Robin Hood

• USA Robin Hood (více)

Robin (Taron Egerton), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx) povstal proti zkorumpované anglické vládě v moderní vzrušující akční podívané plné zběsilých bojů, epické válečné choreografie i nadčasové romantiky. (Vertical Entertainment)

Alpimera

Chtěl jsem vidět akci, triky, humor a dobrý konec. Viděl jsem hodně akce, spoustu triků, trochu humoru a zajímavý a dobrý konec. Splnilo to veškeré očekávání a to, že film byl zasažen do modernější technologie beru jako plus k zajímavosti. ()

pavlina.soch

Pokud se na tento film vydáte a budete čekat výpravné dobrodružství o skvělém, ctnostném Robinu Hoodovi, tak budete zklamáni. Pokud ale budete čekat tuctovou komedii, tak se dočkáte. Protože nic jiného to není. ()

Skroumex

Řekněme že tento film je omyl. A existují mnohem lepší adaptace Robina Hooda a pokuď toto čtete a uvažujete nad tím že shlédnete tento film koukněte radši na jiný. Já si jdu taky raději zlepšit náladu starší verzí Robina Hooda. ()

patient333

Tarona Egerton som si celkom obľúbil, ale prečo zobral rolu v tomto filme nechápem. Film sa hrá na niečo čo nie je ej kej ej policajné protesty, chudobní nemajú nič versus bohatí majú mega párty, a k tomu podpora nepriateľského režimu z daní...inač tu mi logika uniká (maur bojuje proti križiakom ale keď sa dozvie, že pápež financuje arabov tak sa mu to vlastne snaží prekaziť?!). Bohužiaľ v tomto filme to moc nevychádza, ani sa nereflektujú situácia vo svete ani sa to neberie s humorom a nadhľadom. Tento film je tak dobrý do pozadia poprípade sem-tam efekt spomaleného šípu, ktorý si vychutnáte stále dookola. ()

Socirel

Netradiční verze Robina Hooda ve stylu Ritchieho Artuše, ale tentokrát nefunguje skoro nic, od děravého scénáře přes ne moc vhodně zvolený casting až po CGI, které není hodné rozpočtu, který film měl. Že to je historicky úplně mimo, je zde bohužel ten nejmenší problém. ()

Beginek87

Ty vole to je ale bída. Na rovinu napíšu, že ta jedna hvězda je jen za Egertona a Foxxe, jinak to byla nebetyčná idiocie, která poráží v blbosti snad i předchozího Robina Hooda s Crowem. Asi dokážu pochopit tu pohnutku, kdy někdo potřeboval vymyslet peníze na známých xichtech. Ale opravdu nedokážu pochopit jak kreténsky to udělali. Na začátku ho pošlou na misi do "Áčka", kde chyběli už jen sebevražední atentátníci. Velmi tleskám vteřinovému přenastavení katapultů (jestli tam byly i trebuchety a nebo něco jiného, nekamenujte mne), které najednou střílely s přesností i vzdáleností na 1 metr. Následuje neslavný návrat domů, american dream training (fakt už chyběl jen tvrdej rap a motivační citáty) a hraní si na dvojí, batmanovskou, identitu. Chápu, že posttraumatický stresový syndrom jsme nevymysleli až v této době, ale zasazovat je do tohoto filmu taky nebylo úplně patřičné. Nicméně mnohem více než to, že štítama dokázali rozehnat oheň :D Vsadil bych se, že tito vylepšení mojžíšové by to zvládli i s vodou a nebo s demonstrantama v Paříži :D Normálně mě ten záběr opravdu postavil z křesla na nohy a donutil k potlesku (vidět to v kině, udělal bych to i tam, za tohle vážně jo). No a ve zbytku už jen přehnané honičky na koních, všechny šípy trefené do určených terčů, fyzika v koncích a já myšlenkama kdekoliv jinde jen ne u tohoto filmu. Fakt blbej hnusnej shit, který si nezasloužil být nikdy natočen ani viděn. NIKDY ... Jo, málem jsem zapomněl na párty obšlehnutou od Velkého Gatsbyho ..... to jsem blil taky, no. ()

Rhaegar

Objektivně dost podprůměrný film. Subjektivně jsem se královksy bavil. No, ale nejsem z těch co by dávali špatným filmům dobré hodnocení protože je to guilty pleasure. ()

neurol

Batman+Arrow hozeny do mixeru a natoceny v Kladneske Poldovce . Jediny co to ma z Robin Hooda je asi ten luk a jmena postav. Jedna hvezda za odvahu tohle natocit. ()

Dzunk

Začíná to jako akčňák o americkejch vojácích, kterejm někdo sebral zbraně a dal jim luky. Ještě horší bylo, že když skončila část alá american soldier, tak to plynule přešlo v nejblbější sociální drama ever, který vyvrcholilo romantickou komedií se snad nejblbější zápletkou co si pamatuju (a to se na různé sračkoidní romcom sem tam z recese koukám, takže vim o čem mluvim). A celý to došlo do naprosto předvídatelnýho a vyumělkovanýho konce, kterej se snažil trochu poždímat tu značku robin hood, když už se ten film teda tak musel jmenovat. Většinu času jsem si řikal:,, To je ale sračka, to doukoukám jen abych si mohl bejt jistej, že to fakt je sračka.¨ A jo, je to fakt sračka. ()

Pimburger

Já teda musím říct, že se mi to docela líbilo. Myslel jsem, že to bude úplně na govno, ale je fakt, že pokud jsem nechal zapnutý jen pohotovostní režim nervové soustavy, tak to nebylo špatný. Stejně jako u všeho záleží, co od toho člověk očekává. A když od toho člověk neočekává nic, tak to bylo fakt docela dobrý. Možná mě to bavilo víc než ta nudnost s Raslem Krouem - tady jsem se aspoň mohl dívat, jak dřevěný šípy rozstřílej cihlovou zeď, prostě bomba. ()

redme odpad!

Nuda, nuda, nuda a nudááá!!!!! Všechno špatně. Nudný příběh, nudná kamera, nudní herci... Úplně zbytečný film. ()

Filmyx odpad!

Neee!!!!!!!!!!!! Proč do toho proboha tahali Robina Hooda? Kdyby hlavnímu hrdinovi říkali Johne, děj by se odehrával za zvuku kulek střílených že samopalů teď - a nejlépe v Africe, kam by se počtem černochů (kteří dle tohoto filmu žijí v Anglii 13-teho století ) hodil, udělali by tvůrci mnohem, mnohem líp. Opravdu jsem se snažila, ale dokoukat to nešlo.... ()

princeznaaur

To je patlanina na n-tou.zorro,robin,honicka v "autech" i jine filmy jsem v tom videla.robin hood s costnerem se s tim neda ani srovnavat.mozna tomu meli dat jiny nazev.1💥 za akcnost. ()

Natt

Prekvapujuco to nie su scenaristi ktori stoja za hov.. praveze napad zaujimavy , niektore postrehy a dialogy dobre. Ale zato rezia a kamera to nie je obcas Bcko ..to je C! Herci ... .Foxx a Mendelsohn uplne ok , Egerton ako tak...a Hewson ... hm ... kedysi herečky boli bud pekne ..alebo vedeli dobre hrat.. a pri troche stastia aj oboje. Ale tato moda, skaredych a nehrajucich hereciek ..to snad ide uz od Sophie Turner-ovej. Strasné. Nuz čerešna -> kostymy .. napad bol dobry (+ pre script) ale realizacia ako Star Treck z 70tich rokov. Skoda ... malo to naznaky. Bohvie ake by to bolo keby to natocil Guy Ritchie. ()

Dajman odpad!

Si robíte srandu nie? To čo je?! A ten černoch?????!!!!! Do pi*i! Veď v 14. a 15. storočí v Anglicku ešte ani netušili že niekto taký existuje! A byť tak vysoko postavený?! Pane bože!!!! To trvalo ešte páru storočia!!!! Antropológov a etnológov muselo tresnuť jak elektriku keď toto uvideli ! Ale hlavne že to spĺňa ,,rasové normy" 21. storočia. Tak sku*vyť legendu. Toto dokáže fakt len HOLLYWOOD. Tento svet ide do pekných sra*iek. ()

nogi

Podivný mišmaš středověku/novověku/současnoti, pár podivností (blízký kombat v ulicích nejmenovaného muslimského města jenom s luky??) a spousty super herců, kteří... Kurník, co to tam dělaj? Jakožto experiment je film zajímavý. Dá se na to koukat, ale že by z toho člověk měl zážitek se říct nedá.. Nejvíc mě asi bavily závěrečný titulky :D pan režisér měl zjevně moderní vizi, která ale zasazená do tohoto příběhu moc nefunguje, skoro jakoby uměl natáčet současné válečné scény (včetně choreografie) a jediný co udělal bylo, že vyměnil hercům kostýmy a zbraně. To samé platí pro zbytek filmu, který se odehrává v Nottinghamu (ty doly budiž), město asi taky ok (taky vám připomíná jeden nejmenovaný seriál s draky od HBO?) ale ty lidi jsou divný, občas maj outfity, co bych si klidně vzala teď na sebe, jsou relativně vzdělaný (tj.nejsou úplně vypatlaný a uměj spolupracovat) a tak dále. Oceňuju ale roli mouřenína (Jamie Foxx), která se chová fakt divně - na evropský standarty, což ve finále znamená, že pro mě byl tou nejautentičtější postavou celého děje. :D ()

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády