• venison
  ***

  S01E03 - Třetí díl ze série "Pustina" z hlediska napětí stagnuje.. Herecké výkony (především Zuzany Stivínové) se naštěstí drží stále na obdivuhodně vysoké úrovni.. Příběh se ovšem plazí jako líný had.. V každém díle se pravděpodobně herci rozhodnou vrhnout stín podezření na jednu z postav, které nám v prvním díle představili.. Tuhle myšlenku si pravděpodobně vypůjčili z počátečních sérií výtečného seriálu "The Killing".. Rozhodně neumírám touhou vidět další díl, ale zvědavost mi nedá :-)(11.11.2016)

 • castor
  ***

  Otěže po režiséru Ivanu Zachariášovi převzala ostřílená Alice Nellis. To, že lehce kopírujeme severské depresivní kousky, samozřejmě vnímáme. První dva díly si diváky omotávaly zajímavými dějovými uzlíky, tady nám poprvé trošku povolily a jednoduše mnohé scény neměly takový tah na bránu. Ale věřím, že jde jen o prostor k nadechnutí. Platí, že pečlivá příprava se vyplatila, dějově je to hodně silné a zajímavé, na tuzemské poměry nadprůměrné. Třetí díl se hodně věnuje chlapcům z pasťáku a neustále napnutému Janu Cinovi, který herecky mile překvapuje. Dávám tři (ač silné), abych od sebe (pro sebe) jednotlivé díly trochu odlišil. Prostě Zachariáš se mi zamlouval o krapet víc.(25.12.2016)

 • Pilda17
  ***

  Budu upřímný, ale mírný pokles je znát. Předchozí dva díly si diváka získali, teď to říct nemohu. Stále vidím nadprůměr, dobře se to sleduje, ale děj se trošku odklonil od podstaty věci. Možná je to účel a nakonec se tento díl ukáže jako důležitější, ale kromě jedné podstatnější věci se nic neodehrálo. Tentokrát budu s hodnocením mírnější a snad se to dalšími díly dostane na tu správnou vlnu.(3.1.2017)

 • rakovnik
  ****

  Tento díl trochu ztratil dech. Na úkor hlavní dějové linky se rozjíždějí ty vedlejší a je otázkou, jak moc jsou v příběhu důležité. Sociální drama převážilo nad krimi složkou. Stav naší mládeže je podán krajně pesimisticky. U tohoto dílu jsem měl čas i trochu se nudit a přemýšlet okolo, až jsem si vzpomněl na drama jednoho klasika, o Hamletovi...bez Hamleta. O Míše se hodně hovoří, ale nikdo ji zatím neviděl.(18.11.2016)

 • daetoxx
  *****

  Vlas v polívce? NPK v pervitinu? Míšiny klíče v těžařském dole? Tenhle díl je především o „něčem, co tam nepatří“. Není na škodu zůstat pozorný, protože cejtim, že se blíží nějakej zvrat. Jinak Češi zase vtipný a Zuzana Stivínová s Eliškou Křenkovou tvoří celkem bezkonkurenčně ústřední sexy duo, na které se velmi dobře kouká. PS: Nenašla.(1.3.2017)

 • - Dům, který prohledává starostka s manželem, se objevil také ve filmu T.M.A. (2009). (MIK0cz)

 • - Natáčelo se na Kladně, zámku Valeč, v dole Komořany. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace