wege

Chtěl jsem jít spát, tak jsem si pěkně naplánoval, že si pustím něco na usnutí. Nešlo to. Nejlepší film z prostředí právního/politického/apod co jsem za poslední roky viděl. Krásně budovaný příběh, kde nejsou nesmyslné a nelogické kroky a dějové změny, ale naopak to postupně do sebe pěkně zapadá. Až do konce čekáte, co se stane a jak to dopadne. Dost těžko jde predikovat další děj, což se mi moc často nestává. Zároveň doufám, že až v takové míře si ty naše malé politiky sotva lokálního výzvamu nikdo tak nevodí. Zvlášť když ten největší a dlouholetý muž v pozadí se raději vtělil do role mesiáše a šel nám to celé posrat do premiérského křesla. ()

lookin328

Těžce se mi tento film hodnotí. Úplně nevím jak to popsat. Ano, ten film má kvalitu, výborné herecké výkony, nečekané zvraty, dobrý děj… A ten dobrý děj, tak s tím mám největší problém. Protože nevím, jestli za to můžu já, že jsem nepochopil všechno, a nebo je to chyba filmu, že je zbytečně moc odborný a složitý. Řekněme, že to bude půl na půl, abych nevypadal úplně neschopně pochopit, jak fungujou senátoři v USA, a tamní prosazování a neprosazování zákonů. Proto dávám 4 z 5 a ne plnej počet. Co se týče závěrečných twistů, jeden očekávanej, ale ten druhý absolutně vůbec, a i proto panuje po shlédnutí absolutní spokojenost. ()

milwaukee

Ta ženská byla vostrá, že jsem chvílema zalejzal pod stůl. A jak říkala dinamitka Baranski, určitě musela mít péro. Takové filmy fakt můžu a tenhle jsem si vychutnal se vším všudy. Ale toho švába, který zalezl k senátorovi do auta, jsem už někde viděl. Jojo, ta technika a ty internety nás jednou zahubí. A vylobbovaná Emerika asi taky. Ale když mi došlo, jak málo stačí k tomu, abych ovlivnil veřejné mínění, bylo mi dost chmurno. 85% ()

dogma97

Po 17 měsících opakované shlédnutí - stále stejně silný a mrazivý zážitek (příliš mnoho filmů & špatná paměť). Brilantní scénář. ()

Sharleen

Môžete k Miss Sloane chovať nesympatie, ale rozhodne vás nenechá ani na sekundu na pokoji. Parádna konverzačka, až taká, že si to budem musieť pozrieť ešte raz, aby som všetko pochytala. Niekde v druhej tretine to stratilo na riadne našlapanom tempe, boli tam aj menej zaujímave pasáže, ale záver bol naozaj prekvapivo skvostný. Viem, že Jessicu Chastain už skôr chválili do nebies, ale ja ju môžem pochváliť až teraz..naozaj vie to dievča hrať. ()

boombang

One woman Jessica show o tom, jak se jedna sociopatická mrcha postavila na stranu dobra. A příručka pro lobbisty a jim podobná hovada. ()

Nely

Tento film jsem měla na seznamu od té doby co se objevil trailer, ale dostala jsem se k němu až teď a byla to prostě bomba. Jessica Chastain jako bezcitná Elizabeth Sloane byla neskutečně přesvědčivá a musím říct, že celý film stojí na jejím výkonu. Byla naprosto famózní a opravdu nechápu, jak se jí mohla vyhnout Oscarová nominace...Co se týče filmu jako celku, tak je trochu složitější na sledování, někdy jsem se maličko ztrácela, asi i proto, že svět lobbingu jde trochu mimo mě, ale i tak jsem v některých chvílích koukala na film s otevřenou pusou. Film má spád, takže přes svou délku dvou hodin opravdu nenudí. A závěrečný monolog Elizabeth mě dostal! Jessica v tomto monologu neskutečně zazářila a bylo to skvělé zakončení. Tomuto filmu musím dát 5*, protože to byla skvělá podívaná a rozhodně tento film doporučuji dalším! ()

Back_At

Role chladné a vypočítavé sexy zrzavé lobbistky Lízy Simpsonové (pardon Sloaneové) nadané Jessice Chastainové sedla jako ušitá. Klaním se mistrně ušitým dialogům, promyšleným až do samotného konce. Abych se i já naučila obstojně stírat, urážet, argumentovat a býti více asertivní (a nosit tu parádní svůdnou červenou rtěnku), budu se častějí dívat na toto dílko. Za mne 5*, bez chybičky. ()

unrocker

Skvělé nápadité stále překvapující drama až do poslední chvíle... tuhle herečku Teda vůbec nemusím ale tady se mi fakt líbila a byla úžasná... do toho spousta prodávaných detailu a zapletek... jo super.... ()

teba

Vyprávět tenhle film je docela nudný, ale sledovat ho není nuda ani náhodou, i když je dlouhej tak tejden. Jen je třeba si na začátku přivyknout na tu neskutečnou kadenci slov, která do konce filmu moc nepoleví :o) ()

subic

Rezavky Jessica Chastain jsem si poprvé víc všiml ve skvostném Černobílém světě (2011). Tady hraje poměrně ráznou smažku naprosto neřízenou střelu. Další z těch filmů, kde si berou do huby ústavu US a vytahuje se špína na senátory, ale za jakou cenu? ()

mosem

Příběh který má napětí a spád. Stejně jako je rychlé tempo a výkon hlavní hrdinky, stejně tak je vysoké jsou i nároky na pozornost diváka. Není možné pozornost polevit, jinak ztratíte informace, vazby a souvislosti děje a postav. Příběh ženy, která je neustále aktivní, neustále středem pozornosti, neustála v kontaktu s tisíci jiných lidí, ale současně je osamocená, citově nenaplněná. Její kariéra není motivována ani tak penězi, ale úspěchem, výsledkem, možná i jistou moci (koho to jen připomíná). Film který ukazuje svět, který kariéru staví do protikladu k soukromému životu, a i to je věc, se kterou se stále víc setkáváme. Bohužel. ()

LdaVinci

Tento film je opravdu dobrej, já bych správně asi neměl hodnotit, protože to je chyba ve mně, že dávám nízké hodnocení. Celá myšlenka je super, jen prostě mně to vůbec nesedlo a nedokázal jsem se dostatečně soustředit. Například konec byl teda epickej, ale ten průběh... mně to nějak nesedlo. Ne dnes. Někdy to zkusím znovu, a třeba to sedne líp. :) ()

Murphy123

Jessica Chastain, je perfektní herečka a ještě jsem s ní neviděl špatný film. Takže není potřeba ani komentovat tento stačí jej shlédnout... ()

PlysovyMacko

Tema kontroly zbrani mi tlak nedviha, takze ma cele dianie a cakanie na vysledok emocionalne nebralo. Dej je vymenuvanie argumentov pre a proti a boj za svoj pohlad na vec. Jessica si pripisala dalsiu chladnu nesympaticku silnu zensku hrdinku, nevedela som si k nej najst cestu. Aj ma to celkom nudilo. ()

nula87

Velmi povedený politický film, kde se opravdu není čas nudit. Důkladné prokreslení postav (hlavně Miss Sloane) tomu celému hodně pomáhá. 80% ()

MirkaP

Zajímavý film, na jehož sledování jsem musela být trochu odpočatá. Chce to soustředění na tu kadenci, s jakou to Sloane podává. Ona si je natírá na chleba i ve chvíli, kdy to vypadá, že tím máslem je ona. Nenechte se zmást. ()

Tominni

Film o lobbingu a přesvědčení o změně zákonu o zbraních, Jessica Chastain se tak pouští do obtížné bitvy, která se zdá být předem prohraná. Lobbing na té nejvyšší úrovni, co všechno se dá k němu využít. Smršť výborných dialogů se samotným výborným závěrem. Lobbista zkrátka musí myslet několik tahů dopředu. Naproti tomu stojí samotný život hlavní hrdinky, který už tak hvězdný není. Za mě překvapivě dobrý film. ()