Robin Hood

• USA Robin Hood (více)

Robin (Taron Egerton), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx) povstal proti zkorumpované anglické vládě v moderní vzrušující akční podívané plné zběsilých bojů, epické válečné choreografie i nadčasové romantiky. (Vertical Entertainment)

ErzebethB

Jedna hvězda za Larse Andersena a druhá za lukostřelbu. Jedna mínus za projíždějící koně bránou a další dvě dole za zničení odkazu mé oblíbené knížky. ()

Karzelek

Akční superterno. Scenaristicky to sice moc rozumu nepobralo, ale je to něco jako Rychle a zběsile. Když vypnete mozek tak si to užijete. ()

TheWitcher

Nejsem předpojatec modernizace klasický příběhů, a musím uznat, že v mnoha případech se to i povedlo ale o tomto filmu snad nemohu říct nic kladného jen, že snaha byla! Záběry "křižáků" bojujících proti Arabům, které vypadají chvílmi jako z filmu "Americký Sniper" jen s lukem v ruce jsou až přehaně nafouklé a komické! Po shlédnutí jsem byl opravdu znechucen a dost jsem litoval 2 hodin mého života, které jsem obětoval. Navíc mě i dosti vyděsilo, když konec směřoval k možnému pokračování. Pevně doufám, že se tak nestane, už jen kvůli dvěma hlavním protagonistům. Ti jsou také důvod, že jsem hodnotil alespoň jednou hvězdou, musím totiž uznat že spojení Jamie Foxxe a Tarona Egertona je zajímavé a v některých chvílích i dosti zábavné, a představiteli Robina role vyjímečně sedí. Bohužel je to to jediné pozitivní na celém snímku a proto budu jen doufat, že to byl pouze výkřik do tmy bez naděje na opětovné shledání! ()

roabe odpad!

Britská multikulti současnost, vzpoura čmoudů proti autoritám a pořádkům, dehonestace křesťanství, debilita neskutečná. Odpad! ()

Jandiczek

Musim říct, že čím je Egerton starší, tim míň je zajímavý.. Kingsman, či Orel Eddie je o malinko někde jinde. Nicméně je to asi jediné co bych tomu vytkl.. Mě to bavilo moc, Jamie je best jako vždycky a střih, kamera nebo vizuálka je absolutně v topu !Miluju zpomalení efektu s následně zrychlenou zvukovou tečkou.. Celkově mi to připomíná klasickou “Afghánistánovku” v retro zbroji.. za mě **** ()

st.cooper

proč to někdo financuje, tam už chyběly jenom M16 , to co se německé produkci povedlo že natočila filmy podle knih Karla Maye, to se bohužel tvůrcům a producentům už v nynějším Chorvatsku nepovedlo ()

BigJohn02

No těbůh, vypadá to, že Taron bere vše... Tohle klidně mohl hrát nějaký absolutní neherec, třeba Pattinson. Komická podívaná pro teenagery plná úchylností: čisťounké "středověké" město vystavěné z betonu a oceli, vymydlená lůza v moderních hadrech, šerif v plášti jak ze StarTreku s výrazem Gary Oldmana z Pátého elementu, Tim Minchin s brejlema, Nottingham plný černochů, a to i s dredy, atd. atd. Bojové scény plné zpomalovaček á la Guy Ritchie, a to vše bez jediné kapky krve. Young teen parody? ()

eexDon

Für mich - 65%, - /ve své podstatě je to pěkná slátanina, kde nic neodpovídá době děje a s legendou to má společný leda tak název a hlavně Robin je tady spíš jak postava z Assassin's Creed, dokonce má i takovej styl hadrů/, + /akce ucházející a docela zábavná, navíc dosti častá, což je jedině dobře, protože jakmile akce nebyla, tak film byl děsnej, no a samo vyholená, vymalovaná a oháknutá Eve - typická středověká Angličanka - byla pěkná/, hodnocení - veliká, ale skutečně veliká hovadina, kterou zachránilo jenom to, že docela bavila a přímo mě nenasrala, takovej Král Artuš - Legenda voKlacku byla přece jenom o kousíček lepší ()

xulux

Chvíli po začátku, kdy se "voják" Robin, prodírá se svojí jednotkou s luky v ruce a chovají se jako US jednotky v Afghánistánu, v moderní době se samopaly, tak jsem usoudil, že to je hovadina a nespletl jsem se, takový blbostí tam bylo více a na tento film rychle zapomenu a už ho nechci nikdy znovu vidět ... ()

Beliel

Proč vůbec někdo investuje čas a peníze za natočení takového historického paskvilu. Od kostýmů počínaje, přes budovy, párty jak vysokých amerických škol, až po akční hovadiny konče. Trénink Robina Hooda odkoukaný asi od Arnolda mě naprosto oddělal. Vojáci svatého kříže oblečení jak US Marines...Maurové střílí z těžkého ne kulometu, ale luku atd...Šerif z Nottinghamu je oblečený jako Kopto z Demolition Man. Netočte tyhle blbosti, kazíte tím novým generacím diváků přehled o tom, jak ta doba skutečně vypadala a tohle rozhodně není Středověk!!! ()

Zacharod

Jak vyhodit 100 miliónů dolarů? Krásná ukázka děkuji. Nejhorší scénář a definitivně nejhorší adaptace Robina Hooda. Bohužel to nezachraňuje ani skvělý casting, role jim prostě nepadli a celé to působí až smešně. Jsem rád že jsem nešel do kina. ()

Yuri_Boyka

OK, takže v jednoduchosti... niekto vzal legendu o Robinovi Hoodovi, vytrel si ňou zadok a nezmyselne okorenil akýmsi steampunkovým (či netuším čo za punkovým) dizajnom. Mám rád "no brain" popcornovú zábavu, ale tam kde ju očakávam a kam patrí. Toto tu je otras. Dávam ale 2 hviezdičky za pár podarených akčných scén. Akurát si pri nich musím namýšľať, že je v nich Hawkeye z Marvelu, nie Robin Hood. ()

kralMiroslav

Bol som schopný to pozerať cca 15 minút. Otrasný scenár, réžia a hudba. Ako už ktosi spomenul vo svojom komentári, scenáristi boli asi na nejakom výpredaji filmových scenárov a spravili nesúrodý zlepenec, ktorý spájal s Robinom Hoodom len názov filmu a mená postáv. Tých pár minút, čo som film sledoval, mi evokovalo Zorra s Banderasom a Hopkinsom. Je to slabé, slabé, slabé. ()

angelle

Pôvodnú verziu som nevidela, takže nemám s čím porovnávať. Po prečítaní recenzií som veľa od filmu nečakala, ale čo som dostala, ma naozaj prekvapilo. Isté chybičky to malo, samozrejme, ale súhlasím s niektorými, že by tento film mohol mať aspoň o 10 percent vyššie hodnotenie. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jsem Rob." - "Jsem zaneprázdněná." - "Práce zloděje nikdy nekončí?" Legenda o zloději, který bohatým bral a chudým dával. Zfilmováno už bezpočetkrát a to i s rekordním rozpočtem a hvězdnou sestavou herců. Namátkou si vybavuji verze Robin Hood: Král zbojníků či Robin Hood, které jsou ve všech ohledech lepší. Příběh sice přináší romantiku, střílení, drama, náboženství a nějakou tu akci s bídnými triky. I když práce s lukem a kostýmy jsou vesměs líbivé. Ale? Tohle cílí na mladistvé publikum, které v dnešní době vzhlíží především k superhrdinům z komiksů. Taron Egerton v hlavní roli, se pak nedá srovnávat s Kevinem Costnerem ani s Russellem Crowem. Je to jakoby převzalo štafetu děcko. Milenecké jiskření mezi ním a Mariannou také nebylo. Jednoruký Jamie Foxx a trocha líbivé akce za 2*. - 40%. ()

Zupan_ odpad!

Takže tu sa nám promenadujú vsetci v stredoveku v modernom oblečení, ktoré vyzerá ako pozostatky zo šatní po Hunger games a Star Wars. Ešte ktomu v Nothinghame čo vyzera ako veľkomesto z Hier o tróny. Potom tu je teploš Robin ala Justin BÍber skáče ako na gumičkach a strieľa z luku ako šesť ruký Legolas. Teroristické hnutie Antifa tu drancuje ulice a presadzuje anarchiu ,bije sa z vojakmi čo vyzerajú ako policajný tažkoodenci a majú akési strelné zbraňe. Marxistická revízia stredoveku strašný grc, úbohé kam sme sa to dostali. ()

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády