Bobby (Jesse Eisenberg) pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem (Corey Stoll), který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý problém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. Odlétá do Hollywoodu, kde začne pracovat jako poslíček pro strýčka Phila (Steve Carell), který je mocným agentem filmových hvězd. Vstupuje do světa opojných večírků, plných celebrit, modelek, playboyů, producentů a politiků. Na první pohled se však zamiluje do strýcovy půvabné asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Problém je, že Vonnie má vážný vztah, takže se Ben musí spokojit s pouhým kamarádstvím. Ale nic netrvá věčně, Vonnie se s přítelem rozejde a velmi rychle opětuje Benovy city. Jeho nabídku k sňatku však odmítá. Zlomený Bobby se vrací do New Yorku, kde začne pracovat s bratrem Benem, který si otevřel noční klub. Z Bobbyho se stává velmi schopný impresário a z klubu Les Tropiques jeden z nejvyhledávanějších ve městě. Přestože Bobby stále miluje Vonnie, sblíží se s Veronikou (Blake Lively), okouzlující dámou z vyšší společnosti. Svatba. Veroničino těhotenství. Benův život se zdá šťastný. Ale jen do toho večera, kdy do dveří Les Tropiques vstoupí Vonnie... (Bioscop)

lemonova

V poslednej dobe mi filmy Woodyho Allena prídu akési zbytočné... dobre sa na ne pozerá, ale okrem pár duchaplných postrehov (ktoré sa v tomto prípade dali spočítať na prstoch jednej ruky) v nich nie je nič. Až na to, že to "nič" je neskutočne pekne urobené a naservírované.. ()

Rockerman

K tomuto filmu nebudu objektivní, neboť se mě lehce dotkl osobně. Ne, že bych prožil něco podobného, jako Bobby, ale lehký závan tam byl. Jde o jedno rozhodnutí, ale to rozhodnutí vám pak určí směr celého života. Vonnie dala přednost jistotě s Phillem, před láskou k mladému muži, který měl velké plány, ale ty nemusely vyjít. Jejich cesty se rozešly, ale na některé city nelze zapomenout, ty zůstávají navždy, byť oba dva měli šťastný život. Opravdu? Typický Woody Allen. Rozhodně to není jeho nejsilnější film a důvod mého hodnocení jsem popsal výše. Ještě jedno plus mě napadá. Snad poprvé se mi Kristen Stewart líbila, tedy jako žena! ()

GOREGASM

Woody natočil možná desítky lepších filmů než Café Society, ale mě pořád baví jeho uchopení lidské reality plné zamilovaného mládí podbarvené podmanivou a již doslova "allenovskou" retro stylizací, během níž vám ty jazzové klasiky proplouvají sluchovody s nepozorovatelnou jistotou. Tedy pokud Woodyho už alespoň trochu znáte a máte ho rádi. Pak je vám jedno, že je to už po sté (no dobře tolik toho ještě nenatočil, ale ten pocit tam je) variace na "to samé", ale když ono mě to tak chutná a stačí k tomu jen obměnit ingredience, recept zůstává stejný :-). 80% ()

BOURQUE

Prvá polovica filmu nesie na sebe znaky, podľa ktorého poznáme, že sa jedná o film od W. Allena. Druhá polovica však stráca dych. V tej prvej polovici veľmi príjemne prekvapila K. Stewart. A povedzme na rovinu: samotný záver by mohol byť lepší. V budúcnosti prosím viac priestoru pre prekrásnu B. Lively! Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Gaia.M

Tak tohle bylo dojemné! Snad poprvé v životě se mi v něčem opravdu moc líbila Kristen Stewart. Poprvé v životě mi nevadilo, že má pouze jeden výraz a neumí zavřít pusu. Sem se opravdu velmi hodila. Jesse je prostě skvělý herec, ten se mi zde líbil, stejně tak strýček Steve. Opravdu skvělé postavy, dobře napsané. Děj skvělý, propracovaný. Akorát maličko tupá Blake mi tady vadila, mám radši když hraje silné a chytré ženy, tady byla šíleně přitroublá a bylo mi jí líto. Na tento film jsem se opravdu těšila a vůbec mě nezklamal. A jsem moc ráda, že to bylo zasazené do starších let, kdyby to bylo z dnešní doby, asi by to nevypadalo tak dobře. Bylo to moc super. ()

Faila

Na tomhle filmu mě asi nejvíce bavilo sledovat Kristen Stewart, která se mi s každým filmem líbí víc a víc - především pak její hraní, kterého jsem si kdysi myslela že není schopna. Příběh mě moc nezaujal a ani mě nebavil, filmů o (ne)naplněné lásce a jejích složitostech bylo natočeno hodně a většina z nich se mi líbila o dost více. Jméno režiséra jsem se dozvěděla až po konci filmu, těžko říct, jestli bych ho sledovala s jiným nastavením. Ale zpětně mi na tomhle filmu nic moc allenovského nepřišlo, což mě dost mrzí, protože právě to něco, co on ve svých filmech má, mi tady chybělo. ()

Mara97

Oproti jiným jeho filmům z poslední doby podstatně zábavnější Allen, nicméně už je hodně vidět, jak se autor vykrádá ze své předchozí tvorby. Jasně, shrbený hlavní hrdina jako Allen je již tradicí, ale příběh mi dost silně připomíná Match Point. Jsem rád alespoň za ten konec, že to nebylo tak prvoplánové, očekávané a laciné. ()

chrispe

Říkám si, jak bych se na vztah Bobbyho a Vonnie dívala jako bezdětná a svobodná. Viděla bych tam romantickou lásku? Přiznám se, že jako vdává a dětná ;) se mi od chvíle, kdy Vonnie vešla do klubu otvírala kudla v kapse a viděla jsem jen obrovskou sobeckost a touhu po tom, co nemůžu mít. Takže s emocemi mi ten film zacvičil pěkně. Já nepopírám, že Woody Allen umí (třeba rozhovor o náboženství a smrti starých rodičů), ale v jeho filmech mi zkrátka vždycky "něco" chybí. Btw: Jesse Eisenberg byl skvělý, Kristen Stewart mi vůbec neseděla. ()

Saintcrux

Typická Woody Allenovka. Vtipné, milé, tragikomické a romantické. Nechápem prečo hlavnú femme fatale hrá Kristen Stewart , ktorá je v reále lezbička. Kvôli tomu ťažko človek verí príbehu. ()

Evny

Film má prostě své krásné Woodyovské kouzlo. Skvělá atmosféra, bezvadný scénář a milé charaktery. ()

neo93

Úsměvná romantická hříčka od Woodyho Allena ve stylu 30. let. Je krásně vidět, jak moc, má autor rád zrovna toto období a také, jak miluje svůj oblíbený New York. Každičkou minutu snímku můžeme pozorovat tyto dva aspekty. Zdůraznil všechny přednosti v celé výpravě, kostýmech, hudbě, atmosféře i vlastně všech těch různorodých postavách. Od počátku příběhu sledujeme mladého ostýchavého mladíka Bobbyho, který se na popud rodičů, především matky, vydává z rodného New Yorku do slavného hvězdami oplývaného Hollywoodu. Zde se má sejít se svým strýcem Philem, jenž tu pracuje jako filmový agent. Ten, mu přiděluje práci poslíčka a současně se také seznamuje s pohlednou "sekretářkou" Vonnie do které se záhy zamiluje. Celý tento příběh i film se nese v poklidném a pomalém tempu s méně či více humornými scénami a zaleží jen na Vás, zde se necháte unášet na vlnách kabaretní a jazzové hudby tohoto fikčního světa. Mě si tento film nakonec získal, i když to nebylo hned. Bylo to nejen zásluhou precizní atmosféry, ale také roztodivných postav snímku. Ať už to byl již tolikrát zmiňovaný Bobby, strýc Phil a Vonnie tak i například zajímavý rodiče Billiho, jeho starostlivá setra či jeho rázný bratr. A ikdyž druhá polovina filmu od přesunutí děje do New Yorku příliš nepřináší nějaké zábavné a určující momenty, stále se jedná, o allenovsky dobrou romantickou komedii. ()

BDMarty007

Nejslabší film od Woodyho Allena, který jsem viděl. Film bohužel postrádá jakýkoliv kreativní nápad, nějakou allenovsky originální zápletku nebo zvrat. Tradiční vtipkování na téma židovské víry, krásné kostýmy, herečky a hudba to neutáhnou a ke konci to je nuda k nepřežití s marným čekáním na bod zvratu. ()

bearmeedek

Každého Woody(ho) Allen(a) tak nějak "musím" vidět. Po některých posledních zkušenostech se tento vydařil, protože sice nenadchnul, ale ani nebyl špatný. Pěkné retro na pozadí filmového Hollywoodu. Děj nepřinesl žádnou originální zápletku a ani k ničemu závažnému nedospěl a nevygradoval. Pro milovníky happy endu dobře, žádná tragédie se na konci nekonala. Film si ve svém kouzelném prostředí pěkně plyne a dobře (odpočinkově) se na něj dívá. ()

Jolee

Film, co si hraje na film - nuda, plochost a nesympatický postavy. Smutný, že se do něčeho tak zbytečnýho vkládaj miliony dolarů. ()

mira.l

Woody, Woody... co to zase bylo?? Hodina a půl blbých prázdných keců. Nebavilo mě to prakticky od začátku. Naprosto zbytečný film, který plyne odnikud nikam a pak ... prostě skončí. Jedna * za Blake a Kristen. ()

RAFT

Woody Allen a každý rok nový film ,no co dodat .Film nic moc ,Kristen Stewart je špatná herečka až to do očí bije.Woody příště lepší film. 58% ()

DaveSmith

Ta atmosféra vás prostě dostane. Kostýmy, výprava, dobová hudba. To všechno nemá chybu. Na druhou stranu jde o velice povrchní a vcelku nudnej film. Na zápletku a příběh (jestli se tomu dá tak říkat) zapomenete dřív než na to, co jste měli ten den k snídani. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest