Rodinná záležitost (E08) (epizoda)

Rodinná záležitosť

Drama / Mysteriózní / Psychologický

Česko, 2017, 59 min

Soudruhu sem a soudruhu tam. Soudruhy se to tu jen hemží. A navíc tenhle soudruh může být bohatej, je to velký zvíře a jde příkladem. A chce, aby se tak měli i ostatní soudruzi a soudružky. Tu dobu tady teda vystihli super, už jsem zapomněla, jaký to bylo. A paní Magdička to měla pěkně zmáklý, vobdělávalo ju celý OPBH. Trojan a Neužil dobrá dvojka a ty vohozy? Paráda!!(21.2.2017)

Zatiaľ najlepší diel. Tragédia s komédiou v jednom. Vážny prípad, ale ešte stále sa smejem. Rozborka a zborka zbrane na vrátnici ma rozosmiala a pripomenula mi zborku a rozborku samopalu vz 58 na vojne.Havárie a OPBH to len zaklincovalo.Už sa začína rysovať , prečo sa dostal Marvan do minulosti.. Jednoducho skvelé.(21.2.2017)

Svět pod hlavou stoupá díl od dílu, Neužil s Trojanem perlí čím dál víc, a tenhle díl to jenom potvrzuje. Spoustu nečekaných havárií v domě pana náměstka musí řešit celé OPBH, až při jedné nehodě je najednou paní Magdička mrtvá. Plachý s Marvanem tak úplně nepochopí, co znamená vyšetřit v zájmu strany a Šejbů, takže se rozjede tragikomický kolotoč, nebo spíš horská dráha....(27.2.2017)

Zatím nejlepší díl seriálu, který (spolu s následujícím dílem - uvidíme) by mohl být samostatným filmem z prostředí socialistických funkcionářů a veksláků. Hláškující Trojan dodává ději vtip a člověk má až pocit, že bojuje proti nepravostem ve zřízení a je to tak dobře. S postupujícím vyšetřováním se ale zvrhne příběh v drsný zpolitizovaný průšvih a nezbývá než se těšit, co se bude dít dál. Zároveň doufám, že byť ne úplně čistí esenbáci ze šlamastyky vyváznou živí a spravedlnosti bude učiněno za dost. Dnes jsem při sledování měl pocit, že jsem rád za to, že v té době jsem byl pouze dítě.(20.2.2017)

Není havárie jako havárie...a když komín u paní Magdičky vymetá lakýrník, instalatér a elektrikář je i nestraníkovi hned jasné, že vrahem zahradník prostě být nemůže...Díl, který místo grádů má koule a obstál by i jako samostatný film díky hláškám suchým jako martini...Tenhle díl je holt správně namíchaný a protřepaný!!!(20.2.2017)