Deadpool 2

• USA Deadpool 2 (více)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (Cinemart)

Flocke

Kdyby první půlhodina nebyla tak nudná tak dám 5*, ale bohužel. Jinak zbytek filmu byl pecka jak svině. Dlouho se mi nestalo že bych se smál nahlas u filmu... ()

DonBraso

Dvojka popravdě u mě o prsa korejský běžkyně prohrála s jedničkou.Viděl jsem rozšířenou verzi tak nevím jestli to bylo lepší či horší,ale někdy méně znamená více.Film hláškuje s neuvěřitelnou kadencí na vše a na všechny.Do toho díky většímu rozpočtu zapadá do klasického univerza,viděl jsem to stokrát.Nějak jednou viděné najednou ztrácí ten punc jedničky,kdy to přeci jen ladilo o malinko víc.Zde tu doopravdy Wade zemře milionkrát a znovu se rozjede v nějaký akční scéně,kdy prostě nahodí nějakou poznámku.Tohle celé zde jede půl na půl pořád,až to nezvykle začne nudit,kdy ke konci se opět rozjede do nějakého konce.Prostě zde smrdí stereotyp neskutečně.75% ()

eMeMko

Moc často se ve filmovém svět nestává, že by sequal dopadl lépe než první díl. Deadpool 2 to i přes kvality jedničky přesto dokázal. Ryan Reynholds si prostě jede svoje, naprosto nekorektně glosuje aktuální dění a události, a to vše opět na pozadí relativně jednoduchého příběhe, přebujelé akce a R-kových dialogů. Z čeho mi zůstává rozum stát, je hromada cameo rolí, které se do tohohle díla podařilo dostat. Jedna vteřina Brada Pita, jedna scéna Matta Damona, mikroscéna několika X-men herců a samozřejmě archivní Wolverine, to je pouze zlomek všech. Finální hodnocení: Všechna očekávání splněna, naprostá spokojenost. Komu se však nelíbíl první díl, tak ať se dvojce vyhne obloukem. ()

Blazis34

Nemůžu si pomoc, ale mě Deadpool nesmírně bavil a svoji originalitou zaujal. Mám rád důvtip Deadpoola, líbí se mi, jak komunikuje s diváky, opět skvělý soundtrack plný známých hitů a hlavně bezchybná kamera. K tomu výborné efekty a střih a musím dát 5 hvězd. Dvě hodiny mi při sledování utekly jako voda a to je také záruka toho, že film bavil. ()

patbat

Film napěchovaný úžasnými vtipy až po prasknutí, atmosféra v kině nepřekonatelná - vidět se smát celý sál téměř bez přestávky se nestává často. ()

x_ander

Deadpool do toho opět šlape naplno a tentokrát si k tomu bere parťáky, kteří se nedrží pozadu. Že bude nová Reynoldsova řachanda plná brutálního humoru, hlášek a parádní akce jsem čekal, jenže ten film zase neskutečně funguje i v dramatických (a romantických) pasažích. Výměna režiséra vůbec neuškodila. Jediné, co mi brání udělit plnou palbu, je absence jakéhokoliv smysluplného příběhu. Jednička byl do jisté míry klasický origin, ale u dvojky jsem čekal něco víc. Třeba napotřetí. ()

Sticks

Deadpool už není deadpool, ale je mnohem tuctovější, hrající zbytečně na citovou notu, která se mu nedá věřit a nechceme ji vidět. Pro mě zklamání, nejspíš i kvůli cz dabingu, anglicky přece jen i ty vtipy zněli líp. Místami dobré, hlavně X-Force. ()

pafka

Jakmile se film dostane do akce, je to zkratka podivana jako u jednicky. I lepsi. Ovsem tech kydu, co musite preckat mezi nima je kupa, pokud nejste fanousek am.filmu a jejich znalec, mnoho ironickych narazek nepochopite a jen cekate, az se vykecaji. Netvrdim, ze to mistama neni vtipny, je a nekdy dost. Ale strasne to rusi celkovy beh filmu. Mam pocit, ze herci na place se rezali smichy, coz znamena, ze na platne to bude dost nuda. To je filmarska letita pravda. Bohuzel. ()

jokino

Oproti 1 časti, ktorá mi prišla prirodzene vtipná a naozaj som sa pri nej z chuti zasmial, celý snímok som si užil bez nejakého rozmýšľania a proste sa len skvelo bavil. Ale toto mi príde, ako velký prepadák. Hlášky mi vôbec neprišli extra vtipné, možno sem-tam niečo, celkový dej bol nezáživný - umelý - oničom a vôbec, celé to na mňa pôsobilo, akoby s nútene vytvoreným humorom. Oproti prvému Deadpool-ovi, pre mňa velké sklamanie a skok dozadu.. ()

Bbbulanek

První Deadpool mě sice neustále štval tím, jak se mi snaží vnutit, že je strašně super cool, ale aspoň si z něj pamatuji příběh (zhruba). Deadpool 2 mě však ani tím příběhem nezaujal, takže dnes si z něj vybavím jen velmi povedený vtip s Vanisherem. Kéž by režisér tolik netlačil na pilu té myšlenky "a teď se strašně pobavíte, protože můj scénář je strašně nekonvenční!". 30% ()

previtecek

Za mě ještě lepší než jednička. Seskok X-Force teamu mě vážně dostal. Navíc musím ocenit i gender a rasistický narážky, díky za ně! 5* ()

Drozdo57

Prvá polhodina bola vynikajúca. Potom to šlo dolu a dolu a dolu a koniec bol utrpením. Bolo to málo vážne na to, aby som to bral vážne a málo prehané na to, aby som to nebral vážne. Takže nedokážem ani presne posúdiť, nakoľko si tvorcovia robili srandu zo SJW agendy a nakoľko to mysleli smrteľne vážne, aby sa nejaká fialovovlasá gender neviemčo necítila urazená. Alebo urazený. Ja už dnes neviem. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)