Blanka má potřebu říkat lidem pravdu. Hlavně těm v Chánově. Eda je k nepoznání. Roman se vrací a není sám. Chystá tvrdou pomstu Luďkovi a celé Severce. Nad Severkou se stahují mraky. (Česká televize)

Ozzy2 odpad!

Tak co, už jste vy cikánofilové pochopili, kam se to od prvního dílu řítí?ČT s kolečkem vám to smradlavý hovno v prvním díle pocukrovali,ale cukr došel a začala tvrdá realita.Cikáni jsou lepší lidi, než my bílí, Chánov budiž zapomenut, z toho je nejúžasnější sídllště na světě!!!!Někteří tu už připouští, že se jim 7.díl zdál něčím divný, a!e naserou pět hvězd.Jeden tupec dal dokonce pět hvězd za to, že na konci byla písnička od ""Mejdnů""(tak to napsal on). Kdo tohle kurva platí?? ()

AloeB

Když má své skinheadské období každý druhý mentální úrovně voliče SPD nastává drama, které k seriálu pasuje více než práce se vztahy postav v minulé epizodě. Závěrečnou bitku jsem očekával, o to víc jsem se na ni ale těšil. ()

tomik99

Moc jsem si přál, aby byla vyřešena zápletka s mafiánem, nicméně ne takhle. Ze vtipného a zábavného seriálu se během jednoho dílu stalo něco, co mi jde i špatně popsat. Vážná atmosféra a smrt jedné postavy tomu vůbec neslušela. Tohle bylo celé takové divné... ()

Karp

Upřímně mě fascinuje, že je někdo schopen v Mostu! vidět Tarantina nebo gangsterku... S takovou bych se nedivil ani volnému pokračování tentokráte s názvem ČSFD! Spoiler: Roman Vepřek se vrátil a i to je zjevně hodnoceno jako nevídaně duchaplný scenáristický počin. Nemohu si odpustit poznámku, že v tomto kontextu by mělo být navýšeno hodnocení klasického snímku Lassie se vrací. Pro skončenou epizodu je asi nejvýstižnější slovo předvídatelná a cokoliv, co je divákem očekáváno, zkrátka nemůže mít pět hvězdiček a to ani po konzumaci výběrového metanolového setu Likérky Drak. Tolik opěvované drama 7. dílu je pouhým slabým odvarem, které funguje podstatně hůře než jakýkoliv pokus o humor. Poslední díl bude potřebovat opravdu silné vyústění, aby se z Mostu! nestala úplná bramboračka. ()

ForGump

Ty hlášky tam stále jsou, ale jak žijete s těma postavama už několik týdnů, tak je to spíš takový díl, ve kterém mi o ty postavy šlo, působil tak nějak naléhavě, obzvlášť se to týká postavy Luďana. Minochodem výborně zrežírovaný díl to je, opět má labužnicky využitou hudbu a celkově to bylo jako něco režírováné McDonaghem nebo Tarantinem. Navíc se objevuje bitka, kterou jsme naposled viděli v Nahotě na prodej, akorát zde to má svéráznou předehru. ()

Berry0153

Tento díl byl ze všech zatím nejslabší. Zbytečně chaotický, komedie skoro žádná a dramatická linka nevěrohodná. Doufám, že poslední epizoda to vytáhne. 50% ()

Eire

CITUJI : ..............Tenhle díl byl divný kočko-pes. Jestli tvůrci chtěli končící seriál překlopit do vážnější roviny, chtělo to jiný střih, vynechat nevěrohodnou (ne)romantickou vedlejší linku Tondy a Blanky a udržet napětí. Z bosohlavcu s benzínem šel opravdový strach, ale překlopené nudle na Frantově hlavě byly jak z mateřské školky. Trochu se zdá, že ke konci došly autorům nápady..................PRESNE TAK. JAM BYCH TO LIP NENAPSAL. ()

sharka.68

uklízet "Romy" v paneláku,vidím každej tejden...a co 3 tejdny myjí okna v pronajatém bytě...jen aby je nikdo nepomluvil...a chodbu myje paní obden,i když na to máme placenou službu... - tolik k Eleanor. Jinak návrat Romana, byl docela nářez a začínám být přesvědčená,že Ilona (Čvančarová), tu blbku nehraje... :-D ()

st4nford

Nejméně zábavný, ale za to zatím nejvíc napínavý díl... Perfektní gradace a v rámci krize i skvělý přechod do vážnějšího žánru. "Tangáče se dneska normálně nosí a kočičí hovna u sebe nemám." :D :D :D ()

Franki69

Kolečko s Prušinovským zdařile posouvá zpočátku bezmála sitcom s ústředním buranem Luďanem k vážnější poloze a jsou v české televizní tvorbě nejspíš jediní, komu to tak zdařile a uvěřitelně vychází. Radost koukat, díl po dílu. Návrat lichváře Vepřeka se zástupem bosohlavců přidal do děje chilli a dodal severočeskému Mostu výrazně temnější severský šmrnc. S občasnými, dost ujetými vtípky. Jeden z nejlepších dílů, dávám plnej počet. I proto, že čétéčková převýchova se mě netýká. Nemám problém s tím, když mi někdo jako Kolečko s Prušivoským ukážou svět, v kterém si lidi pomáhaj z průšvihu a je celkem jedno, s jakou barvou kůže se narodili. ()