Natočeno podle skutečné události ze vzpomínek producenta CNN Roberta Wienera. 1991. Válka v zálivu. Žádný příběh nestojí za to, aby kvůli němu člověk umíral - tohle je ale životní příběh. Spolupracovníci CNN, Robert Wiener a Ingrid Formanek, se s hrůzou dívají z hotelového balkónu na bomby dopadající na Bagdád ... Každý Američan se zaujetím sledoval v lednu 1991 zprávy z první ruky od týmu reportérů CNN. Jaká ale byla skutečná situace v Perském zálivu a na začátku irácké invaze do Kuvajtu? Jak asi bylo novinářům během bombových útoků přímo uprostřed dění v Bagdádu? Nyní se můžete podívat na jedinečný příběh hrdinství těchto lidí, kteří riskovali život pro to, aby světu zprostředkovali pravdu. (oficiální text distributora)

GIANNIS

Vyborny film s paradnim obsazenim a hlavne skvelym Michaelem Keatonem.Velice dobre zpracovany pribeh bez prikras ze zivota novinaru.Vyborna vyprava i kamera a skvely sountrack. ()

Mrcek

Nedávno jsem tento film viděl na české televizi a musím říct, že mě dostal. Nečekal jsem od něj moc, ale byl vážně dobře natočený a zahraný. Přiměřeně věcný a hlavně mě dal nové informace, které jsem do té doby neznal. Prostě musíám říct, e jsem u toho seděl s hubou otevřítou celou dobu. ()