Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hana s Klárou (Eliška Křenková) se stávají terčem vtipálka, který je pomocí textových zpráv informuje o údajném místě pobytu Michaely. Zatímco se Lukáš věnuje pokročilé chemii, Hana odjíždí do výchovného ústavu, aby se pokusila získat od Filipa jakékoli použitelné informace, které by mohly vést k nalezení její dcery. Rajner informuje Hanu o tom, že policie našla zatím jedinou stopu po Michaele v povrchovém dole Turkowo, mezitím ztrácí Lukáš pomalu ale jistě pevnou půdu pod nohama. V hostinci Vašíčkových dochází k incidentu mezi Jitkou (Eva Holubová) a chovanci z ústavu, kteří u ní pracují, vše ukončí příchod Lukáše, jenž si půjčuje od matky potřebnou hotovost, s níž vyrazí na nákup do polských lékáren. Aby se na zpáteční cestě vyhnul policejní uzávěře, oznámí, že disponuje informací o zmizelé dívce a do města přijíždí s policejní eskortou, přesto je nakonec nemile překvapen. (Necrotongue)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Otěže po režiséru Ivanu Zachariášovi převzala ostřílená Alice Nellis. To, že lehce kopírujeme severské depresivní kousky, samozřejmě vnímáme. První dva díly si diváky omotávaly zajímavými dějovými uzlíky, tady nám poprvé trošku povolily a jednoduše mnohé scény neměly takový tah na bránu. Ale věřím, že jde jen o prostor k nadechnutí. Platí, že pečlivá příprava se vyplatila, dějově je to hodně silné a zajímavé, na tuzemské poměry nadprůměrné. Třetí díl se hodně věnuje chlapcům z pasťáku a neustále napnutému Janu Cinovi, který herecky mile překvapuje. Dávám tři (ač silné), abych od sebe (pro sebe) jednotlivé díly trochu odlišil. Prostě Zachariáš se mi zamlouval o krapet víc. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"No Luky, pochlub se. Čímpak jsi ji přihnojil? Enpékáčkem, abysme trochu vyrostli?" Šary vaří perníček, šmejdi z pasťáku dochucují jídlo v hospodě a policisté jsou tak tupí, že udělají doprovod dealerovi. Tak fajn, tohle se prostě nijak zvlášť nepovedlo a navíc nohy lákající na další epizodu byly opět o ničem. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokiaľ ste si mysleli, že už do väčších zapadákovov ako v prvých dvoch epizódach nepáchneme, tak v tomto smere sa Pustina iba rozbieha... V Grand Hoteli, kde "varí" Lukáš, by ste noc stráviť nechceli. Jeho problémy, deadline-y a pletky s bráchou sú natoľko nosnou vedľajšou dejovou líniou, až chvíľami začnete zabúdať, že tu ide primánre o hľadanie mladej slečny. Ako všetko spolu súvisí, je zatiaľ vo hviezdach. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl trochu ztratil dech. Na úkor hlavní dějové linky se rozjíždějí ty vedlejší a je otázkou, jak moc jsou v příběhu důležité. Sociální drama převážilo nad krimi složkou. Stav naší mládeže je podán krajně pesimisticky. U tohoto dílu jsem měl čas i trochu se nudit a přemýšlet okolo, až jsem si vzpomněl na drama jednoho klasika, o Hamletovi...bez Hamleta. O Míše se hodně hovoří, ale nikdo ji zatím neviděl. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím, jestli už jsem zmiňovala, jak je to intro nádherný. Třeba záběry uhelných dolů a postav jsou krásný. A zdá se mi to, nebo se ty záběry každej díl mění? A jsem šílenec, když mám ráda Karla? Je to prasák, ale tak zajímavá postava, až jsem si ho oblíbila. Tady prostě nikdo není černobílej a to se mi hodně líbí! Taky nahlédneme do českých ghett, hmm, to je země zaslíbená, panečku! Zato o Lukášovo schopnosti dělat perník mám menší pochyby. Vážně si myslel, že to dealeři nepoznaji? Ale no tak, vždyť s tím dělají denno denně, určitě není první, kdo to na ně zkouší. Aspoň že suroviny nekupuje ve stejným obchodě. A fakt nesnáším Baloga, takovej debil, to snad není pravda! Detektiv vypadá jako klasickej drsnej sympaťák a scéna s polévkou je, tipuju, jedinej vtip v celý sérii. Hodnocení: ze scény v bytovce mě docela zamrazilo, hlavně když se na Prcka vykašlal i vlastní brácha/10 ()

Galerie (3)

Zajímavosti (3)

  • Bunkr v lese je řopík č. D-16/12/A-180 u obce Kryry na Karlovarsku. (sator)
  • Dům, který prohledává starostka s manželem, se objevil také ve filmu T.M.A. (2009). (MIK0cz)
  • Natáčelo se na Kladně, zámku Valeč, v dole Komořany. (M.B)

Reklama

Reklama