Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hana s Klárou (Eliška Křenková) se stávají terčem vtipálka, který je pomocí textových zpráv informuje o údajném místě pobytu Michaely. Zatímco se Lukáš věnuje pokročilé chemii, Hana odjíždí do výchovného ústavu, aby se pokusila získat od Filipa jakékoli použitelné informace, které by mohly vést k nalezení její dcery. Rajner informuje Hanu o tom, že policie našla zatím jedinou stopu po Michaele v povrchovém dole Turkowo, mezitím ztrácí Lukáš pomalu ale jistě pevnou půdu pod nohama. V hostinci Vašíčkových dochází k incidentu mezi Jitkou (Eva Holubová) a chovanci z ústavu, kteří u ní pracují, vše ukončí příchod Lukáše, jenž si půjčuje od matky potřebnou hotovost, s níž vyrazí na nákup do polských lékáren. Aby se na zpáteční cestě vyhnul policejní uzávěře, oznámí, že disponuje informací o zmizelé dívce a do města přijíždí s policejní eskortou, přesto je nakonec nemile překvapen. (Necrotongue)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokiaľ ste si mysleli, že už do väčších zapadákovov ako v prvých dvoch epizódach nepáchneme, tak v tomto smere sa Pustina iba rozbieha... V Grand Hoteli, kde "varí" Lukáš, by ste noc stráviť nechceli. Jeho problémy, deadline-y a pletky s bráchou sú natoľko nosnou vedľajšou dejovou líniou, až chvíľami začnete zabúdať, že tu ide primánre o hľadanie mladej slečny. Ako všetko spolu súvisí, je zatiaľ vo hviezdach. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"No Luky, pochlub se. Čímpak jsi ji přihnojil? Enpékáčkem, abysme trochu vyrostli?" Šary vaří perníček, šmejdi z pasťáku dochucují jídlo v hospodě a policisté jsou tak tupí, že udělají doprovod dealerovi. Tak fajn, tohle se prostě nijak zvlášť nepovedlo a navíc nohy lákající na další epizodu byly opět o ničem. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zřejmě si HBO vyžádalo dodržení striktní genderové politiky, takže každá druhá postava v seriálu je buzerant. Největší podezření v mých očích se zmizením Míše vzbuzuje sexuální predátor Kája, a to nejen z toho důvodu, že Jarda Dušek je poslední osoba na planetě, kterou by kdokoli čekal v záporné roli, takže se tato varianta více než nabízí. Ani tento díl nepředstavoval v mých vysoce odborných očích nějaké velké terno, ale od předchozího dílu je přeci jen cítit zlepšení. Atmosféra nám trošičku zhoustla. Možná si tvůrci mohli odpustit scénku s dochucením polívčičky smetánkou cikánského knížete Honimíra. Zrovna se to tak sešlo, když jsem baštil tataráček. Lehce přestávám chápat, čím si tento seriál získal srdce tolika diváctva. Dle průměrného hodnocení ovšem další epizody slibují prudké zlepšení, takže se zkusím těšit. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Otěže po režiséru Ivanu Zachariášovi převzala ostřílená Alice Nellis. To, že lehce kopírujeme severské depresivní kousky, samozřejmě vnímáme. První dva díly si diváky omotávaly zajímavými dějovými uzlíky, tady nám poprvé trošku povolily a jednoduše mnohé scény neměly takový tah na bránu. Ale věřím, že jde jen o prostor k nadechnutí. Platí, že pečlivá příprava se vyplatila, dějově je to hodně silné a zajímavé, na tuzemské poměry nadprůměrné. Třetí díl se hodně věnuje chlapcům z pasťáku a neustále napnutému Janu Cinovi, který herecky mile překvapuje. Dávám tři (ač silné), abych od sebe (pro sebe) jednotlivé díly trochu odlišil. Prostě Zachariáš se mi zamlouval o krapet víc. ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Budu upřímný, ale mírný pokles je znát. Předchozí dva díly si diváka získali, teď to říct nemohu. Stále vidím nadprůměr, dobře se to sleduje, ale děj se trošku odklonil od podstaty věci. Možná je to účel a nakonec se tento díl ukáže jako důležitější, ale kromě jedné podstatnější věci se nic neodehrálo. Tentokrát budu s hodnocením mírnější a snad se to dalšími díly dostane na tu správnou vlnu. ()

Zajímavosti (2)

  • Dům, který prohledává starostka s manželem, se objevil také ve filmu T.M.A. (2009). (MIK0cz)
  • Natáčelo se na Kladně, zámku Valeč, v dole Komořany. (M.B)

Reklama

Reklama