do nikam, které sráží hodnocení. Dokonale zachycené "mafiánské období" 30.let, se skvělým obsazením! ()

pestak

Film Woodyho Allena je výpravný s krásnými kostýmy. Výborný Eisenberg a Carell. Kristen Stewart trochu slabší. Zajímavé zápletky ale konec filmu nic nevysvětlil, možná to byl záměr. ()

mac000

Film má své plusy a mínusy. Plusy: skvěle Woodyho dialogy, ironické komentáře a postřehy, Jesse Eisenberg se svojí empatií nehraje Bobbyho, on JE Bobby. Mínusy: film postrádá gradaci děje, plyne odnikud nikam, zachycuje dramatické i humorné okamžiky v životě svých hrdinů a potom (chtělo by se říci najednou) končí. Ale resumé pro všechny fanoušky W. Allena: Mistr je stále ve formě a nemá nouzi o dobré nápady. ()

Moiseiwitsch

Herecké výkony jsou velice dobré, Allenovský inteligentní humor je stále přítomen, hudba je super, ale film jako celek nepřesahuje ani omylem kvalitou předchozí Woodyho produkci (Annie Hall, Manhattan atp.). ()

olmikee

Melodrama o lásce a nevyzpytatelnosti života s velice příjemnou atmosférou zasazené do zlatých časů hollywoodu. V podstatě by se dal říct že to je film o ničem, ale krásně se na něj kouká. A to se cení! ()

boombang

Sluncem a barvami rozzářený typický Allen s perfektním Eisenbergem, roztomilými Posey a Lively a celkem rušivou Stewart. Skvělá pohodovka + plus několik zalití nepohodlných do betonu. ()

LukeSharp

Možná je to dobrej film a jenom nejsem schopen přijmout fakt, že kdyby se mnou žena takhle brutálně vyjebala, tak bych se na ní z fleku nevysral. Obzvláště kdybych mě doma čekal někdo jako Blake Lively!! Těžkej WTF... ()

huzgi

Dokonalý film. Woody Allen zraje jak víno, s každým filmem je hravější, podprahovější. Více je v mnoha vrstvách naskládána nápodoba nápodob. Je ohromným dobrodružstvím sledovat, jak Woody vede herce k hraní tak, jak by hrál postavy on, jaká byla poetika jeho raných filmů. Ale vše je posunutější. Dramaticky, herecky, scénáristicky, technicky. Pod povrchem zdánlivě banální nové "allenovky" je hluboká studna všech zdrojů a všech bývalých filmů. ()

PlysovyMacko

Jesse hra naivneho chlapca, co pride do Hollywoodu a zamiluje sa, to mu verim. Ale ked sa stane velkym sefom najdrahsieho klubu v meste, to ani nahodou a so svojim ksichtom by Blake nezbalil. Film je obycajny milostny trojuholnik. ()

iz67

Zarekl jsem se, ze nebudu na WA veci po r.2000 koukat. Zavazek jsem nedodrzel, a tak to mam. Blbost bez napadu a duvodu to sledovat. Zbytecna vec! ()

Roumen

Eisenbergovi jsem to "nesežral", jeho pohled každou scénu přesahuje a hercovo autentické vystupování ve filmech mi prostě do Allenovky nesedí. Woody asi navždycky bude jediným režisérem, který umí najít ten správný úhel kamery a pohled ústřední herečky tak, aby se do ní divák alespoň na dvě hoďky zamiloval. Scénář je poněkud plytký. ()

janarandova

Krásný příběh o tom, jak některé city prostě člověk nedokáže dostat z krevního oběhu. O tom, jak v životě každý máme osobu, pro kterou vždycky budeme mít slabost, nehledě na to, jak dlouho jsme ji neviděli, nebo na to, jak je od nás daleko. I přestože můžeme žít relativně šťastný, vlastní život, jehož součástí daná osoba již zdárně není, stačí jediná zmínka, jediné setkání a všechny city se zase vynoří na povrch. A v momentě, kdy je ta osoba tak překrásná, jako Kristen Stewart v Allenově filmu, je snad ještě těžší odolat. ()

Juuroo

Film o dvoch ľuďoch, ktorí mohli byť spolu, ale každý si našiel niekoho iného a potom im to bolo ľúto. Pár úsmevných momentov. Nič viac sa k tomu nedá napísať. Slabé 3* ()

sysyphus

Jesse Eisenberg a Kristen Stewart si spoločne letmo zasnívajú na pozadí Hollywoodu a New Yorku 30tych rokov, až kým ich neprebudí nekompromisná realita. Tento film sám o sebe nie je márnym dielkom, akurát sa v ňom miešajú v divotvornom pomere dve celkovo dosť nesúvisiace dejové línie (na jednej strane zamotaný príbeh lásky ústrednej dvojice a na strane druhej patálie brata Bena s jeho gangsterskými záležitosťami), ktoré na konci síce pekne spoločne vyvrcholia, ale okrem vzťahov v rámci jednej rodiny ich prakticky nič iné nedrží pokope. Napriek tomu si však film po väčšinu svojej stopáže udržiava pozerateľné tempo svojou príjemnou dobovou atmosférou a jazzovým hudobným podfarbením. Pohodová nostalgická záležitosť s filozofickým nádychom. An unexamined life is not worth living. ()

yatan

Woody si v poslednych troch rokoch vybera tie najmenej atraktivne zeny, ake v hollywoode poznam, a nemyslim si ze mam zly taste na zeny. Emma Stone vie aspon hrat, ale Kristen Stewert (zmoknuty psi cumacik) somnou absolutne nic nerobi skor ma podobne ako Stone irituje. A vlastne ma celu dobu iritoval aj Jesse. Blake Lively a Jesse Eisenberg? Podla mna to je zly vtip. Blake sa musela fakt premahat aby som jej uveril, ze ju realne okuzluje "Bobbyho" "sarm". Pribeh nedotiahnuty a jemne odflaknuty, ale milsi ako minulorocny Irrational man. 5/10 ()

IZFNP

Suchý Allen skrytý za zlatavým pozlátkom Hollywoodu. Staromódne prvky v súlade s režisérovým odhodlaním nechať svoj film len tak plynúť dokázali, že ma to vcelku bavilo, ale u konca som sa cítila filmovo prázdna. Množstvo milých vecí tu súperilo s absolútnym popustením uzdy remesla, ktoré v prípade Café Society nesmerovalo odnikiaľ nikam. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest