• Nach
  ****

  Tak toto se fakticky povedlo. Mysteriózní kriminálka ze šumavských hvozdů, vesnického prostředí a tajuplnou zápletkou, která slibuje různě zajímavá odhalení a vývoj postav. Herecké výkony jsou na standartní tuzemské úrovni. Excelují ale hlavně vedlejší postavy ala vesnický balíci. Vše je správně špinavé a zanedbané. Kamerové filtry toto navíc vše správně dokreslují a sama kamera vše výše zmíněné podporuje. Zde se prostě Česká televize kvalitativně předvedla a ať jí to v tomto duchu vydrží i v dalších dílech. 80%(10.1.2018)

 • johnnie78
  ****

  Původně jsem předpokládal, že to bude regulérní druhé pokračování Pustiny, těch podobností je tam vážně hodně, byť je to něco zcela jiného. První dva díly zatím rozhodně hodnotím lépe. U některých scén jsem měl pocit, že by se konečně Češi naučili natočit horor, nebo se k tomu jen přiblížili? Zatím je to vážně docela slibné, uvidíme, zda se to v průběhu nepokazí. Jen Kryštof Hádek je mi prostě strašně, strašně nesympatický a působí na mě tak, že bych mu okamžitě dal ránu, ačkoliv se neperu... ale to je jen můj problém.(18.1.2018)

 • maoc
  ****

  Příjemný rozjezd navnadil. Napětí bylo napínavé, krajina šumně šumavská, léto hmatatelné, dialogy trefné a postavy i postavičky akorát, jen ten výskyt pěkných žen, které po Pavlu Roglovi na první dobrou vyjíždí (3!) byl skoro jak v bondovce. Také zamrzí podivná chyba v logice, která ale ještě může být vysvětlena - pozor na malý spoiler - jak se sestra dostala k údajům ze spisu, když nebylo zobrazeno, že by ji je Rogl nějak předal? Jen vyžbleptal jednu informaci, ale ne celý spis. Že by konspirační subplot? Uvidíme v dalších dílech. Pokud budou stejně dobré jako ten první, klidně půjdu s hodnocením výše.(12.2.2018)

 • terrore
  ***

  Ja vam nevim, serial je na ceske pomery urcite dobre natocen, prvnich 10min bylo skvelych, ale pak to pomalu slo dolu a z thrilleru se to vratilo do obycejne krimi kterych jsou vsude mraky. Taky me uz docela vadi, ze se ve vsech serialech stale opakuji stejni herci, me osobne to kazi zazitek z divani, protoze me to odvadi pozornost. No uvidime. Jeste mrknu na druhy dil a pokud ten nebude alespon za 4* dal se uz divat nebudu...(12.1.2018)

 • sorrow
  ****

  V poslední době je v televizních seriálech nějak přehádkováno. S prvním dílem jsem spokojen a těším se na další, snad se kvalita seriálu udrží. Opět se mně líbí MIroslav Hanuš, kterému role vesnického, neomaleného balíka, který sedí na židli starosty opět sedí a postava působí zábavně. Podle mého názoru medvěd určitě nevraždil, spíše chlupy z medvěda někdo na místo činu nastražil, aby to vypadalo, že vraždilo zvíře. Je to ale jen úsudek z prvního dílu. Trochu mně jen vadí, že se zase musí v seriálu objevit postava nějaké rádoby novinářky z bulváru, která je úplnou náhodou sestra virologa, který jí samozřejmě o případu všechno vyžvaní a neuvědomí si, že by to mohla zveřejnit. Závěrem jen dodám, že i ten vesnický balík ví, že se převlíkající se sousedka musí šmírovat ze zhasnutého pokoje, na rozdíl od majora Vondráčka ze Specialistů, který zásadně provádí sledování podezřelých z rozsvíceného pokoje 😊(13.1.2018)

 • - Při natáčení noční scény na chatě byly teploty pod nulou a pršelo, tvůrci však používali i uměle vyrobený déšť k znásobení toho přírodního. [Zdroj: iDnes.cz] (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace