Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

Mikecat

Zamena postav ma vzdy svoje caro, este ked sa tak stane zamena matky a dcery, ktore si navzajom okusia zivot tej druhej a nakoniec mozno najdu ku sebe aj cestu zabavnou cestou. Ako rodiiný film ano, ale komédia nie až takmoc zábavná... ()

waltosin

Nejlepší zpracovaní o výměne těl v komedialním duchu a to těch filmů je hodně, ale díky skvělým výkonů Lohan a Curtis je to dobrá zábava:D 80% ()

AndrewNewman

Aká škoda, že Lindsay sa nakoniec zaplietla do mnohých škandálov, drog a alkoholu, pretože aj v tomto filme predviedla, že je to sympatická herečka, rovnako ako Jamie Lee. Námet je síce ohraný, ale úroveň zábavnosti je fakt veľmi vysoká. ()

Ygor20

A to len vďaka Jamie Lee, inak by bolo moje hodnotenie výrazne nižšie. Nie som superznalec rockovej hudby ale čo to viem a kto počúva Hives a Vines (ako ja) nemôže povedať že White Stripes (taktiež ich mám rád) sú slabí a potrebovali by basáka. Na začiatku filmu som sa tešil z rockového prvku ale na konci mi už riadne liezol na nervy. P.S. Bolo by zaujímavé štatisticky zistiť v koľkých filmoch sa madam Curtisová ukázala v čiernych tangáčoch. ()

winniefred

Příběh, který se ve filmech a knihách objevuje hodně často, je vyjímečný skvělým výkonem Jamie Lee Curtis, která zde potvrdila, že herci utváří kvalitu filmu. ()

Groower

Nic zvláštního,podle hodnocení jsem čekal lepší komedii. Je možné ,že to způsobil český dabing a v originále by to byla větší zábava. ()

Viktor77

Tak toto bylo, ale velice, velice, slabé ač na podobné filmy dvakrát nekoukám, páč není naco, udělal jsem vyjimku a koukl se po druhé...mé obavy se potvrdily!!! ()

david666

Výborná komedie, kde vedle (u mě) vždy skvělé Lindsay září i J.L.Curtis, která převtělenou dceru zahrála perfektně. Ale třeba i menší role dědy je dost zábavná. Kdyby tak vypadala alespoň třetina teenage komedií tak by to bylo skvělé. Navíc si zde nikdo nepomáhá různými variacemi "fuck", což je v poslední době móda. Navíc, ač se jedná o morální poseltství, není zde předkládáno nějak sladkobolně, spíše přirozenou cestou. ()

Gwilwen

Překvapivě příjemná komedie vydatně prosycená skvělými nikoliv lacinými či fekálními hláškami. Jamie Lee Curtisová je sice „strážcem egyptské hrobky“, ale „převtělení“ do své pubertální dcerunky si zjevně užila. Navíc mě překvapila i Lindsay Lohan. S její nálepkou problémové večírkové celebrity, by člověk zapomněl, že taky umí hrát. ()

Violet.

Jediný podařený film Lindsay Lohan... Opravdu vtipné, u téhle komedie jsem se rozhodně nečekejte trapné vtípky... jako u těch ostatních... ()

veverysiak

Toto sa nedá hodnotiť len tak neosobne a skostnatele, musíte si nasadiť okuliare s ružovo-belasým filtrom, inak by ste vyeruptovali zo seba kakalióny ton objektívnej zdrvujúcej kritiky, lenže sú v takomto žánri kúsky, pre ktoré sa oplatí raz za čas pozrieť na náš seriózny svet aj cez zasnenú optiku, a radšej ako niečo iné si dajte práve túto terapiu, priznám sa, tejto sorte filmov sa radšej vyhýbam, aj tento by mi úspešne ušiel, keby v ňom nebola Jamie, moja srdcovka, no a teraz dvojnásobne neľutujem, najväčšie obavy som mal z Lindsey, ale na počudovanie nesklamala, tak si pre istotu naordinujem od nej dlhšiu pauzu, aby som jej neuriekol, takže 75%. ()

LucMosss

Pro mne nejlepší snímek určený takzvané mladé věkové kategorii. Tato komedie nepostrádá šmrnc ani vtip a se svou příjemnou délkou téměř nepřesahující devadesát minut pro mne neznamená nic jiného, než ono mnohdy potřebné zklidnění, při měnž se necháváte jímat roztomilou lehkostí a bezstarostností a jež bych mohla opakovat snad i vícekrát za sebou. ()

neficek

Co víc si přát než se probudit v těle své matky? Obzvlášť, když jste ve věku, kdy jí nemůžete ani vystát. Film je velice vtipný, hlavně díky J.L. Curtis, která v roli dcery v matčině těle doslova září. Navíc si myslím, že trochu nutí člověka k přemýšlení nad vlastními vztahy se svojí matkou. Tomuto filmu nemám co vytknout. Nenudí, pobaví. Herecké výkony taky supr . ()

Dagoun

Sice na podobné typy filmů nejsem, ale paní / mladá kočka Lee Curtisová si za tenhle výkon rozhodně zaslouží vysoké hodnocení. ()