The Disaster Artist: Úžasný propadák

• Česko Úžasný propadák (více)

Film Disaster Artist se točí kolem vzniku kultovního propadáku Pokoj v režii Tommyho Wiseaua ("Nejlepší propadák všech dob"). Režisér a herec James Franco (Zlatý glóbus(R) pro nejlepšího herce, 2018) v něm proměnil skutečný příběh ambiciózního hollywoodského outsidera Tommyho Wiseaua - umělce proslulého upřímným zápalem a diskutabilními metodami – v oslavu přátelství, uměleckého vyjádření a snů splněných navzdory nepřekonatelným překážkám. (Magic Box)

IceFraud

Film o nejhorším-nejlepším filmu! Nedělá si srandu z naprosté absurdity filmu The Room, ale je to příběh o přátelství. Hollywood u kázal, že film The Room miluje, a tento film to skvěle zachycuje. Doporučuji kouknout nejdříve na The Room, ale není to třeba. ()

d-nao

Ed Wood bola fantazia, ktoru som si uzival naplno. Porovnavam to preto, lebo sa tu asi niekto chybne snazil napodobnit spominany film. A aby som nezabudol, nie som Room fan a cely tento film tym padom ide mimo mna. PS: The Room bol, je a vzdy bude odpad!, takze vata okolo jeho vyroby je pre mna nezaujimava. Davam 2* za Jamesa so Sethom. ()

Parisienne09

Když se ambice a cílevědomost nepotkají s talentem. Něco ve stylu Božské Florence, ovšem z oblasti filmového umění. Jednomu se nechce věřit, že něco takového jako The Room (film, o jehož vzniku The Disaster Artist pojednává) vzniklo. Nicméně příběh je poutavý a myslím, že autoři se svého úkolu zhostili poctivě. ()

TOMASINI

Tipoval bych tento film na TOP 10 v nejvíce rozporuplných hodnocení filmů. Na jedné straně je film neuvěřitelně jiný, nepředvídatelný a zároveň životopisný. Potud je to vše OK. Ale samotné provedení trochu zklamalo. ()

barny120

Ten Tommy to je čudák. Na začiatku sa javí ako skvelý herec, no čím dlhšie pozerám tým viac je looser. No sebavedomý, a tie jeho rady dávajú zmysel. Príbeh je fajn, pohltil ma na tú hodinu a pol. Je to taká milá oddychovka, niekedy smutná, niekedy veselá. A či si pozriem The Room? Silne nad tým uvažujem. ()

Aguirre

Nebolo to zle, treba ale vidiet v originaly, nie s dabingom. James je talentovamy, na rozdiel do svojho brata, ktory predvadza topornu mimiku ala Tom Cruise. ()

Sejkorka

Začátek je příšernej, málem jsem to nedokoukal. Jak začnou natáčet, hodně se to zlepší, ale víc jak 2* nedám. Je pravdou, že člověk pozná zase něco z historie filmového umění, či spíše "umění". (Tommy Wiseau   je přirovnávám k legendárnímu Edu Woodovi). z herců znám jen duo Dave FrancoSeth Rogen  (Dave Franco je jeden z mých oblíbených Podfukářů). Jo, a trochu Alison Brie (Nadějná mladá žena). ()

melio

Pro mě jediný zajímavý na tomhle filmu bylo zjištění, že Dave Franco je horší herec než Greg Sestero. Jinak totálně zabitej potenciál.  4/10 ()

LEFTFLANK

No, na rozdiel od originálu, ktorému lietajú od mnohých 5 hviezd zjavne nezaslúžene, má pre mňa tento presne o 3 viac ako som dal Roomu a to je dosť. Môžme o Francovcoch hovoriť kde-čo aj o Rogenovi, no oproti pôvodcovi originálu zvládajú svoje remeslo tak ako treba. ()

Na Zlaté glóby vyrazí Spielberg i Nolan

Na Zlaté glóby vyrazí Spielberg i Nolan