Úžasná paní Maiselová - Série 2

(série)
USA, 2018, 8 h 37 min (Minutáž: 43–59 min)

Rachel Brosnahan, Tony Shalhoub, Alex Borstein, Michael Zegen, Marin Hinkle, Laura Dreyfuss, Luke Kirby, Caroline Aaron, Brian Tarantina, Colby Minifie (více)

Epizody(10)

Po úspěchu v Gaslightu se negativní dopad zesměšnění Sophie Lennonové projeví naplno a Midgina snaha dostat se na vrchol se stává těžší, než kdy dřív. Úděl komika si vybírá svou daň a Midge cítí potřebu říct rodině pravdu, obzvlášť když její rozhodnutí ovlivňují všechny kolem ní. (Prime Video)

silentname

Asi nikoho neprekvapí, keď poviem, že si o 2. sérii "The Marvelous Mrs. Maisel" myslím viac-menej to isté, čo si myslím o prvej. Vtipné momentky, dobré postavy a má to lepšie a má to slabšie epizódy. Tentokrát má séria o 2 epizódy viac, no nemyslím si, že by som si vybral nejakú epizódu, ktorú by som dokázal nejako vysoko oceniť. Záverečná momentka je podľa mňa veľmi dobrá, má to pár nápadov a aj pár otvorených možností na ďalšiu sériu a je vidieť, že Midge musí občas so svojimi rozhodnutiami a činmi žiť. Pretože nie všetko čo v jednom momente človek potvrdí bude vnímať o pár minút alebo hodín rovnako. Neviem dokopy čo o seriáli viac povedať. Nemám pocit, že som správne publikum a vnímam to ako okey. Ale na druhú stranu, ľudia seriál milujú a očividne im pasuje viac ako mne. Takže to tak aj vnímam. Nie som ideálne publikum. Ale vnímam to ako okey seriál s dobrými momentkami. Hodnotenie: B ()

vnimatkrasu

Tits up! Druhá řada je pestřejší, stylovější a nese s sebou i fantastickýho Rufuse Sewella v titěrný epizodní roli. 'Palladino rukopis' je tu vybroušenej do hladka. Pořád se nedejchá mezi dialogama a vtipy se říkají jen tak mimochodem. Obdivuhodně tu ale přes rok vyrostly vedlejší postavy. Kór Abe. Chtěl bych s ním vidět bondovku. ()

oasismanik

Seriál si drží stále špičkovú kvalitu a atmosféru, hlavne prázdniny v Catfish boli absolútne brilantné, ku koncu seriál dosť zvážnie a humor takmer úplne vymizne, ale tak o tom je tento seriál, nie je to o tom, že vybuchujete smiechom, skôr sa len tak sem-tam usmievate. Stále som rád, že som tento, u nás v podstate neznámy, klenot objavil. ()

tehol

jeste lepsi nez prvni serie, pohlazeni po dusi proste :D. mam ted takove souzneni s midge, ze ani nemuzu pomalu sledovat jeji standupy, protoze se bojim, ze se neco pokazi.. to jak sledovat penalty pri finale ligy mistru kdyz (nekdy v budoucnu, verim a verit budu).hraje arsenal. ◘◘◘◘ ps. dejte rachel dalsi glob (nebo aspon Abeovi). ()

sharky

Myslím, že druhé řadě trochu uškodil úspěch té první. tvůrci se snažili navýšit počet dílů a rychle tam nacpat toho co nejvíc a výsledkem je, že se tam kříží příliš mnoho děje a motivů, některé zůstanou je nastřelené a zabírají místo humoru, kvalit první řady dosahuje jen tak polovina dílů. Herci jsou ale furt výborní a Tony Shalhoub, který dostal víc prostoru, si suverénně krade každou scénu pro sebe. Stále je to ale výborný seriál. Jestli se zas třetí řada vrátí k 8 dílům, věřím, že bude líp;) ()