Byla smrt manželky vysokého místního funkcionáře obyčejná nehoda, nebo vražda? A jakou roli v případu hraje Filipův úhlavní nepřítel Klement Kratěna? Odhalení poměrů mezi normalizační společenskou smetánkou je překvapivé i komické zároveň. (Česká televize)

Fuksinka

Zase díl, který překonal všechny ostatní. Už je to skoro trapne psát. Pěkně přituhuje a určitě se nebudu mýlit, když napíšu, že příště to bude masakr s učastí té druhé policie. ()

drovi

Zatiaľ najlepší diel. Tragédia s komédiou v jednom. Vážny prípad, ale ešte stále sa smejem. Rozborka a zborka zbrane na vrátnici ma rozosmiala a pripomenula mi zborku a rozborku samopalu vz 58 na vojne.Havárie a OPBH to len zaklincovalo.Už sa začína rysovať , prečo sa dostal Marvan do minulosti.. Jednoducho skvelé. ()

tein

Hodně drsný dil. Až je z toho člověku úzko u srdce a řekne si, je dobře, že tato doba a podobná zvěrstva jsou už pryč. Pak si ale člověk uvědomí nač celý seriál vlastně naraží a to teprve člověka zamrazí. Ona ta doba (pouze z pohledu na čas jako fyzikální veličinu) sice už je pryč ale vlastně se toho tolik stejně nezměnilo - viz. úvod a vsuvky co se dejě v přítomnosti. ()

izmi

I tomuto dílu musím dát plný počet bodů. Nasmál jsem se u něj snad zatím nejvíc. Zavražděná paní Magdička a rychlá rota z OPBH - tak tato zápletka neměla chybu.Soudružský humor se tentokrát udržel před hranicí parodie a byl vtipný. Zdá se mi, že případ ještě úplně neskončil a nabízí se otázka, zda se změní Filipova přítomnost, pokud se se Šejbou vypořádá za mlada. Taky pořád čekám na záchranu otce před sebevraždou. Uvidíme :-) Jo a nééé bombu nééé - to je prostě už dneska hit :-) ()