Někde jsem četl, že Vzteklina by měla oscilovat někde mezi Pustinou a policií Modrava. První díl se z mého pohledu bohužel naklonil spíše ke druhému jmenovanému. Zřejmě jde o snahu nabídnout seriál co nejširšímu publiku, ale kriminální, temný thriller to zatím o dobrý půlmetr míjí. Věřím, že další díly přidají trochu na důrazu.(11.1.2018)

Všechny ty Pustiny, Raplové nebo Případy 1. oddělení nasadili laťku české seriálové tvorby poslední doby vysoko. Proto je člověk celkem zmlsanej. A báchorka o tom, jak přijede maník z veteriny autobusem řešit na Šumavu vzteklinu a provádí tam hned z fleku takový kejkle, mu přijde trochu úsměvná. Uvidím, jestli se náhodou nestane něco, proč bych měl tento svůj názor přehodnotit. Zpočátku mi vadil happy přesluněnej vizuál, kterého postupem času ubývalo. A naštěstí i děj se začal aspoň nějak vyvíjet. Takže jsem pln očekávání. Rozjezd lehce nad průměrem.(16.1.2018)

Úvodní díl seriálu mojí maličkost nenadchnul ale ani vyloženě nezklamal. Samozvaných vyšetřovatelů-detektivů v našich filmových končinách máme celou řadu, novináři ,spisovatelé,malíři.Pokus s veterinářem je určitou inovací.Situování děje na Šumavu bude mít v celém projektu zřejmě i jiný kontext než jen jako přiblížení krásy našich ještě stále celkem zachovalých hvozdů.Krimi rovina je zatím spíše upozaděna ,kdy i kriminalisté jsou vykreslení jako burani z venkova nejen způsoby vyšetřování.Co nám seriál nabídne dál i v rovině mystery/thrilleru krom intrik a sousedských pomluv místních obyvatel uvidíme příště.Šanci tomu určitě dám.(11.1.2018)

Ze začátku jsem netušila, co přesně od Vztekliny čekat. Námět mě sice zaujal, ukázky naopak ani ne. Nakonec se ale první díl hodně podařil, líbí se mi temná atmosféra, která se táhne celou epizodou. Kryštof Hádek jako vždy výborný, ostatní herecké výkony taky potěšily. Snad jen jedinou výtku bych měla k úvodní scéně u chaty, která mi přišla až moc umělá a trochu přehnaná. Zatím hodnotím čtyřmi, uvidím, jak se budou vyvíjet další díly, hodnocení ještě možná zvýším.(14.1.2018)

Ja vam nevim, serial je na ceske pomery urcite dobre natocen, prvnich 10min bylo skvelych, ale pak to pomalu slo dolu a z thrilleru se to vratilo do obycejne krimi kterych jsou vsude mraky. Taky me uz docela vadi, ze se ve vsech serialech stale opakuji stejni herci, me osobne to kazi zazitek z divani, protoze me to odvadi pozornost. No uvidime. Jeste mrknu na druhy dil a pokud ten nebude alespon za 4* dal se uz divat nebudu...(12.1.2018)

• - Při natáčení noční scény na chatě byly teploty pod nulou a pršelo, tvůrci však používali i uměle vyrobený déšť k znásobení toho přírodního. [Zdroj: iDnes.cz] (hansel97)