Blok 99

• USA Brawl in Cell Block 99 (více)

Když bývalý boxer (Vince Vaughn) přijde o zaměstnání a stojí před rozpadem manželství, rozhodne se přijmout práci drogového kurýra v naději, že se štěstí obrátí na jeho stranu a on konečně zabezpečí svou ženu Lauren (Jennifer Carpenter). Právě ve chvíli, kdy se mu začíná dařit, končí za mřížemi, kde bude muset učinit řadu děsivých a zoufalých rozhodnutí, aby ochránil své nejbližší. Zatlačen do kouta má jedinou šanci: probít se vězením jako nelítostným bojištěm nejnebezpečnějšího bloku ze všech – Bloku 99. (Bontonfilm)

Dzunk

nenašel jsem nic za bych dal byť tu jednu hvezdíčku. na film jsem se těšil a čkal jsem pecku. dialogy naprosto otřesný, chvílemi to na mě působilo jako parodie, Vaugh vážnou roli podle mě totálně nezvládl a vůbec jsem mu roli drsňáka nevěřil. asi hodinu jsem čekal, kdy už se to rozjede a půjde do toho vězení, celá tahle hodina byla zoufale nudná. a kdž se to pak mělo rozjet, tak přišlo jen pár zlámanejch kostí a mlácení všch jako kdyby byl film o walkeru texas rangerovi, nijak přitom nebylo vysvětleno, jakto, že se umí vaugn tak prát, to jako že je vysokej, tak zmlatí každýho o 10cm menšího jako by nic? respektive víc na jednou? ()

Tomas.Jeline

SPOILERY Chápu komentáře dávající 4 nebo donce 5 hvězdiček, ale mě to přislo příliš pomalé a hlavně mezi mnou a hlaví postavou zkrátka nepřeskočila ta jiskra a proto, když na konci hlavní hrdina umřel mi to nemohlo být víc u prdele. ()

Spulik

WTF? Když pominu fakt, že filmů s touto tematikou je spoustu a že jsou mnohem lépe natočené tak tady navíc z hlavní postavy udělali nepřemožitelného borce s "neomezenou" silou.... jo a abych nezapomněl film je příšerně natahovaný a tím pádem i dost nudný. Nejhorší film co jsem v posledních letech viděl.... ()

stuj

Vince Vaughn jako vééélkej drsoň. A tak trochu psychopat. Ve smyslu jeho chladného a bezemočního chování. Drogovej boss mu unese těhotnou ženu a vyhrožuje potratem, pokud v lochu nesejme jednoho týpka. Jenže týpek je zavřenej v té nejdrsnější sekci toho nejdrsnějšího lochu. Takže Vince musí mlátit spoluvězně a bachaře na potkání, aby ho tam přeložili a on mohl vykonat úkol. Bitky jsou zezačátku lehce drsné, ale ke konci už vyloženě brutální. Lámání noh, rozšlapávání hlav a tak. Film docela odsejpal a nuda nebyla, ale vidět podruhé už netřeba. ()

Babinicz

Mlčky až k sebezničení, protože chlap by měl mít svoje pravidla, svoje metody a svoje rozhodnutí. A protože ti, na kterých mu záleží, jsou víc než on. Originální příběh s několika dokonalými postavami, napětím a poselstvím, že po šikmé ploše se dobře jede dolů a příčiny mají své následky. Nad všechny názorně brutální scény krutostí vyčnívá jedna, která je jen naznačena - když je v ohrožení život Lauren a nenarozeného dítěte. Skvělí Vaughn, Carpenterová a Johnson v tragédii, kterou chcete dokoukat a kde surové násilí je opodstatněnou licencí k surovému zamyšlení. ()

Svidron

Všetko je perfektné... scenár réžia herci brutalita bojov.... Len bitky sú troška nemotorné, tak ale čo by sme chceli od dobrého komika, ale snažil sa ()

spaceCadet

Ježíš já mám radost, že někdo natočí něco tak zábavnýho, co se odlišuje od těch komiksovejm žvástů bez krve a spermatu. ()

Qwat

Ne, fakt ne. Tohle by mohla být bomba možná tak v osmdesátých devadesátých letech, teď to zaostává ve všem, nedá se tomu věřit ani psychologie postav ani ty efekty, ty jsou jak z italských laciných hororů. Velké zklamání. ()

evita_

Toto bolo tak hnusné, a tak zvláštne pochmúrne celý čas, až to bolo super. Bojoval za svoju rodinu, za to aby žili, až dobojoval. Ale veľmi veľmi statočne. Áno, narobil veľmi veľa zlého, ale zrejme by som mu to vedela odpustiť. Účel svätí prostriedky, či ako sa to hovorí. Nuž ale platí to vždy? V tomto prípade asi áno, teda...mňa to v tomto prípade rozhodne presvedčilo. ()

buddha_ps odpad!

Déčkové prevedenie céčkového komiksu - tak na mňa toto dielko posobí. Scénár plný nelogických momentov - hlavne "zlomová" scéna kedy sa v hlavnom hrdinovi prebudí patriot a zachová sa ako "správňák" - hoci vie že tým príde o všetko čo mu je drahé - posobí doslova záchvat smiechu pri vedomí že ten správňák sa len tak mimochodom živí ako drogový dealer. Herci nemajú čo hrať a tak ani nehrajú, Vaughn si vystačí v celom filme s jedným výrazom, dtto Carpenter. Ostatným mohli rovno prilepiť cedulky "klaďas" alebo "zloduch", pretože postavy sú silne schematické, a tak sa dočkáme múdreho deduška (samozrejme černocha) i drsnepredrsného zloducha v čiernom a s cigarou. Hlavného hrdinu nezastavia ani hordy Mexičanov alebo elektrošoky (tak ma tak napadá - nie je ten hrdina vlastne dobíjací?), a tak sa dočkáme bácania po hlavičkách i odlietavania hlavičiek, ale stále to posobí rovnako emotívne ako keď si králiček Duracell neochvejne mašíruje stále rovnakým tempom. Proste nuda a slabota. ()

Zdenkaalexa

Vince Vaughn tady není vytlemenej jako v komediích s Benem Stillerem a je naprosto dokonalej, k tomu moje veleoblíbená Jennifer Carpenter - a je to na pětku s hvězdičkou! ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů